Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Ja kierownicy nie posiadam ale mam za to pada :D Apollo GP-3080 Starlight (Wyróżnienie za wykonanie w CDA). Dałem za niego 49 zeta i jak na razie spisuje sie świetnie. Jest solidny, wykonany z twardej gumy. Jedyną jego wadą jest to, że ta guma łatwo się brudzi. Wcześniej miałem Manta Dragon Pad, ale niestety miesiąc po gwarancji coś schrzaniło się z kabelkiem (coś nie łączy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jaki pad jest najllepzsy i na ktorym producenci sie wzoruja? Pad do PlayStation :D Szczerze polecam z jakas przejsciowka, te pady sa niesamowite sam mam jednego od 7,5 roku i tylko starly mu sie gumki i przejsciowka swirowala pad jest nie do zdarcia wielokrotnie spadal z hukiem na podloge i wciaz dziala idealnie gumki podejrzewam ze mozna wymienic gdzies kiedys slyszalem pad nowy kosztuje ok.100 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieie czy jest taka przejściówka żeby kierownica Logitech Force EX chodziła mi do Pstwo ?? Bardzo proszę o odpowiedź i jak ktoś może to niech poda stronke albo linka stronki gdzie to mozna kupic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie może, gdzie można ( tanio, ale żeby nie była syfiasta czytaj, żeby wszystko na niej działało dobrze( pad, joistick, kierownica ), i żeby się szybko nie zepsuła czytaj słabe wykonanie ) kupic przejściówka na usb z takiej starej wtyczki, która miała dwa rzędy takich ( nie wiem jak to nazwac ) srebrnych kolców w jednym rzędzie 7, a w drugim 8 ( razem 15 ), bo widziałem, takie przejściówki w sklepie za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który pad polecacie kupić? Logitech Chillstream Controller czy Saitek Gamepad P2600 czy może jeszcze jakiś inny?
Ważne by był : wygodny ,dłuugo wytrzymał hard game , miał duże możliwości oraz by cena była w miarę normalna.
Do 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logitech Chillstream Controller,choć na chłodzenie nie leć.Dość mała precyzja.Ja polecam Logitech Dual Action,kosztuje ok.110zł wersja bez wibracji.Wytrzymuje dłuugie lata i jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:01, pan m. napisał:

Logitech Chillstream Controller,choć na chłodzenie nie leć.Dość mała precyzja.Ja polecam Logitech
Dual Action,kosztuje ok.110zł wersja bez wibracji.Wytrzymuje dłuugie lata i jest bardzo dobry.


Za późno. Już zakupiłem Logitech Chillstream Controller i jestem z niego bardzo zadowolony. W Prince of Persia T2T
sprawuje się świetnie. A przy zakupie nie patrzyłem na chłodzenie lecz na jakość wykonania , lekkość i wygodność grania. i jak na razie mogę go polecić. :)

20070630110939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu kupiłem za 140 zł Logitech RumblePad i nadal z niego korzystam. ]
Jest idealny dla każdego (zarówno moj brat i ja możemy na nim wygodnie grac co mam 2x większe ręce od niego)
Polecic można jeszcze ChillStream`a na Xboxie gra się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem szczęści i wygrałem pada na prizee, tak mi się spodobało, że myśle o czyms lepszym. Wystarczy by sie dobrze grało, by mial wstrząsy i analogi(to są te joisticzki?). Jak by ktoś mógł poradzić coś w przedziałach cenowych tak do 30 zoli, do 60, do 100, i wyżej byłbym wdzieczny. Zastanawiam się nad tym padem, który jest w sklepie gram.pl. Jednak nie ma tam komentarzy więc nie wiem. Nieiwem też czy warto placić za cos 160 zoli skoro kmżan miec to samo za 30. I też zastanawiam się czy więksosć gier tpp, czy fpp będzie od razu go wykorzystywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze zapomniałem, czy pad do ixboxa - ten z kablem jest z wstrząsami i czy da sie go do peceta podłaczyć? Ewentualnie podłaczyc bezprzewodowy jakimś kablem. iXa nie mam, ale na pdaa, na przyszłość moge się szarpnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście pada którego sam mam i większość chyba-Logitech Dual Action Pad(110zł).Z innych marek nawet nie bierz padów i kierownic,nie warto,to tanie podróby.Jeśli amsz brać pada to bierz jakiś z Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z innych

Dnia 01.07.2007 o 17:11, pan m. napisał:

marek nawet nie bierz padów i kierownic,nie warto,to tanie podróby.

nie zgadzam się, ja mam innych firm i działa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem starą kierwonicę ( ze starą wtyczką ) kupiłem przejściówkę, pad działa, a kierownicy nie chce skalibrowac :(, joisticka nie sprawdzałem
i nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiegoś w miarę porządnego pada [najlepiej tak do 30-40 zł] z takim układem przycisków? Chodzi mi głównie o te sześć przycisków i żeby miał choć jedną gałkę. No i przyciski L i R też by się przydały ;]

20070704220833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:54, czops napisał:

Który pad polecacie kupić? Logitech Chillstream Controller czy Saitek Gamepad P2600 czy może
jeszcze jakiś inny?
Ważne by był : wygodny ,dłuugo wytrzymał hard game , miał duże możliwości oraz by cena była
w miarę normalna.
Do 150 zł.


Speed-Link Strike 2. Dostępny w sklepie gram.pl, mam go już od lutego i działa bez zarzutu. Według mnie najlepszy ze wszystkich padów oficjalnie PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić kierownice. Moglibyście powiedzieć mi co myślicie na temat kierownc firmy APOLLO. Byłem niedawno w skleie i mam dylemat pomiędzy:
RW-5005PC
RW1060.
Co o nich sądzicie???
BTW Mam jeszcze poważniejszy dylemat. Chcę mieć kierownicę do grania, ale przydałaby się drukarka, bo stara się zepsuła. Co wybrać? POMOCY!!!
Z góry dzienkuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru kierownicy nie mam pojęcia. Ale jeżeli chodzi o wybór drukarka - kierownica - kup drukarkę, nieraz Ci się przyda, a póki co wciąż możesz grać na klawiaturze lub, jeżeli posiadasz, na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować