Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Póki co na gry w Empiku https://zrabatowani.pl/empik/kampania/empik-ksiazki-i-muzyka nie ma żadnej ciekawej zniżki, ale za to jest na książki i muzykę 30% rabatu. Działać on będzie jeszcze przez 85 dni, ja ostatnio z niego skorzystałam i kupiłam kilka ciekawych rzeczy:

- książkę pt. "Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz" Anny Kamińskiej, 

- książkę pt. "Prokurator" Pauliny Świst,

- album "Evolve" Imagine Dragons. 

0

Pojawiły się już pre ordery na "Assassin's Creed: Orgins" i, niestety, na PC jest tylko goła wersja gry w cenie od 200 do 252 zł + bluza, wszystkie inne wersje, w tym EK tylko na konsolach ... Dlaczego Ubi tak potraktowało PC - towych graczy? Wszak EK z tej serii od zawsze były także na PC - tach ...

0

No lipa... Dobrze, że pleja tez mam, to można zamawiac :D

0

Masakra ... " Crash Bandicoot N. Sane Trilogy" jest już praktycznie niedostępny ...

Empik miał trzy sztuki, które poszły o dziewiątej rano, a kupili je handlarze gier konsolowych, żeby je sprzedać u siebie. W Saturnie i w MM też już nie ma, pozostaje więc chyba tylko wersja cyfrowa ... Game4you jeszcze ma, ale podbił cenę na 170 zł.

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0