GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17655 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 09:45, GaNgStA napisał:

> - Gangsta -
> Ty żeś chyba nie widział dużej ilości
> browarów ;)
>

Widziałem, ale akurat to jest jedyne
na którym coś widać. Kiedyć w Mierzwicach mieliśmy cały tapczan wypełniony bro. Miałem też gdzieś zdjęcia pustych butelek
których było 86 (liczyłem z kolegą :D) - i to po jednym 9 osobowym melanżu :]

Ożesz! No to wogóle fajny kolo z ciebieee!! ... ludzie... po jaką ciężką cholerę licytować się w stylu "a ile to ja miałem 3 tygodnie temu na imprezce butelek pod stołem" - przecież to idiotyczne :P. Nikogo nie interesuje ile macie w tapczanie, w gatkach i innych bliżej nie określonych miejscach. Nie czaję ludzi, którzy próbują pokazać jakie to są mastahy, bo piją piwo :P. W dzisiejszych czasach piwo jest dostępne bardziej niż oranżada i tym bardziej nie jest miernikiem dojrzałości czy czym tam chcecie się afiszować :P. Odrazu przypomina mi się mój koleś, który strasznie lubi opowiadać tego typu historyjki... "Wchodzę do baru, proszę 20 browarów". Ściema, wazelina i głupota ;) - tyle ode mnie. I GaNgStA: nie piszę tego aby ci dowalić albo coś w tym stylu, bo mi na tym nie zależy, jestem zawsze za życiem w zgodzie ;]]. Poprostu chciałem zaznaczyć Ci, że takim czymś zaimponować możesz jedynie osobom młodszym od siebie. A fakt, że pokazałeś na fotce te browarki mi zwisa, chodzi mi tylko o samo późniejsze licytowanie się :P

>(...) i jakos tak powstalo nowe swieto - Forumowy Dzien Malucha, przypadalo chyba na 4-5 grudnia, pamieta > to ktos jeszcze?
Jasne, ze pamietam :). Sam nalezalem do jakiejs tam kompanii czy cos tam :). Ale uzytkownicy forum szybko o tym zapomnieli i pewnie dzis malo kto o tym pamieta.

Dnia 10.10.2005 o 16:43, DEViANCE napisał:

A swoje zdjęcie masz? :>

Ja dodaję jeszcze swoje zdjęcie sprzed dwóch lat ;)

Dev ten typ co się trzyma słuchawek... ja go skądś znam...

Dnia 10.10.2005 o 16:49, Andrij napisał:

Dev ten typ co się trzyma
słuchawek... ja go skądś znam...

To jest mój kumpel z gimnazjum. Teraz jest chyba w technikum: architektura krajobrazu. Na pewno go znasz :p

Dnia 10.10.2005 o 16:43, DEViANCE napisał:

A swoje zdjęcie masz? :>

Tja... ale tak naprawdę się nie zmieniłem :)
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/dfe298fe.jpg - ja i jeden z użytkowników gram.pl Szynkuś :P
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/fd29cbc9.jpg - robione z koma - moi koledzy z klasy :D ( to przed pójściem na basen jest więc się nudno robiło :P )
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/IMG_1720.jpg - tu widzimy mnie i śpiącą kotkę :P

Dnia 10.10.2005 o 17:15, Andrij napisał:

Swoje zdjęcie dałem bodajże na pierwszej stronie tego temaru :P:P:P, a ja chodzę jeszcze do gimnazjum tzn
PG1 w Kraśniku.

A racja ;) Jakoś Cię przeoczyłem. No ale cóż ;) Tak bywa,

Dark_Kai --> Rzeczywisce. Nic się nie zmieniłeś ;) Ale chyba wlosy powrociły do normalnego stanu :>

Dnia 10.10.2005 o 20:13, Monte Christo napisał:

> Tja... ale tak naprawdę się nie zmieniłem :)
> http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/dfe298fe.jpg - ja
i jeden z użytkowników gram.pl Szynkuś :P

Niech zgadnę ty jezdeś ten w czerwienym... xD

Jak na to wpadłeś ? :D Ten z lewej jakbyś się pytał, ale to dałoby się wydedukować z innego zdjęcia :P

Dnia 10.10.2005 o 21:47, Stein napisał:

A czy to Twoje zdjęcie nie było również na "starym" forum?

Tylko z gitarą i królikiem Bugsem.
Tego co tutaj nie było.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się