Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Gaiden Sigma II na PS3 - tyle z wyłączności dla Xboksa 360...

23 postów w tym temacie

No no no. X360 traci jedno z lepszych ekskluzywnych tytułów.
A też czytałem właśnie na necie wersja PS3 ma dostać jeszcze jakieś dodatki które nie pojawia się na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dla mnie to n nie jest strata ;] Co innego gdyby np GoW''a wydali na ps3. Chociaż tym też bym się nie przejął. Ważne że jest na X :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowienie o straceniu przez X360 exclusive''a jest dosc bledne. bo sadze, ze NGS2 nie wyjdzie wczesniej niz latem... a "czasowy" exclusive to tez duzo (jak np. przy bioshocku). bo jednak do teraz (ponad pol roku od premiery) nikt nawet nie wspominal o tym, ze PS3 moze dostac swoja wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 12:14, Pile napisał:

Przynajmniej dla mnie to n nie jest strata ;] Co innego gdyby np GoW''a wydali na ps3.
Chociaż tym też bym się nie przejął. Ważne że jest na X :D


Powinieneś się cieszyć jak coś staje się multiplatformowe, a nie jak wychodzi tylko na 1 ukochaną platformę, im więcej gier na wszystkich platformach tym lepiej.Nienawidzę jak coś jest exclusive :F. Co innego jak gra się po prostu nie nadaje na inne platformy ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Wyczekiwałem tej informacji, bo byłem pewien, że się wkoncu doczekam tej gry na ps3:)
Niezostało wspomniane w newsie, iż dostaniemy w wersji Sigma dodatkowa broń, więcej bossów oraz możliwość gry dodatkową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... To niech się pospieszą z wydaniem NGS II... Bo jak wyjdzie God Of War III to nikt najprawdopodobniej nawet nie tknie NGS II ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Akurat - jako pecetoweic - jestem całkowicie przeciwny wszelkiego rodzaju exclusive''om. Dla mnie osobiście wszystkie gry mogłyby wychodzić na wszelkie możliwe platformy. Choć wiem, że wielkim koncernom to nie w smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 12:53, Mrocz napisał:

Huh... To niech się pospieszą z wydaniem NGS II... Bo jak wyjdzie God Of War III to nikt
najprawdopodobniej nawet nie tknie NGS II ;]


Będzie sporo wcześniej. Ale nawet jakby się pojawił po, to i tak znajdzie się wiele chętnych;-) (w tym ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO i co z tego że stracił xbox tego ekslusiva, mnie to mało obchodzi, jestem posiadaczem xboxa ale żałuje ze nie ma niektorych gier z PS3.


Więc, niech się cieszą PS-owcy bo mają o jedną grę więcej.

MOIM ZDANIEM polityka EXLUSIVÓW JEST BEZ SENSU, tylko szkodzą wszystkim graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa teraz tak mówicie, a jak był news o FF czy Tekkenie na xboxa to się śmialiście z ps3, i co w ogóle jest,ze gra traci swojego exclusive ^^ taaaaaaaaaaaaaa :D pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exclusivy szkodzą graczom, ale zyskują na nich koncerny produkujące konsole... Sam bym chciał pograć w Gears Of War 2 na PS 3, albo w PGR 4 lub Forze 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee nic nie zapowiadało? Przecież jedynka Sigma wyszła tylko na PS3. Raczej można było przypuszczać, że to samo spotka 2. Co do samej gry, tylko dla fanów i hardcorowców przeciętny gracz rzuci padem i grą o ścianę przy trudniejszym momencie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 12:30, MisioKGB napisał:


Powinieneś się cieszyć jak coś staje się multiplatformowe, a nie jak wychodzi tylko
na 1 ukochaną platformę, im więcej gier na wszystkich platformach tym lepiej.Nienawidzę
jak coś jest exclusive :F. Co innego jak gra się po prostu nie nadaje na inne platformy
ale mniejsza o to.


jak widzę jak wygląda Far Cry 1 a jak Far Cry 2 (który nieudolnie próbuje naśladować klimat ''hotelu Ruanda'' ale jest na to za grzeczny, bo gra dostałaby wyższą kategorię) to chce się płakać i modli się o powrót do antagonizmów gry PC - gry konsolowe. Multiplatformowe FPS''y niestety odbijają się czkawką, tak samo jak poszerzenie rynku na nowych młodych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zaplanowana akcja ;) Ninja Gaiden 2 jest w niektórych momentach tak frustrujący, że kolesie z MSa obmyślili plan, dzięki któremu ludzie przy graniu w NG2 będą rozwalać swoje PS3, przez frustrację NG2, a potem pobiegną po XboXa. : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie kryzysu nie ma sensu robienie gry jako excluesive. Liczy się teraz tylko kasa. A więc jakość gier też się pogarsza bo twórcy mają coraz mniej czasu a więc ciężko dopracować tytuł w pełni. Widać to po najnowszych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować