Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Analitycy wieszczą, że Wiedźmin 3 trafi na półki za trzy lata, tymczasem REDzi potwierdzili, że Wiedźmin drugi nie jest ostatnią odsłoną serii, sądzę więc, że temat o nowym sequelu czas zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 00:35, Bezi_113 napisał:

Analitycy wieszczą, że Wiedźmin 3 trafi na półki za trzy lata, tymczasem REDzi potwierdzili,
że Wiedźmin drugi nie jest ostatnią odsłoną serii, sądzę więc, że temat o nowym sequelu
czas zacząć ;)


Serio? 3 lata przed przewidywana przez jakichs analitykow premiera gry? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 01:31, Kamiloos napisał:

Serio? 3 lata przed przewidywana przez jakichs analitykow premiera gry? :/

Temat o Diablo 3 powstał 6 lat temu, 3 lata przed oficjalną zapowiedzią. Więc nic złego w zakładaniu już tematu o Wieśku Trzecim nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w brytyjskim magazynie EDGE pojawił się wywiad z Tomaszem Gopem, który dość jasno wyraża się, że jeśli zagramy w Wiedźmina 2 do końca sami będziemy sobie w stanie odpowiedzieć czy Wiedźmin trzeci powstanie ;)
Osobiście mam nadzieję na zakończenie Zabójców Królów i otwarcie nowego wątku w następnej odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 13:29, Bezi_113 napisał:

Poza tym w brytyjskim magazynie EDGE pojawił się wywiad z Tomaszem Gopem, który dość
jasno wyraża się, że jeśli zagramy w Wiedźmina 2 do końca sami będziemy sobie w stanie
odpowiedzieć czy Wiedźmin trzeci powstanie ;)
Osobiście mam nadzieję na zakończenie Zabójców Królów i otwarcie nowego wątku w następnej
odsłonie.


Cóż, wnioskując po zakończeniu,

Spoiler

wątek Zabójców chyba faktycznie zostanie zakończony a w trójce będziemy zmagać się z Imperium Nilfgaardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 13:30, lechion napisał:

Mam tylko nadzieję że choć trochę powróci ten "Wiedźmiński " klimat z jedynki. Wystarcz
już tych "saksów" po zachodzie w pogoni za forsą .


Taak, klimat jedynki jest wspaniały. Najbardziej zapadło mi w pamięć moje ukochane Podgrodzie :)

Przepraszam za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:49, Noirr napisał:

Fajnie byloby zachaczyc o Toussaint gdzies w trakcie rozgrywki;)


Chciałabym zobaczyć Patelnię (patrząc na mapę świata Wiedźmina Pustynią Korath jest akurat obok Loc Mouinne). Może zrobić taką lokację gdzie Wiesiek traci punkty żywotności po prostu przebywając tam?

Aby je odzyskać musi np. pić wodę?

No i obiecany Brokilon (choć to troszku nie po drodze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wycieczka na południe będzie nieunikniona.
Chociaż sam znacznie bardziej wolałbym wizytę w Kovirze. Państewko może nieciekawe, za to jest mój ulubiony władca - Esterad Thyssen i jego Zuleyka.
Do dziś dziwi mnie, czemu motyw

Spoiler

jego zabójstwa

pokazany w książce w świetny sposób
Spoiler

(futurospekcja)

nie został wykorzystany w grze
Spoiler

(o takim a nie innym podtytule zresztą ;P

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Wiedźmin 3 się nie pojawił to przynajmniej jest wątek w którym wszelkie spekulacje na ten temat mogły zostać opublikowane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:01, kubikkubik napisał:

Wiesiek 3 bedzie dokonczeniem urwanej w polowie 2 wojna z nilfgardem i wyprawa do nilfgardu
tak sadze

Jeśli powstanie- innej opcji nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy 3 musieli by sie sporo napracować, było dużo wyborów jak zakończyć gre.

Co do tego ze powstanie 3 nie mam watpliwosci zadnej, po sukcesie na PC i przecież została jeszcze premiera na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już gra powstanie to mam nadzieję, że twórcy znów nie skrócą czasu gry do np. 10 godzin... Bo co część to stosunek czasu ukończenia gry jest malejący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 17:19, Isildur napisał:

Jeśli już gra powstanie to mam nadzieję, że twórcy znów nie skrócą czasu gry do np. 10
godzin... Bo co część to stosunek czasu ukończenia gry jest malejący...


Tylko plus ze 2 razy przechodząc innymi sciezami bawisz sie całkiem inaczej. Ale 4 zeby chociaz była taka długa ajk 1 czesc albo jeszcze dłuzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z jutrzejszym oficjalnym ogłoszeniem nowego Wieśka można by ten temat lekko rozruszać.
Jak sądzicie, jest jakaś szansa na więcej informacji niż tylko ogłoszenie, ze nad tym pracują? Jakiś trailer, informacje techniczne, screeny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 22:48, Jeggred napisał:

W związku z jutrzejszym oficjalnym ogłoszeniem nowego Wieśka można by ten temat lekko
rozruszać.
Jak sądzicie, jest jakaś szansa na więcej informacji niż tylko ogłoszenie, ze nad tym
pracują? Jakiś trailer, informacje techniczne, screeny ?

Jeśli te gramowe ploteczki o screenach okażą się prawdą, to na pewno osłodzą nas porcją grafik i screenów.
Na trailer bym jeszcze nie liczył, aczkolwiek dzięki o przypomnieniu, zupełnie przestałem śledzić w internecie wątek o Wiedźminie Trzecim i nawet zapomniałem kiedy ta domniemana zapowiedź ma się odbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 17:19, Isildur napisał:

Jeśli już gra powstanie to mam nadzieję, że twórcy znów nie skrócą czasu gry do np. 10
godzin... Bo co część to stosunek czasu ukończenia gry jest malejący...


Ciągle mi się przypomina akt III i zaledwie 30 minut gry ? To była porażka. Minimum 40 godzin gry powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się