Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna tracklista Rocksmith 2014 z 55 utworami

6 postów w tym temacie

Ja czekam zdecydowanie! Sama koncepcja tej gry jest rewelacyjna, jeśli rzeczywiście poprawili jej wykonanie (a wiele na to wskazuje) to może być naprawdę narzędzie na długie miesiące zabawy/uczenia.
Zresztą już pierwsza część była bardzo ok, sam się zdziwiłem że to naprawdę działa i przekłada się na postępy szlifowaniu gitary (choć to żadna magia właściwie - Rocksmith w przyjemny sposób wymusza regularny trening po prostu). Bolał tylko fatalny interfejs i niezbyt powalająca tracklista. Jeśli chodzi o to drugie, to widać, że w nowym wydaniu będzie o niebo lepiej. Nawet wśród tych ujawnionych na koniec utworów jest sporo perełek - SOAD, The Police, Satriani, Foo Fighters.
Niezdecydowanym, czy gra jest warta świeczki bardzo polecam, bierzcie w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi napisze co jest warte narzędzie do improwizacji w tej grze? bo zastanawiam się i gdyby można było wybrać beat i parę akordów i grać sobie do tego, to jak dla mnie przydatny program, bo utwory i lekcje to dla mnie zbędne funkcje, ale proste narzędzie do improwizacji by mi się przydało. I drugie pytanie, zakładając że jest taka funkcja, to gdy włączę sobie jakiś motyw, muszę mieć podłączoną gitarę do tego czegoś? bo rozumiem, że wiąże się to z jakąś cyfrową siarą wydobywającą się z głośników od kompa/konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować