Trwa przetwarzanie indeksu wyszukiwarki. Strumień aktywności może nie być kompletny.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Today
  3. Muszę przyznać, że komentarz jednego z użytkowników na tym portalu mnie przekonał, że ma to sens, nie przytoczę cytatów, ale w skrócie: jestesmy gdzieś na dole drabiny społecznej i ekonomicznej, te latające pojazdy to w uniwersum Cyberpunku (w grze papierowej) bodaj najdroższe pojazdy - skąd mielibyśmy mieć na nie pieniądze, a tym bardziej umiejętności ich prowadzenia?  To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne. Chodzi pewnie o to że ludzie wylatywaliby w niedozwolone miejsca na mapie i mogłoby to psuć grę.
  4. Lifeguares

Pokemon Go z opcją wymiany Pokemonami

WsZystko fajnie ale nie kumam dlaczego dopiero gdy ma sie 40level??? Nie moge dodac nikogo bo niemam 40go levela... A moj syn ma dopiero 28 wiec on dopiero bedzie zawiedziony !!
  5. Przeczytaj cały tekst "Pokemon Go z opcją wymiany Pokemonami" na gram.pl
  6. Przeczytaj cały tekst "Sekiro: Shadows Die Twice co najmniej tak trudne jak Dark Souls i Bloodborne" na gram.pl
  7. Muszę przyznać, że komentarz jednego z użytkowników na tym portalu mnie przekonał, że ma to sens, nie przytoczę cytatów, ale w skrócie: jestesmy gdzieś na dole drabiny społecznej i ekonomicznej, te latające pojazdy to w uniwersum Cyberpunku (w grze papierowej) bodaj najdroższe pojazdy - skąd mielibyśmy mieć na nie pieniądze, a tym bardziej umiejętności ich prowadzenia?  To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne.
  8. Z tego co do tej pory pokazali to szykuje się klasyczna opowieść o zemście za śmierć ukochanej. Tylko zamiast faceta, będzie młoda lesbijka mszcząca się za śmierć swojej brzydkiej dziewczyny.
  9. Przeczytaj cały tekst "The Last of Us: Part II nie powstałoby, gdyby nie ważne historie do opowiedzenia" na gram.pl
  10. Akurat co do dubbingu, w Wiedźminie to obowiązek, ale tutaj ja wolę angielski. Oczywiście, też musi być zacny. Szkoda, że nie poprowadzimy latających pojazdów, trochę to pozbawione sensu.  I... Jejku, co to za porównania. Od zapowiedzi cyberpunka, oczekuje się od niego, i same zapowiedzi o tym mówią, że gra być ogromna. Deus Ex, przynajmniej ta część z poprzedniej generacji.. Była mała i uboga. I liniowa. Co nie znaczy, że to źle. Nie wszystkie gry powinny być duże, długie, otwarte. 
  11. Ostatnio sporo jest informacji na temat Cyberpunku 2077. Ja mam tylko jedno pytanie. Czy w tej grze będzie polski, niesamowity dubbing ?
  12. Przeczytaj cały tekst "Cyberpunk 2077 bardziej zróżnicowany niż Deus Ex" na gram.pl
  13. Ryu_Makkuro

Gears 5 - wersja pecetowa tworzona od podstaw

Żeby Turn 10 miał takie samo podejście to by było cudnie. Szkoda że tak mało deweloperów przykłada uwagę do optymalizacji wszystkich wersji.
  14. Bardzo mnie to cieszy, jak tylko przejdę Vampyra to zabieram się za Gearsy 4, muszę nadrobić zaległości, dodałem coś nawet na swoim gramie. Mój gaming przeżywa istny renesans, a mówili, że gry są be i że wyrosnę hehe, no way : P.
  15. Przeczytaj cały tekst "Gears 5 - wersja pecetowa tworzona od podstaw" na gram.pl
  16. Amiga4ever

Tak wygląda remake Resident Evil 2

Cudo. Jedna z moich ulubionych czesci .
  17. I teraz spowodowali problem. Teraz jak osoba będzie otwierać skrzynki i dostawać zduplikowane przedmioty czy przedmioty których nie chce to nie będzie mogła ich odsprzedać ani wymienić się z innym graczem. Zostanie z takimi nieużytkami.
  18. Przeczytaj cały tekst "Valve blokuje handel przedmiotami z CS: GO i Dota 2 w Holandii" na gram.pl
  19. przewidywalne zakończenie? Oświeci mnie ktoś odnośnie jego znaczenia, bo nie bardzo wiem co się tam od**ło i o czym właściwie była gra.
  20. Frostbyte to nie tylko grafika, ba nawet nie od niego zależy wygląd tekstur itp. To od grafików zależy jak gra będzie wyglądać ale patrząc na to, że głównie DICE przoduje w produkcjach na nim opartych można zakładać, że jest ciężki w użytkowaniu.
  21. Szkoda, że nie wspomniano o beznadziejnych "potyczkach" z przeciwnikami typu bieganie dookoła filara, nielogiczne elementy skradankowe gdy przeciwnik z 2 końca mapy nas zauważa i ogólnie nudnym zwiedzaniu krainy, w którym nie ma co robić poza wbiciem noża w otwór otwierający drzwi raz na kilka minut pustego korytarza.
  22. Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda remake Resident Evil 2" na gram.pl
  23. " CD Projekt włożył ogrom pracy w wierne odwzorowanie oryginału i zbudowanie świata, który w pełni wykorzysta potencjał drzemiący w uniwersum wykreowanym przez Mike’a Pondsmith’a. To jednak nikogo nie powinno dziwić. Z takim samym szacunkiem studio podeszło do świata Wiedźmina. " Czyli Ctrl+C, Ctrl+V? Co do tytułu posta, ciężko się zgodzić z tym "pozamiatali konkurencję". Wzbudziły względne zainteresowanie, pewnie, jednak w reakcjach po E3 widziałem, że ludzie są bardziej zainteresowani remasterem RE2, DMC5, Sekiro, The Ghost of Tsushima, Fallout 76 etc. DL2 jest wciąż pod znakiem zapytania w głowach odbiorców, ponieważ zmiana w kontraście z pierwszą częścią jest bardzo duża. A Cyberpunk to tylko trailer, ludzie o tym więdzą. Pozostałych tytułów nawet nie kojarzę z E3.
  1. Załaduj więcej aktywności