Krejt

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4115
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Krejt

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Hej. Wykopałem z czeluści dysku plik z łatką. :) Ile to już lat mineło... Proszę: https://dl.dropbox.com/u/66411443/MineFixPL.zip
 2. Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
 3. Pewnie za spacje nie płacą. :)
 4. Brzmi raczej jak remake... (niespodzianka!) Need for Speed: Hot Pursuit. Bo już była gra pod takim tytułem... :)
 5. Krejt

  Tiger Woods wraca, EA się cieszy

  "I''d show her a hole in one, if you know what I mean".
 6. Krejt

  Sony PSPgo - podejście drugie!

  Lokalnie mogę ci rzucić obraz porażki PSPGo. W dużym sklepie z elektroniką w centrum miasta wojewódzkiego (gdzie pracuję) od dnia premiery nie sprzedała się ANI JEDNA SZTUKA tej konsoli. Przy całkiem niezłej sprzedaży - zwłaszcza w grudniu - "zwykłego" PSP.
 7. W dobie SpeedDiala, inteligentnej karty głównej w Chrome czy chociażby takich zabaweczek jak iGoogle raczej wątpię żeby team Firefoksa zaskoczył nas czymś rewolucyjnym. Się zobaczy.
 8. Krejt

  Fable III jesienią 2010

  Przecież wiadomo że PS3 .
 9. Krejt

  Forza 3 dobrnęła do miliona

  Ile czasu wcześniej i na ilu platformach wyszedł Shift? Bo ciekaw jestem.
 10. Krejt

  Pierwsze recenzje gry Left 4 Dead 2

  Uwielbiam jak ktoś wplata w zdanie słowo z angielskiego nie znając jego właściwego znaczenia. A na grę czekam z niecierpliwością, bo wiem że już do mnie jedzie. :)
 11. Krejt

  Modern Warfare 2

  Może po prostu grę oceniają ludzie, którzy ją sobie kupili i im się podoba? A ci, którym koncept nie podszedł zrezygnowali z zakupu i mają w głębokim poważaniu pisanie negatywnych recenzji tytułu, który ich nie interesuje? Ale nieee, i tak wszyscy wolą myśleć że Oswald działał na zlecenie i wcale nie byliśmy na Księżycu.
 12. O rly? euro.com.pl sprzedawało przez jeden dzień wersję na X360 za 119 zł. Dziś właśnie idę po odbiór gry do sklepu sieci. Co prawda dochodzi dopłata za transport do salonu w kwocie niecałych 5 zł, ale i tak cena była bezkonkurencyjna.
 13. I dobrze. Gra jest paskudna, prostacka i nudna. Zapowiadano miłego H&S z mikrotransakcjami, a wyszedł koszmarek z rozpaćkaną grafiką i zerową grywalnością od którego swego czasu odbiłem się po kilku godzinach grania.