Zelgadis

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  630
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zelgadis

 • Ranga
  Delegat
 1. Zelgadis

  Breath of Fire w zawieszeniu?

  Odpisałbym ci, chamski typie, na całego twojego posta, ale tylko zniżyłbym się do twojego niskiego poziomu. Takie wypociny należy po prostu ignorować. Swoim zachowaniem potwierdzasz tylko, jakim szczeniakiem jesteś. Dziękuję ci bardzo za ten mało ambitny wyskok, ale kieruj go do podobnych sobie. Właściwie, to nie tylko sam nie czytasz ze zrozumieniem, ale tak samo piszesz. Pozdrawiam. Naucz się dyscypliny, ogłady i rozumu. Przydają się w życiu. Aha, leczyć też się polecam.
 2. Znacznie więcej młodzików gra w gry komputerowe niż ogląda telewizję czy filmy w kinach (I że niby w filmach jest więcej brutalności niż w grze?). 15-latek może kupić grę od 18 lat i nikt go nie skontroluje. Dzieciakom nie można też dziś zwrócić uwagi, bo te zaraz się rzucają. Same z takich gier nie zrezygnują, bo je lubią. W sumie nie ma się co dziwić, że komentarze są tutaj jakie są. W końcu polscy gracze ;) Żeby nie było: ja zakaz brutalnych gier popieram.
 3. Zelgadis

  Breath of Fire w zawieszeniu?

  SoundWave, prawie mnie rozśmieszyła twoja bezsensowna wypowiedź. Naprawdę. Tylko następnym razem jak o czymś piszesz, to staraj się mieć choć minimalne pojęcie o tym. Swoją drogą, mimo że seria Breath Of Fire jest świetna (poznałem każdą część) to niestety, jak stwierdził Keiji, nie jest tak rewelacyjna jak Final Fantasy (a przynajmniej jej starsze części).
 4. Zelgadis

  Sklepy internetowe z grami

  Coś jest nie tak z tym wirtusem? Tydzień zwłoki z wysłaniem przesyłki. Na e-maile nikt nie odpowiada.
 5. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  Zależy jaką grasz postacią i czy chcesz, aby Warownia rosła w siłę, czy też upadała. Wieża maga i kościół są przeznaczone raczej dla niezbyt praworządnych postaci, dla tych dobrych natomiast musisz pomyśleć o kwaterze Dziewiątki oraz Świątyni Tyra. Poza tym, po wybudowaniu tych budowli znajdziesz w środku trochę sprzętu do kupienia - w wieży będą to przedmioty dla Czarodzieja/Czarownika, dość średnie swoją drogą, natomiast w kwaterze Dziewiątki będzie to głównie oręż i zbroja. Świątynia Tyra za to oferuje przede wszystkim przedmioty dla kapłanów i misję przeznaczoną dla Paladyna, dzięki której można zdobyć Świętego Mściciela (bardzo potężny miecz), a Kościół zaproponuje trening dla Mnicha, jeśli główna postać nim jest.
 6. Sigh. Pile, tak jakby Microsoft problemów w ogóle nie miał, a z XBL miał ich trochę. To że ty nie miałeś problemów nie znaczy, że tysiąc innych graczy nie będzie ich miało. Swoją drogą uważam, że trofea w PS3 są zbędne. Gra sama z siebie powinna zachęcać do ponownego przejścia.
 7. Aha, rozumiem o co Ci chodzi... Na dobrą sprawę w KotOR też było coś takiego. Co prawda tylko jedna postać, ale zawsze - pamięta ktoś moment przechwycenia Jastrzębia przez Leviathana? ;) To, o czym mówisz, faktycznie byłoby całkiem ciekawe, ale na każdej planecie w KotOR był tylko jeden cel do obrania. Musiałoby być więc tak, że Twoja postać wypełnia główną misję, a druga drużyna misje poboczne - co wydaje się trochę chybionym pomysłem. Mnie tak naprawdę to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Przwyiązałem się do postaci Bastili i Jolee oraz Cartha i tylko czasem zmieniałem tamtych dwóch. Bastilę zawsze miałem w drużynie ;)
 8. Hmm... nie? To niezły kryształ, ładnie wzmacnia statystyki. Ja osobiście go nie używałem po wymaksowaniu. Był dla mnie po prostu trochę za bardzo "przepakowany". Solari oraz Sapith/Upari - tych kryształów stale się trzymam już od pierwszego KotOR''a. To nie jest problemem, można przecież zmieniać drużynę. Wystarczy na każdej planecie mieć inaczej dobranych towarzyszy, żeby gra miała trochę więcej różnorodności.
 9. Zelgadis

  Neverwinter Nights 2

  Jest. GiveXP ### Wcześniej trzeba rzec jasna aktywować konsolę przez wpisanie DebugMode 1.
 10. "Winą zarysowań jest nie uwaga bądź głupota użytkownika a to różnica." No pewnie. Użytkownik jest głupi, bo podczas grania chciał przesunąć konsolę, albo niechcący pociągnął jakimś kablem. Przypadek nie przypadek, ale róznie rzeczy się zdarzają. A producent sprzętu powinien zadbać, by zabopiegać takim zdarzeniom.
 11. Zabawne, jak to niektórzy tutaj usilnie bronią gier mimo czytania o zbrodniach z ich udziałem. Gry nie są winne? To niby czemu zabił? Odebrali mu grę, to się wkurzył i zastrzelił. Przez to, że odebrali mu grę, która ważniejsza była od rodziny i którą za wszelką cenę musiał mieć.
 12. Jak to nie obrażasz? Mówiąc, że mają debilów w firmie bardzo ich obrażasz. A jest to zabronione w regulaminie tego forum. Co do tego linka - interia.pl i wszystko jasne. Zawsze uważałem ten portal za najgorsze źródło informacji w całym internecie. Inna sprawa, że nic tam nie pisze o wyjściu PS4 za dwa lata. Jest informacja o równej premierze z X720, co może nastąpić, ale MS sam nie wspomniał kiedy. I nawet Sony szacuje długość życia PS3 na 10 lat.
 13. DualShock jest bardzo wygodny. To jeden z najwygodniejszych padów jakie trzymałem, a trzymałem m.in. ten Xboksowy. Mnie chodziło o głośność napędu, nie samej konsoli. >, a jak Ci to przeszkadza to sobie zgraj gre na dysk PROSTE. Gdzie ja napisałem, że przeszkadza mnie? Ja przede wszystkim nie mam X360. P.S. Jak cytujesz, to staraj się trochę przycinać posta. @marek5mln: nie obrażaj mi tu Sony. I swoją drogą, podaj mi proszę linka do tej wypowiedzi szefa Sony.
 14. Jak to było gorsze? A FF X to nie hit? ;) Dlatego najlepiej mają jak zwykle ci, którzy z zakupem konsol obecnej generacji poczekają 2 lub 3 lata ;)
 15. PS3 jest konsolą. Tyle że ma po prostu bardzo bogate wyposażenie dodatkowe. Naprawdę tak was boli, że PS3 ma tego całego Blu-Raya? DVD Xboksowi przestanie w końcu wystarczać.