KraBicZ

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KraBicZ

 • Ranga
  Przodownik
 1. Chce robić gry. To czy będzie je robił (AAA, bo oczywiście może rzucić pracę i bawić się w indie) jest uzależnione od wyników sprzedaży gier, które tworzy. Nie zależy mu na dobrej sprzedaży swoich gier. Geniusz.
 2. KraBicZ

  Titanfall - intro już w sieci

  Byłoby świetne, gdyby nie urwało się w nijakim momencie.
 3. Jest tyle świetnych gier, które czekają na kontynuację. Tylko, że "na nowe konsole" i "ludzie (amerykanie) zwariują" ogranicza wybór. Jeśli chodzi o marzenia to normalny Gothic 4, KOTOR3, Neverwinter Nights 3 (singleplayerowe z tym genialnym trybem sieciowym), Jedi Knight IV, Mafia 3, nowy Deus Ex.
 4. KraBicZ

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Gameplay z DLC http://www.dailymotion.com/video/x14qe8r_gta-5-atomic-blimp-dlc-leaked-gameplay_videogames?search_algo=2
 5. KraBicZ

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  4 godziny gameplaya http://www.dailymotion.com/video/x14oysj_gta-v-single-player-09-14_videogames
 6. Trevor ma zegarek z kalkulatorem
 7. Jedynka była ok. Jak dla mnie poziom A+ był kwestią szybkości na każdej z map. Wystarczyło się wkręcić w soundtrack i jazda :) Jak ścieżka dźwiękowa w dwójce będzie tak samo zryta jak w jedynce, to będzie git.
 8. +Flora +Lokacje +Klimat -Talia ? Ale jak zrobią za grubego też będzie źle xD Były gdziekolwiek informacje czy Geralt będzie mógł skakać (tak normalnie, jak w Elder Scrollsach czy Gothicach, a nie jak w Wiedźminie 2, trzy razy na grę)?
 9. KraBicZ

  GTA V - osiągnięcia gotowe do wglądu

  > Z tego co widać, w grze jest tylko 20 sklepów (choć myślę, że chodzi o spółki, które > mają kilkadziesiąt sklepików na mieście) i 70 misji. > > Liczby trochę małe, nie zaprzeczam. 20 sklepów do obrabowania, lokale ze zmianą fryzury, tatuaży, modyfikacją samochodów nie są tutaj pewnie wzięte pod uwagę. Do tego pewnie dojdą jeszcze banki. Co do tych 70 misji, to nie jest powiedziane że to wszystkie, które są w grze. Jeśli tak, to rzeczywiście trochę mało, chociaż tryb fabularny w GTA IV powoli mi się dłużył. Poza tym, jeśli przyjmiemy że jest jakieś 30-40 misji w wątku głównym, to dla każdego bohatera będzie tylko po 10-15 misji dodatkowych, ale możliwe, że nie uwzględniono misji z biznesów, jak np. taksówki, które mają osobne osiągnięcie. Najbardziej podoba mi się osiągnięcie z wydaniem $200 mln, bo to oznacza, że wreszcie będzie co robić z kasą, a nie jak w GTA IV. edit: Jedyną obawą, którą mam od pierwszych zapowiedzi GTA V jest kwestia nieruchomości i własnych biznesów, których na poczatku miało nie być. Dopiero po reakcji graczy, Rockstar zdecydował się je wrzucić. Mam nadzieję, że mieli wystarczająco dużo czasu na dopracowanie tych elementów.
 10. Ta seria od zawsze ma przepakowany system walki. Owszem, pozwala poczuć się jak prawdziwy asasyn, ale co z tego, skoro walcząc z 10 przeciwnikami wystarczy czekać z kontrą. Przez ten system twórcy nie mogą zrobić normalnych walk w multiplayerze i zamykają się na nowe możliwości. Nie zanosi się na zmianę tego systemu więc nie zagram w AC4.
 11. KraBicZ

  Weekendowe AMA z Adrianem Chmielarzem

  Jak widzisz przyszłość branży gie za 5, 10, 20 lat? Czy Oculus Rift i sterowanie myślami w grach ma szansę na komercyjny sukces w niedalekiej przyszłości? Wiadomo, że wszystkich gatunków przynajmniej na początku/bądź w ogólę nie będzie się dało przenieść na taki sprzęt, ale mogą powstać nowe gatunki gier, jakie? Jakiego rodzaju nowe urządzenia mogą pojawić się na rynku? Kiedy granie na pc/konsoli przestanie dominować? Czy w ogóle przestanie? Czy chciałbyś zrealizować jakąś grę, na którą ze względów technologicznych jest jeszcze za wcześnie?
 12. Po Crusader Kings 2 granie w Total Wary już nigdy nie będzie takie samo :) Kiedyś bitwy w Total Warze były dla mnie atutem, ale po jakimś czasie zaczynają po prostu nużyć, bo jeśli musimy rozegrać ich więcej w krótkim czasie - a tak zawsze jest kiedy prowadzimy wojny - jest to po prostu męczące i bardzo spowalnia rozgrywkę. Sprowadza się to wtedy do automatycznych bitew, które niczym nie różnią się od Crusader Kingsa.
 13. KraBicZ

  Weekendowe AMA z Adrianem Chmielarzem

  Czy grałeś/grasz w papierowe RPGi? Jeśli tak jakie systemy?