Hartigan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  179
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O Hartigan

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie dokonczą historia zakończy się na drugim odcinku https://twitter.com/LawofTD/status/1043278296396357633
 2. Może być. du*y nie urywa.Sam zrobił bym lepszą
 3. Hartigan

  Zakup Nekromanty

  Możesz użyć też karty debetowej lub idź do Empiku,Tesco lub Lidla i kup Kartę Podarunkową Blizzarda.
 4. To prawda Kratos będzie prawdziwym wzorem do naśladowania. Sczególnie jak urwie głowe przeciwnikowi i wyciągnie płuca szyją.
 5. To już jest szczyt debilizmu i złodziejstwa. Gra nie ma jeszcze premiery, a oni już pokazują co będzie w DLC. Nie wiem jak daleko to zajdzie, ale dymają graczy coraz bardziej. Przecież pewnie to wszystko zostało wycięte z gry i zostanie sprzedane za drugie tyle, a sama gra nie należy do tanich. Kiedyś dodatek do gry to był tak dobry jak podstawka albo i lepszy, a z tym niestety coraz gorzej. Ostatnio tylko i wyłącznie twórcy Wiedźmina pokazali jak powinny wyglądać dodatki do gier.
 6. Hartigan

  Watch Dogs 2 ze zwiastunem dodatkowej misji

  Zaczyna się. Mamy dla was 3 wydania gry: pocięte, prawie pełne i pełne.
 7. Hartigan

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy przypadkiem nie wróciłeś do gry po dłuższym okresie czasu od nie grania ? Jeżeli tak usuń całkowicie grę i pobierz tylko wersje 1.31(gog-52). Reszte dlc oraz dodatki pobierze ci bez problemu automatycznie.
 8. Hartigan

  Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

  > W Mafii dobre są 3 rzeczy. Soundtrack, prerenderowane przerywniki i voice acting. Cała > reszta jest niestety delikatnie mówiąc do dupy. Jak można wydać po tylu latach tak niedopracowaną > grę? Jak dla mnie rozczarowanie na miarę pierwszego Stalkera. Zgadzam się 100% z tymi 3 rzeczami.
 9. Hartigan

  Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

  Ostatecznie Mafia 3 to całkiem dobra produkcja - lol. Wygląda na to że autor tekstu grał w całkiem inny produkt.
 10. Beznadziejny artykuł. Wydawnictwo Dark Horse nie ma nic wspólnego z tworzeniem i wydawaniem gry. Równie dobrze firma wydająca nalepki z napisem Mass Effect :Andromeda na kubki może wydać takie oświadczenie bez pokrycia. Na oficjalnym forum Bioware oraz Twiterze czy Facebooku nie ma żadnego potwierdzenia daty wydania. Valenna - według wróżek i nie potwierdzonych informacji podstawowa wersja nie więcej jak 180 zł i będą do wyboru 4 wersje gry(tyle ile liczy osób rodzinka w grze) razem z przepustką sezonową.
 11. > > O Matko. Po co? Jedna z najbardziej przereklamowanych gier ever. > > Tez tak sadze. Wiec hartiganie twoim tokiem myslenia - nie znasz sie !! Ty też się nie znasz.
 12. > > O Matko. Po co? Jedna z najbardziej przereklamowanych gier ever. > > Tez tak sadze. Wiec hartiganie twoim tokiem myslenia - nie znasz sie !! Ty też się nie znasz.
 13. Ale fabularnie gra nastawiona jest do + 12. Nastoletni hipsterzy ze smartfonami i wszyscy cool lub spoko bracia. Ciekawe czy dalej zaoferują skakanie z kwiatka na kwiatek. Poprzednio to było takie dojrzałe.