Lucek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1298
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lucek

 • Ranga
  Przewodnicz±cy
 1. Lucek

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Z mojego punktu widzenia forum ledwo dycha z bardzo prozaicznego powodu: kłopotów z logowaniem. Przez całe miesiące nie mogłem się zalogować, a jak już się udało był problem z napisaniem posta. Taka sytuacja trwała już kilka lat. Bardzo zniechęcające. Cud że w ogóle ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Być może już tylko takie stare dziady jak ja które robią to z sentymentu.
 2. Przed sądem - o ile dojdzie do do rozprawy, w co nie wierzę - wszystko co wyciągną strony będzie miało znaczenie. Najtrudniejsze dla sądu będzie chyba właśnie określenie rozmiaru tej dysproporcji , a może nawet stwierdzenie czy ona faktycznie jest rażąca. Bo akurat jeśli o to chodzi to sprawa wcale nie jest oczywista. W chwili podpisania umowy na te 35 tys. o których wiemy, CDP było NIKIM w świecie twórców gier. Pamiętam jak cdp ogłosił że zabiera się za tworzenie gier i jak później ogłosił o czym będzie ich pierwsza gra. Sam nie wierzyłem w sukces bo wydawało mi się że postać Geralta nakłada zbyt ciasne ramy na treść gry. Wtedy można było mówić o tym że Sapkowski znalazł frajerów gotowych mu zapłacić pieniądze za nic.
 3. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  To smutne że ktokolwiek może uważać kilka bluzgów za klasykę.
 4. Zły PR Vivendi ma już od dawna w branży gier, więc wątpię żeby się tym przejmowali. Ale możesz mieć rację że chodzi o loot boxy. W tym sensie że gdyby przejęli Ubi to wszystkie ich gry zmieniłyby się w wyciskacze pieniędzy z gracza. A poza tym mógłby to być koniec kilku serii nie najgorszych gier.
 5. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  "Dżizas"? Po jakiemu to? A jeszcze to połączenie z popularnym przekleństwem?
 6. Świat wykreowany przez Sapkowskiego nie jest wcale taki spójny, nie jest też wykreowany ze wszystkimi szczegółami. Właściwie jeśli chodzi o świat to Sapkowski stworzył zaledwie zarys. Nijak ma się on do światów stworzonych przez innych pisarzy i nawet nie trzeba sięgać po wielkie nazwiska literatury fantasy. W kreacji Sapkowski pozostaje daleko w tyle nawet za średniakami. Odrobił lekcje jeśli chodzi o bestiariusz, ale to w zasadzie wszystko.
 7. > Świat idzie do przodu, wszystko się zmienia i znów trzeba się przestawiać na coś nowego. > Na pierwszy rzut oka wygląda to nieco mniej przejrzyście niż poprzednia wersja, ale problem, > przynajmniej tak mi się wydaje, tkwi w przyzwyczajeniu. Postępu Panie nie zatrzymasz, > stety bądź niestety. :) Zmiana tylko po to żeby było inaczej , to nie jest postęp.
 8. Ciekawa sprawa, mam Chroma i Firefoxa. W Firefoxie zmienił się wygląd, ale wszystko działa bez problemu, są stare zakładki ulubionych tematów. Za to w chromie niby jestem zalogowany , ponieważ kiedy wchodzę na główną widzę swój awatar , natomiast na forum jest widoczny przycisk zaloguj. Naciskam go i nic się nie dzieje.
 9. Lucek

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Kolejny level debilizmu został osiągnięty: http://natemat.pl/144999,wiedzmin3-jest-rasistowski-wszyscy-bohaterowie-to-biali-ludzie-jak-cd-projekt-red-odcial-sie-od-milionow-potencjalnych-klientow
 10. Lucek

  World Of Tanks

  O co choedzi z tymi trzema czołgami 10 tieru? Dostałem komunikat o jakiejś skończonej misji i 3 czołgi. To są czołgi na stałe, czy tylko na czas jakiegoś eventu?
 11. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Myślę że to nie źle przeprowadzone linie dialogowe tylko skutek wyboru w zadaniu
 12. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Pytanie dotyczące gwinta i Krwawego Barona. Czy nie zaliczenie tego questu rzutuje na całość questów związanych z gwintem?
 13. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dzięki , zrobiłem tak. Mam nadzieję że to już wystarczy i kolejne bedą do wyboru w miarę ich pojawiania się na gog''u. Czy może będzie konieczność powtarzania tej operacji dla każdych dwóch następnych?
 14. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Proszę o wytłumacznie łopatologiczne, jak dla osoby inteligentnej inaczej, jak mam zainstaloac te darmowe dlc. Są już podobno 4. A ja nie widzę żadnej opcji jak zrobić to ręcznie bądź automatyczne. Mam wersję pudełkową, konto na gog''u, i wpisany klucz produktu na GOG.com.
 15. Lucek

  World Of Tanks

  Dawno nie miałem takiej serii niecelnych strzałów. Tym bardziej frustrujące że przeciwnik trafia bez problemu, mimo że teoretycznie ma mniej celne działo i nie jest częściowo schowany jak ja. Poza tym dziś grałem tak że zasłużyłem na większość obelg jakie serwują sobie gracze, a mimo to większość bitew wygrana.