Lucek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1299
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lucek

 • Ranga
  Przewodnicz±cy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zmarnowany głos jest tylko wtedy kiedy głosujesz na partię - bo niestety w Polsce głosujemy na partie - z programem której się nie zgadzasz, lub w przypadku partii rządzącej z której działaniami się nie zgadzasz.
 2. Lucek

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Z mojego punktu widzenia forum ledwo dycha z bardzo prozaicznego powodu: kłopotów z logowaniem. Przez całe miesiące nie mogłem się zalogować, a jak już się udało był problem z napisaniem posta. Taka sytuacja trwała już kilka lat. Bardzo zniechęcające. Cud że w ogóle ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Być może już tylko takie stare dziady jak ja które robią to z sentymentu.
 3. Przed sądem - o ile dojdzie do do rozprawy, w co nie wierzę - wszystko co wyciągną strony będzie miało znaczenie. Najtrudniejsze dla sądu będzie chyba właśnie określenie rozmiaru tej dysproporcji , a może nawet stwierdzenie czy ona faktycznie jest rażąca. Bo akurat jeśli o to chodzi to sprawa wcale nie jest oczywista. W chwili podpisania umowy na te 35 tys. o których wiemy, CDP było NIKIM w świecie twórców gier. Pamiętam jak cdp ogłosił że zabiera się za tworzenie gier i jak później ogłosił o czym będzie ich pierwsza gra. Sam nie wierzyłem w sukces bo wydawało mi się że postać Geralta nakłada zbyt ciasne ramy na treść gry. Wtedy można było mówić o tym że Sapkowski znalazł frajerów gotowych mu zapłacić pieniądze za nic.
 4. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  To smutne że ktokolwiek może uważać kilka bluzgów za klasykę.
 5. Zły PR Vivendi ma już od dawna w branży gier, więc wątpię żeby się tym przejmowali. Ale możesz mieć rację że chodzi o loot boxy. W tym sensie że gdyby przejęli Ubi to wszystkie ich gry zmieniłyby się w wyciskacze pieniędzy z gracza. A poza tym mógłby to być koniec kilku serii nie najgorszych gier.
 6. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  "Dżizas"? Po jakiemu to? A jeszcze to połączenie z popularnym przekleństwem?
 7. Świat wykreowany przez Sapkowskiego nie jest wcale taki spójny, nie jest też wykreowany ze wszystkimi szczegółami. Właściwie jeśli chodzi o świat to Sapkowski stworzył zaledwie zarys. Nijak ma się on do światów stworzonych przez innych pisarzy i nawet nie trzeba sięgać po wielkie nazwiska literatury fantasy. W kreacji Sapkowski pozostaje daleko w tyle nawet za średniakami. Odrobił lekcje jeśli chodzi o bestiariusz, ale to w zasadzie wszystko.
 8. > Świat idzie do przodu, wszystko się zmienia i znów trzeba się przestawiać na coś nowego. > Na pierwszy rzut oka wygląda to nieco mniej przejrzyście niż poprzednia wersja, ale problem, > przynajmniej tak mi się wydaje, tkwi w przyzwyczajeniu. Postępu Panie nie zatrzymasz, > stety bądź niestety. :) Zmiana tylko po to żeby było inaczej , to nie jest postęp.
 9. Ciekawa sprawa, mam Chroma i Firefoxa. W Firefoxie zmienił się wygląd, ale wszystko działa bez problemu, są stare zakładki ulubionych tematów. Za to w chromie niby jestem zalogowany , ponieważ kiedy wchodzę na główną widzę swój awatar , natomiast na forum jest widoczny przycisk zaloguj. Naciskam go i nic się nie dzieje.
 10. Lucek

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Kolejny level debilizmu został osiągnięty: http://natemat.pl/144999,wiedzmin3-jest-rasistowski-wszyscy-bohaterowie-to-biali-ludzie-jak-cd-projekt-red-odcial-sie-od-milionow-potencjalnych-klientow
 11. Lucek

  World Of Tanks

  O co choedzi z tymi trzema czołgami 10 tieru? Dostałem komunikat o jakiejś skończonej misji i 3 czołgi. To są czołgi na stałe, czy tylko na czas jakiegoś eventu?
 12. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Myślę że to nie źle przeprowadzone linie dialogowe tylko skutek wyboru w zadaniu
 13. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Pytanie dotyczące gwinta i Krwawego Barona. Czy nie zaliczenie tego questu rzutuje na całość questów związanych z gwintem?
 14. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dzięki , zrobiłem tak. Mam nadzieję że to już wystarczy i kolejne bedą do wyboru w miarę ich pojawiania się na gog''u. Czy może będzie konieczność powtarzania tej operacji dla każdych dwóch następnych?
 15. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Proszę o wytłumacznie łopatologiczne, jak dla osoby inteligentnej inaczej, jak mam zainstaloac te darmowe dlc. Są już podobno 4. A ja nie widzę żadnej opcji jak zrobić to ręcznie bądź automatyczne. Mam wersję pudełkową, konto na gog''u, i wpisany klucz produktu na GOG.com.