Lucek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1303
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lucek

 • Ranga
  Przewodnicz±cy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przy tej legislacyjnej sraczce jaką mamy, ustawach pisanych "na kolanie", byłoby nawet dobrze gdyby przez jakiś czas nie wprowadzali żadnych zmian w prawie i żadnych nowych praw, żadnych nowych podatków.
 2. A może nie wychwyciłeś sarkazmu? Ja np. w kolejce do sklepu - mimo przepisowych odstępów - słyszałem jak facet mówi : ... drugiego dnia wymyśliła że odmalujemy łazienkę .... (hałasy w sklepie) ... czwartego dnia że robimy remont kuchni... (komunikat w trosce o zdrowie klientów...sratatata), dopiero jak doszedł do momentu : "szóstego dnia zacząłem lizać klamki w autobusie" zaskoczyłem że opowiadał dowcip
 3. W sumie wynik wyborów nie jest taki najgorszy. Każdy, nawet największy oszołom po lewej jak i po prawej stronie, ma swoją reprezentację w Sejmie. PiS rządzi samodzielnie , więc nie będzie mógł na innych zwalać odpowiedzialności za swoje błędy. Nie ma większości w Senacie, więc będzie musiał nieco uważniej tworzyć ustawy. Korwin jest już stary dziad i może już nie mieć siły, ale nie martw się, błaznów ci w Sejmie dostatek. Ot choćby żeńska wersja Palikota: Jachira.
 4. Zmarnowany głos jest tylko wtedy kiedy głosujesz na partię - bo niestety w Polsce głosujemy na partie - z programem której się nie zgadzasz, lub w przypadku partii rządzącej z której działaniami się nie zgadzasz.
 5. Lucek

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Z mojego punktu widzenia forum ledwo dycha z bardzo prozaicznego powodu: kłopotów z logowaniem. Przez całe miesiące nie mogłem się zalogować, a jak już się udało był problem z napisaniem posta. Taka sytuacja trwała już kilka lat. Bardzo zniechęcające. Cud że w ogóle ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Być może już tylko takie stare dziady jak ja które robią to z sentymentu.
 6. Przed sądem - o ile dojdzie do do rozprawy, w co nie wierzę - wszystko co wyciągną strony będzie miało znaczenie. Najtrudniejsze dla sądu będzie chyba właśnie określenie rozmiaru tej dysproporcji , a może nawet stwierdzenie czy ona faktycznie jest rażąca. Bo akurat jeśli o to chodzi to sprawa wcale nie jest oczywista. W chwili podpisania umowy na te 35 tys. o których wiemy, CDP było NIKIM w świecie twórców gier. Pamiętam jak cdp ogłosił że zabiera się za tworzenie gier i jak później ogłosił o czym będzie ich pierwsza gra. Sam nie wierzyłem w sukces bo wydawało mi się że postać Geralta nakłada zbyt ciasne ramy na treść gry. Wtedy można było mówić o tym że Sapkowski znalazł frajerów gotowych mu zapłacić pieniądze za nic.
 7. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  To smutne że ktokolwiek może uważać kilka bluzgów za klasykę.
 8. Zły PR Vivendi ma już od dawna w branży gier, więc wątpię żeby się tym przejmowali. Ale możesz mieć rację że chodzi o loot boxy. W tym sensie że gdyby przejęli Ubi to wszystkie ich gry zmieniłyby się w wyciskacze pieniędzy z gracza. A poza tym mógłby to być koniec kilku serii nie najgorszych gier.
 9. Lucek

  Shadow Warrior 2 do pobrania za darmo

  "Dżizas"? Po jakiemu to? A jeszcze to połączenie z popularnym przekleństwem?
 10. Świat wykreowany przez Sapkowskiego nie jest wcale taki spójny, nie jest też wykreowany ze wszystkimi szczegółami. Właściwie jeśli chodzi o świat to Sapkowski stworzył zaledwie zarys. Nijak ma się on do światów stworzonych przez innych pisarzy i nawet nie trzeba sięgać po wielkie nazwiska literatury fantasy. W kreacji Sapkowski pozostaje daleko w tyle nawet za średniakami. Odrobił lekcje jeśli chodzi o bestiariusz, ale to w zasadzie wszystko.
 11. > Świat idzie do przodu, wszystko się zmienia i znów trzeba się przestawiać na coś nowego. > Na pierwszy rzut oka wygląda to nieco mniej przejrzyście niż poprzednia wersja, ale problem, > przynajmniej tak mi się wydaje, tkwi w przyzwyczajeniu. Postępu Panie nie zatrzymasz, > stety bądź niestety. :) Zmiana tylko po to żeby było inaczej , to nie jest postęp.
 12. Ciekawa sprawa, mam Chroma i Firefoxa. W Firefoxie zmienił się wygląd, ale wszystko działa bez problemu, są stare zakładki ulubionych tematów. Za to w chromie niby jestem zalogowany , ponieważ kiedy wchodzę na główną widzę swój awatar , natomiast na forum jest widoczny przycisk zaloguj. Naciskam go i nic się nie dzieje.
 13. Lucek

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Kolejny level debilizmu został osiągnięty: http://natemat.pl/144999,wiedzmin3-jest-rasistowski-wszyscy-bohaterowie-to-biali-ludzie-jak-cd-projekt-red-odcial-sie-od-milionow-potencjalnych-klientow
 14. Lucek

  World Of Tanks

  O co choedzi z tymi trzema czołgami 10 tieru? Dostałem komunikat o jakiejś skończonej misji i 3 czołgi. To są czołgi na stałe, czy tylko na czas jakiegoś eventu?
 15. Lucek

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Myślę że to nie źle przeprowadzone linie dialogowe tylko skutek wyboru w zadaniu