kowalov

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  613
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kowalov

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Odruch 'na niemca' jest wypracowany od pokoleń, więc nie ma się co dziwić :-)
 2. no niekoniecznie niestety. Skoro leci więce tzn. że więcej pojawi się na AH, a to doprowadzi do tego, że ceny będą niższe :-)
 3. Ciemna strona mocy - jedyna właściwa dla astmatyków ;-)
 4. kowalov

  Dark Souls w złocie

  Te momenty w GOW były po prostu debilne, za to w Demons Souls (i zapewne Dark Souls) nie ginie się przez to, że ktoś głupio zaprojektował, tylko przez to, że coś źle zrobiłeś. W tym właśnie tkwi największa frajda :-)
 5. Limited na PC ? Babolek się wkradł, na dodatek podniósł mi ciśnienie ;-) widzę, że juz poprawione
 6. kowalov

  Ortografia - Po co ona?

  A już bez emotków nie czujemy co autor miał na myśli?. Ach ta młodzież, od wieków zawsze z nimi kłopoty .
 7. kowalov

  Ortografia - Po co ona?

  usmy ->osiem na guże -> gurski Słowa wymienne w niczym tu nie przeszkadzają, ale skoro tu już zajrzałem, a jako przyszły polonista mogę wam powiedzieć że tam naprawdę niektóre głoski jak np. ''h'' i ''ch'' wymawiało się inaczej. Zresztą dla ciekawskich polecam prześledzenie niektórych ''kłopotliwych'' wyrazów i wyjdzie wam czemu jest tak a nie inaczej. I taki apel do wszelkiego rodzaju leniuchów którzy zasady ortografii mają w głębokim poważaniu żeby chociaż zainstalowali sobie Firefoxa i wtyczkę która na bieżąco sprawdza pisownie (oczywiście nie jest doskonała ale lepsze to niż nic). Przez takich ignorantów człowiek czasami sie zastanawia jak dany wyraz się pisze (szczególnie wzrokowcy po tych ''forumowych szaleństach'' mogą mieć kłopot).
 8. Przepraszam bardzo ale ja lepiej wiem z czym potrafię się pogodzić a z czym nie. >Tak - ateiści wymordowali za wiarę setki tysięcy ludzi. W każdej grupie znajdują sie grupy fanatyczne i dlatego nie generalizuje ani nie atakuje religii, aczkolwiek jestem jak najbardziej przeciwny mieszania religii do życia społecznego jak i również oceniania ludzi przez jej pryzmat. Tak samo jak jego przeciwnikom, a to co zrobiłeś teraz jest niczym innym jak oskarżanie. KrzysztofMarek - zgadzam sie w 100% ludzie przyjmują czasami błędne naukowe teorie i w nie wierzą ( i na niektórych również nie działają logiczne argumenty przeciw)
 9. Przecież to były działania o charakterze politycznym a nie religijnym i chciałbym aby takie argumenty były bardziej przemyślane (odsyłam do ''wiary'' Hitlera). Bo co innego działanie gdzie na pierwszym planie jest polityka a co innego gdzie działanie spowodowane jest religia. To tyle na temat nietrafnego argumentu ;-) A co do książki jest szalenie ciekawa, ale trzeba pamiętać że wiedza naukowa nie powala na kolana (raczej używa się tam powszechnej wiedzy do poparcia konkretnych argumentów). Co nie zmienia faktu że polecam ją większości ludzi interesujących się zagadnieniem wiary, ewolucji itd. P.S. Polecam również Samolubny Gen, Fenotyp Rozszerzony i Rozplątanie Tęczy.
 10. kowalov

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Nieprawda, grając równolegle z bratem w tym ''decydującym'' momencie zrobiliśmy tak samo, natomiast zakończenia mieliśmy zupełnie inne. To jest właśnie wypadkowa twoich działań a nie jeden czy tam dwa wybory i już wiesz jakie będzie zakończenie.
 11. Ale chodzi o porównanie przyjemności grania. A mnie Wiedźmin sprawia właśnie identyczną przyjemność
 12. kowalov

  ZOSTAŁEM OSZUKANY NIEDOSTAŁEM EK !!!

  Odbierz maila i przeczytaj co jest napisane, potem przeczytaj jeszcze raz i tak do skutku aż zrozumiesz. Poza tym na forum roi się od postów tego typu. P.S. Czytanie nie boli