Aramil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Aramil

 1. Szczerze powiedziawszy, to przydałby się WYŻSZY poziom trudności.
 2. http://www.rockstargames.com/newswire/article/34151/free-max-payne-3-gorilla-warfare-pack-now-available-to-everyone-.html Wiadomość na oficjalnej stronie pojawiła się dopiero wczoraj, czyli dzień po premierze. A data dodania do US marketplace sugeruje, że wyszło w dniu premiery, także się nie wymądrzaj.
 3. Takie to dziwne? Gra jeszcze u nas nie wyszła...
 4. Cóż, kiedyś gry zajmowały 11 dyskietek i nikt z tego powodu jakoś nie narzekał.. Poza tym, jeśli kogoś tak bardzo boli zmiana płyty w połowie gry, to powinien według mnie zasięgnąć porady lekarza specjalisty ;p No i dodajmy jeszcze, że w dzisiejszych czasach, można instalować gry na dysku konsoli, co skutkuje używaniem płyty tylko do weryfikacji.
 5. Aramil

  Beta WoW: Cataclysm wkrótce

  Ty się Pepsi ogarnij, bo to co napisałeś w końcówce newsa nijak ma się do rzeczywistości.
 6. Ciekawe co oznacza "Includes 50 hours of gameplay**" na samym dole okładki...
 7. Aramil

  Dzióra w polskiej wersji Fallout 3

  No niestety... tłumacze przeważnie nie mają obowiązku zagrać w produkcję nad którą pracują... Płaczu nie ma. Z game.co.uk można grę sprowadzić po angielsku i to za jedyne 100 złotych, licząc razem z wysyłką.
 8. Tak jakby "dorośli" konsol nie używali. Wybacz, że się powtórzę, ale dorośnij. Po nicku mogę wywnioskować, że jeszcze Ci trochę brakuje :]
 9. Oczywiście, że można. Aby zapłacić za grę punktami, trzeba ją zakupić z poziomu strony xbox.com, i tam mamy dwie opcje ''rozliczenia'' do wyboru. Za grę wychodzi 2400 MS pointsow.
 10. Aramil

  Nowe gry w ofercie Games on Demand

  Myk jest taki, ze za pomocą strony można kupować gry z oferty za punkty. No i oczywiście na koncie UK :)
 11. Zapewne chodzi o wsparcie dla nowszych shaderów :)
 12. Mnie osobiście zaczynają już męczyć produkcje wypuszczane na silniku UE3...
 13. Żeby było śmieszniej, na ostatnim World Wide Invitational, który odbywał się w Paryżu, wersja gry przeznaczona do testów dla prasy i ludzi odwiedzających, miała zaimplementowaną opcję gry po LAN-ie. Co znaczy, że była gotowa. Dlaczego ją wycięli ? No cóż, BattleNet 2.0 ma być upstrzony wszelkiej maści reklamami, także Blizzard dba o swój i tak już zasobny portfel.
 14. Aramil

  Fuel z rekordem Guinessa

  > Fucio Chyba raczej 15,000 ;)
 15. Aramil

  Gears of War 2 - zapowiedź

  Imho wygląda lepiej niż pierwsza część. Poprawiony został chociażby DoF i oświetlenie. Poza tym nie mogę się doczekać prezentowanej na targach branżowych fizyki...
 16. Aramil

  Grand Theft Auto IV na PC!

  Co do samej fotki, już kiedyś ten pomysł został wykorzystany, tylko, że w wersji wojen konsol (jakaś gra NA ps3 była :) ) A co do wydania gtaIV na PC.. Nie ma się co oszukiwać. Kwestia czasu.
 17. Aramil

  Demo UT III dostępne!

  NALEŻY ZAUWAŻYĆ, że gdy zmieniamy ustawienia grafiki, różnice widać tylko na 1,2 i 3 pozycji suwaka, podczas gdy ustawienie 3,4 i 5 wygląda tak samo. Znaczy się demko jest obcięte z tekstur w najwyższej rozdzielczości.
 18. Aramil

  Wiedźmin - betatest

  Taak... premiera się zbliża to trzeba trochę graczom posmarować... Takie publikowanie "beta journala" na stronie spokrewnionej z producentem i wydawcą gry mija się dla mnie z celem. Jak zaznaczyłem na wstępie, tekst ten jest tylko "smarowidłem", a jak to wszystko ma się na prawdę, zobaczymy po premierze.
 19. Aramil

  Sony planuje sprzedać fabrykę Cella

  Pheh, prędzej wyjdzie core 4 duo (albo quad :D) [czytaj 4x2 albo 4x4 :D ] jakiś ;p
 20. Ja obstawiam nowa markę, bo na taką nadeszła najlepsza pora... W końcu nie można robić z gier tasiemców, bo niewielu produkcjom wyszło to na dobre.
 21. >gogowitczak Wiesz szkopuł w tym, że w Ameryce nie kupisz za "1 dolara" kilku bułek i serka :)
 22. Aramil

  Heavenly Sword zbyt duże dla DVD

  I co z tegoż, że muzyka zajmuje 10 GB ? Jeśli jest takiej super jakości, to 95% graczy i tak nie zauważy różnicy na swoich "zwykłych" głośnikach. Czy tylko mi się tak wydaje, czy wszystko co związane z ps3 jest takie "ekskluzywne" ? Marketing Sony działa. I tyle.
 23. Aramil

  Koniec tradycyjnych MMORPG-ów?

  A cóż sie stało z "Huxley''em" ? >>>konrad.t5 - 3 miesiące ? Gratulacje... sigh