Iwanatsu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  311
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Iwanatsu

 • Ranga
  Brygadzista
 1. "My zaś zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, w którym znajdziecie (...) najnowsze karty graficzne, które w pełni wykorzystają możliwości najpotężniejszych nawet zasilaczy." Dobre :D
 2. Wystarczy spojrzeć na tego gościa, zwłaszcza na oczy - wygląda jak amerykański republikanin :P Wyrazy współczucia dla Australii...
 3. Oby była możliwość wyboru wersji, bo jak będzie tylko polska, to ja dziękuję i sprowadzam angielską.
 4. Iwanatsu

  15 lat PlayStation

  "Dopiero 9 września 2005 roku trafiła na rynek w Stanach Zjednoczonych" Chyba jednak trochę wcześniej ;-)
 5. Iwanatsu

  Homefront 2 już w planach

  Ciekawe, że wymyślili sobie jako okupanta Koreę Południową a nie Północną...
 6. Widzisz, i tu dochodzimy do sedna. Bo jak sam napisałeś, religia jest rzeczą dużo ważniejszą - dla Ciebie. I ok, Twój wybór, Twoja sprawa. Ale nikt nie ma prawa narzucać jakichś poglądów (czy w tym wypadku choćby specjalnego traktowania religii) innym ludziom, np. niewierzącym. Przypuśćmy, że jesteś zwolennikiem partii X a ja Y - mamy tu odmienne zdania. I o ile nie powinienem Cię z tego powodu wulgarnie obrażać (zwłaszcza publicznie), to chyba nie miałbyś żadnych tzw. "problemów" z tym, że mam inne zdanie. Ale z religią już tak nie jest, religia zawsze jest newralgiczna, jest tematem tabu, którego w ogóle nie powinno się poruszać. Ja się z tym nie zgadzam, poglądy religijne są poglądami jak każde inne i nie powinny być powszechnie uznawane za "święte" (w sensie nietykalne). A przypominam, że w dalszym ciągu żyjemy w państwie świeckim.
 7. I jeszcze do autora: "Czy tylko nam się wydaje, że po raz kolejny przekroczono granice dobrego smaku?" Rozumiem, że wypowiadasz się za całą redakcję? :]
 8. Haha, rewelacja, a najśmieszniej to by było gdyby taka gierka faktycznie się ukazała:) Dobry pomysł na kampanię i choć oczywiście jest konktrowersyjny (nie dla tego że JEST sam w sobie, tylko że ludzie mają takie poglądy jakie mają), to wcale nie uważam, że granica dobrego smaku została przekroczona. Zresztą czemu religia miałaby zasługiwać na jakieś "specjalne" traktowanie? Ot poglądy jak każde inne, np. polityczne (zresztą mają wiele wspólnego).
 9. Iwanatsu

  Uncharted 2: Among Thieves - recenzja

  "W końcu kto lepiej reżyseruje gry, zatracając granicę między filmikiem przerywnikowym, a właściwą rozgrywką?" Hmm... Hideo Kojima?:)
 10. Mam lepszy pomysł: kupujesz grę, a potem płacisz żeby gra się sama przeszła, dzięki czemu w ogóle nawet nie musisz w nią grać! Genialne, prawda?;-)
 11. Ciekawe czemu tym razem Cenega, a nie CD Projekt. Mam nadzieję, że znowu będą zostawione oryginalne, rosyjskie gadki plus polski lektor - to rozwiązanie sprawdzało się tutaj wyjątkowo dobrze.
 12. Iwanatsu

  Linda Kratosem, Pazura Daxterem!

  Renor, podpisuję się pod Twoim komentarzem/apelem obiema rękami, nogami i pozostałymi członkami. :)
 13. Iwanatsu

  Znamy datę wydania Machinarium

  Amanita? To są przecież ci, co zrobili oba "Samorosty", które były zresztą świetne! Miło się dowiedzieć, że chłopaki dalej działają i wypuszczają nową grę oficjalnymi, popularnymi kanałami - POWODZENIA!:-)
 14. Iwanatsu

  Final Fantasy od GRIN ciągle żywe

  Dziwne, ale pierwszy raz słyszę o takim FF, chyba coś przespałem.
 15. Nie no, ta reklama przejdzie do historii, rewelacja ;D