werty1232

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  100
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O werty1232

 • Ranga
  Przodownik
 1. Jeżeli ta gra będzie miała system nemezis to raczej kupię w ciemno ^^
 2. To prawda, balrogi to jest rasa, a nie konkretne jedneindywiduum. Co do Saurona jest niemożliwe, aby w tamtej chwili był w 100% materialny ... akcja gry ma miejsce pomiędzy Hobbitem, a LotR, więc pierścień jest w posiadaniu Bagginsa, jednakże ten fragment może dotyczyczyć przeszłości (tak samo jak scena wręczania pierścienia władzy człowiekowi przez Saurona-elfa). Sauron jest widoczny na trailerze jako duch kładący kulę na postumencie (jest ona częścią wszyskowidzącego oka), może odzyska na moment fizyczną postać, ale na pewno nie zdobędzie jedynego pierścienia.
 3. Też nie dostałem, ani nie widzę informacji o tym na oficialnej stronie.
 4. "We’re employing a subscription based model" ... więc tak, będzie.
 5. Do tego dzisiaj o 24:00 kolejny livestream z twórcami gry. Zapewne nic nowego się nie pojawi oprócz garści odpowiedzi na pytania z chatu, ale i tak zawsze nowe informacje są dobrą rzeczą. I pytanie, czy bohater znowu nie będzie za silny z tymi wszystkimi nowymi umiejętnościami tak jak to było pod koniec poprzedniej gry, gdzie po odblokowaniu 2/3 umiejętności praktycznie stawało się nieśmiertelnym~
 6. werty1232

  Northgard debiutuje w Steam Early Access

  W aktualne wersji Early Access dostępne są jedynie potyczki z 0-3 przeciwnikami na proceduralne generowanych mapach. W menu gry można zobaczyć, że gra będzie posiadała kampanię, ale o jej sensowności nie można nic narazie powiedzieć. Sama gra jest bardzo fajna i ma potenciał, do tego wygląda bardzo dobrze, a proceduralnie generowane mapy mają ciekawe układy ... choć na chwię obecną widać, że wymaga dodatkowego balansu, bo w mojej opini gra z komputerem wydaje się za prosta niezależnie od poziomu trudności.
 7. Jak widać, skupili się bardzo na rozbudowie bazy i craftingu ... jednak jest obecne wiele gier, i to całkiem nowych, które skupiają się na tym elemencie i jest on bardzo dobrze rozwinięty. Liczyłem, że skupią się na eksploracji - nowe wyglądy posterunków, nowe części zwierząt, lepsze proceduralne generowanie planet, więcej typów obiektów do znalezienia na planetach ... możliwe, że część z tego także jest, ale nie powiedzieli o tym w wideo, ponieważ nie są to aż widowiskowe rzeczy. Zapewne opinie użytkowników szybko pokażą skuteczność i jakość tego patcha. Osobiście nie kupiłem jeszcze gry (mimo, że jeżeli chodzi o ideę to bardzo mi się podoba) z powodu jej niskich ocen i świadomości, że gra ma zostać poprawiona ... tak więc pozytywny odzew na ten patch może być czynnikiem, aby zastanowić się nad zakupem.
 8. Może nie zapowiada się epicko, ale na pewno ciekawie :3
 9. > Dyplomacja jest swietna? Moze z panstwami-miastami, bo z cywilizacjami lezy i kwiczy > co jest zreszta czescia skopanej sztucznej inteligencji. Zasadniczo nie rozdzielasz systemu dyplomacji, który jest świetny - Casus belli, poziomy dostępu i inne rzeczy dochodzące wraz z rozwojem, od poziomu zaawansowania sztucznej inteligencji. To, że SI jest słaba to jest fakt i sprawia to, że nie potrafi ona korzystać odpowiednio z systemu dyplomacji. Czasem mam wrażanie, że inni liderzy zachowują się jak banda gimnazjalistów (nie obrażając owych) - potępiają wszystkich z byle powodów, chwalą od święta lub jak ewidentnie jesteś w czymś najlepszy na świecie i grają swoimi armiami jakby zaraz ci wojnę chcieli wypowiedzieć. System dyplomacji jest dobry i w grze wieloosobowej może wnosić sporo do rozgrywki, ale w wykorzystaniu go przez SI nie wygląda to już dobrze.
 10. werty1232

  Dziś premiera Civilization VI!

  Scenariusze multiplayer są, ale ''kampania single-player''? ... nawet odpaliłem grę, żeby sprawdzić i takie coś nie istnieje w tej grze O.o
 11. Na razie brzmi to tylko jak akcja marketingowa. W wielu grach misje poboczne oferują nam dodatkową wiedzę na temat otaczającego nas świata czy postaci niezależnych. Bardziej ciekawe by było jak misje poboczne odblokowywałyby w misjach głównych nowe ścieżki do celu, pozwalały zredukować lub wręcz przeciwnie, zwiększyć, liczbę w wrogów w tych misjach albo modyfikowały/uszczegóławiały cele misji.
 12. Jeżeli w tej nowej aktualizacji nie pokarzą czegoś naprawdę powalającego na kolana ... albo chociaż zapewniającego więcej zawartości i aktywności możliwych w grze, to nie ma szans na wielki powrót. A i tak, cokolwiek wydadzą, będzie ogromna grupa ludzi mówiących, że to i tak za mało.
 13. werty1232

  Civilization VI - Piotr Wielki na czele Rosji

  Ciekawe czy to jest ostatni lider, czy może doczekamy się Polski, lub przynajmniej jeszcze jednego lidera. Byłoby 20, taka ładna okrągła liczba ;3
 14. werty1232

  Beyond Good & Evil za darmo w październiku!

  Ciekawe ... czyli jednak nie Settlers jak obstawiałem. Może w następnym miesiącu~
 15. > Takie pytanie - jaką moc sprawczą ma to ASA? Czy jest w stanie nałożyć jakieś kary? > Czy tylko sobie wyda opinię i tyle? Możliwe, że będę w stanie wpłynąć na formę w jakiej prezentowana jest gra na Steam. Ale nie wiem czy mają w zanadrzu jakieś mechanizmy prawne.