Runners_High

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4339
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Runners_High

 • Ranga
  Delegat
 1. Dodatek nie ukaże się w kwietniu, tylko ukazał się 12 kwietnia w czwartek. Dziś mamy poniedziałek 16 kwietnia.
 2. Inaczej, Sapkowski stworzył postać, świat i historie. Dopiero Redzi zrobili z tego markę :)
 3. Runners_High

  Podsumowujemy Blizzcon 2017

  Ten cały hype, a także hate skierowany na darmowość Starcrafta jest mocno przesadzony. Wystarczy spojrzeć co dostępne jest już w tej chwili w ramach darmowego startera: 1. Coop (w tym trzy postacie całkowicie za darmo). 2. Multiplayer(z wyłączeniem gier rankingowych). 3. Cała zawartość salonu gier. Tak więc dostajemy teraz dodatkowo dostęp do rankedów, kampanię WoL(plus ewentualnie HotS) i wszystkich bohaterów w coopie, ale z ograniczeniami. Jest to po prostu kolejny krok w podtrzymywania tej marki, która i tak trzyma się nieźle (mówi się o 2 milionach graczy miesięcznie rozłożony na wszystkie tryby gry). Dodatkowo na 2018 rok szykowne są spore zmiany w balansie, SC2 jeszcze długo nie zniknie z eksportowych stadionów :)
 4. Runners_High

  Diablo bez zapowiedzi na tegorocznym Blizzconie

  Zero zawodu, bo dokładnie tego się spodziewałem. 
 5. Ciąg dalszy politykowania na gramie, powrót adblocka :)
 6. Jedyne sensowne rozwiązanie to sytuacja gdzie biały kandydat na wiedźmina w wyniku mutacji zamienia się w murzyna i gra jest utrzymana w tonie: "I never ask for this" w stylu Deus Exa :D
 7. Po jednym skinie dla HQ każdej rasy.   https://eu.battle.net/shop/pl/product/starcraft-remastered
 8. Ja pierdziele... w dniu premiery D3 60 euro, RoS 40 euro, Nekros 15 euro, imo proporcojnalnie. jesli gry tanieją to chyba dobrze? :)
 9. Podkreślone "słowo klucz". Słusznie, czesto widzę argument, że D3 i RoS ktoś kupił za tyle co kosztuje teraz Nekromanta, lepiej niech sobie przypomną coniektórzy ile na początku trzeba było zapłacić za te gry.
 10. Ile czasu po premierze? Mam propozycję: odczekaj tyle samo i dopiero kup to DLC, albo poczekaj na przecenę, jeśli kiedyś będzie. 
 11. Niezły wynik, ale event ostatecznie mnie nie zachwycił. Osobiście przeszedłem Tryb PvE tylko raz, w wieczór premiery. Po tym jak serwery padły tego samego wieczoru, już do gry nie wróciłem. Kumple w sumie też raz zagrali i wrócili do tłoczenia rankingów.