Gierlo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  387
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gierlo

 • Ranga
  Brygadzista
 1. 91B33-3B99-D3A68 również zabrany ;)
 2. Gierlo

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Wielkie dzięki :)
 3. Gierlo

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam gry (w przeglądarce obecnie), jest to jak na razie demo (pełna wersja również ma wyjść). Gra polega na tym, że gre zaczynami pikselem. Z każdym kolejnym poziomem grafika staje się nowsza. Demko kończy się, gdy grafika jest na poziomie Zeldy z NESa. W pełnej wersji ma być rónież 3D. Ktoś kojarzy? Tytuł niestety wyleciał mi z głowy a googlowanie nic nie daje.
 4. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nie wiem, nie robiłem dla nich zadań
 5. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nieskończenie wiele z tego co pamiętam. Przyznawane są losowo, więc kilka razy pod rząd możesz miec questa "przynieś".
 6. U mnie nie wystarczyło niestety.
 7. Dopisuję się, 10:07 otrzymałem klucz xD
 8. Sam nie wiem, mają coś w sobie, co ciężko jest wyjaśnić. Na drugim bardzo podoba mi się padające na koleżankę światło tworzące wokół niej swoistą aurę. Za to na pierwszym ciężko jest mi coś wybrać :)
 9. Ostatnio kumpela poprosiła mnie, żebym jej zrobił kilka zdjęć. Jako laik fotograficzny chciałbym was spytać o ocenę dwóch zdjęć, które mnie się bardzo podobają, ale chciałbym usłyszeć jakaś konstruktywną opinię (w sensie co jest źle, co można poprawić, a co jest dobrze). Z góry wam dziękuję :)
 10. Mnie się przez te pare lat jak tutaj jestem, uzbierało podan 300 punktów. Właśnie teraz je wydałem. Wchodzę przeglądam tę listę i myślę nic ciekawego za bardzo nie ma. Ostatecznie decyduję sie na Commandos 2+3. Dostałem kod rabatowy, zalogowałem się na swoim koncie gog i mam do wykorzystania 9.99 $. Myślę spoko, ale zobaczę jeszcze co ciekawego na tej liście jest, może wezmę coś innego. Już miałem brać Commandos gdy nagle, ukazał mi się na samym dole listy WIEDŹMIN edycja rozszerzona za 9.99$. Cóż innego mogłem zrobić, zamówiłem i obecnie zasysam sobie :D
 11. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Od Ebonowej tak, od Deadrycznej ( 90 kowalstwa) nie.
 12. Gierlo

  gorky 17

  Chciałem wrócić do tej jakże wspaniałej gry, ale mam pewien bardzo poważny problem. Udało mi się odpalić gierkę na Viście (usunąłem pliki wideo z folderu AVI), gra odpalona fajnie, do czasu... Otóż postaci, mutanty, otoczenie zanikają. Tzn. Postać która wejdzie w jakieś miejsce jest albo całkowicie niewidoczna, albo widać tylko jakiś kwadracik że coś tam jest. Nie widać również możliwych miejsc ruchu czy strzału. Miał ktoś taki problem ?
 13. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Raczej "resurrect"