miradokusv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  108
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O miradokusv

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wszystko fajnie tylko czy to ma być coś jak Total War(ekonomia plus potyczki) czy raczej Chaos Gate (seria połączonych fabularnie potyczek turowych)? @Muradin_07 Tau nie bedzie na 40 000% bo Druga wojna o Armaggedon jest konfliktem opisanym szczegółowo w kanonie WH40. Niestety żadnych Tau tam nie bylo :<.
 2. A ten cały Hudson ciagle tam pracuje? Myslałem, że pierwszy wyleci na zbity pysk po tym co ostatnio wypocił w ME. Póki ten głąb nie odejdzie ze studia spokojnie można założyć, że historia z bezsensownym zakończenim/wątkami sie powtórzy.
 3. Tak samo nienormalnie jest miec 20+ i podniecać się piłką nożną na przykład. Różnica polega na tym, że ekscytacja sportami jest po prostu spolecznie akceptowalna.
 4. A że tak się spytam co sie dzieje z kasą jeśli projekt nie wypali? Jakoś nie widzę tego żeby odsyłali do każdego z osobna te 5, 10, 20 czy 100$.
 5. Dodałbym jeszcze coś o day-one DLCkach ale to można z czystym sumieniem dopisać do kategorii "developerskie nożyce". No i oczywiście jak komus się DLC nie podobają to niech nie kupuje. Na forach poznałem wielu ludzi, którzy na proceder płatnych cyfrowych dodatków wyklinali, by za moment wsunąć własne pieniądze do ręki wydawcy. Jedna z takich osób tłumaczyła się:"No przecież to mass effect :]". No ręce opadają.
 6. Dokładnie o to mi chodziło!!! DLC które nie zmienia, a wyjaśnia wszystkie nieścisłości (a jest ich od cholery) zakończenia ME3. Do dziś nie rozumiem jak szanujące się studio znane z opowiadania swietnie dopracowanych historii w grach pozwoliło() na taki upadek poziomu swojego rzemiosła. Tak to jest jak się więcej uwagi zwraca na oprawę niż treść.
 7. Ja mam tylko nadzieje ze przestaną zatrudniać scenarzystów z produkcji na poziomie "Czemu ja?" w swoich grach. Jako Wieloletni Mistrz Gry różnych systemów stwierdzam, że ja za darmo napisałbym bardziej sensowny scenariusz, niż oni stworzyli do ME3, za ciężkie korporacyjne pieniądze. Nie znoszę kiedy ktoś traktuje mnie jak bezmózgiego leminga i oczekluje, że wszystko w histori bedzie sie działo "bo tak" i nikt nie zapyta skąd tyle nieścisłości fabularnych. Dla mnie to skandal i oczywista obraza mojej inteligencji.
 8. Dla mnie osobiście Sapkowski to straszny bufon! Ale za to książki takie pisze, że szczęka opada. Nikt w Polsce tak biegle nie włada językiem polskim, nikt tak nie sprawia wrażenia, że jest znawcą wszystkiego o czym napisze.
 9. A jak dzielę gry z bratem? To co? Mam kupować dwie kopie bo mi Origin będzie robiło problemy z rejestracją? Śmieszne! Niech mnie w zad pocaluja! ;<
 10. "Tylko niech tam... Ociec wróci" Po tych słowach umarłem :D. Macie jakąś redaktorkę, która chciałaby dostarczyć mi ME3 w kombinezonie N7?
 11. Nie rozumiem problemu. South Park jest kierowany do dojrzałych (albo i nie) odbiorców, którzy rozumieją pojęcie sarkazmu i ironii. Jak wielkie oznaczenie 18+ nie wystarczy, to będziemy musieli spalić wszystkie kioski z pornosami kategorii D i książki zawierające więcej niż 3 wulgarne słowa, bo nam jeszcze dzieci na psycholi wyrosną. To rodzic powinien kontrolować jakie treści odbiera jego dziecko a nie państwo czy pegi! PEGI to tylko sugeracja.
 12. miradokusv

  Sony: Nie spóźnimy się z PS4

  Myślę, że nic się nie stanie jak "nie daj Boże" się spóźnią. Wszystko będzie w jak najlepszym porządku o ile nie popełnią błędu z premierą PS3 i zadbają o dużą ilość dobrych produkcji na PS4 już na starcie.
 13. miradokusv

  Głównym bohaterem GTA V będzie...

  A nie przyszło wam na myśl po GTA IV, że twórcy jakby starali się odseparować wyraźnym murem od wydarzeń z GTA od III do SA? Stąd też stwierdzam, iż nie ma nawet co liczyć nawet na drobne nawiązania do poprzednich odsłon.
 14. Ja też bym przestał w to grać (gdybym grał) jakby mi pokazali ostateczne stadium upodlenia uniwersum WarCraft''a jakim jest Myst of Pandaria.