arekskate

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  607
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O arekskate

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Ja również jestem z WiC. Ale jeśli nie pociągnie Ci tej gierki to bierz Medievala, również super gierka.
 2. arekskate

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Jest parę gier spolszczonych, np. Forza Motorsport 2. Za rok grania zapłacisz ok. 150 zł - ceny z Allegro.
 3. arekskate

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Hej, PSX jest w porządku! Właśnie z kumplem wygrzebaliśmy u niego w szafie PSX''a jeszcze w pudełku, tylko szukamy komponentu do niego i można grać ;) A co do dyskusji to wiem, o co Ci chodzi i popieram Twoje zdanie, że konsola starzeje się dopiero po wyjściu następcy i dopiero wtedy nadchodzi nowa generacja i nowa technologia.
 4. arekskate

  PSP - Temat ogólny

  Wieem, wiem, piractwo. Ale nawet jeśli kupiłbym Jestem Legendą na DVD (jeszcze nie ma chyba) to i tak bym nie zgrał go na kompa chyba. A na UMD nie widziałem tego filmu, dlatego w tym przypadku trudno być legalnym ;) A co do czekania to po prostu poszedłem sobie na miasto i jak wróciłem to już był gotowy.
 5. arekskate

  PSP - Temat ogólny

  Ja skonwertowałem Jestem Legendą z 600 MB na uwaga ... 1,3 GB! ;) Zajęło mi to 8h, no ale cóż ...
 6. arekskate

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Hehe, no może też tak zrobię, jeśli wyjdzie naprawdę gra taka, która mnie tak zadziwi. Ale jak na razie, to mój komputer spokojnie mi starczy do wielu gier, nawet tych współczesnych a i tak najbardziej ciągną mnie klasyki (BG, ID, P:T itd.). Ale co raz bardziej popieram hasło "konsole do gier, PC do pracy!". A to dlatego, że dziś już nie ma takich gier jak kiedyś, teraz grube pieniądze walą w grafikę - nie podoba mi się to. Kiedyś to były gry, ręcznie malowane otoczenie itd.,tamte gry miały klimat.
 7. arekskate

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  U mnie z konsolą nie ma problemu - najlepszym argumentem jest twierdzenie, że nie będę musiał robić upgrade''ów komputera, bo do grania będzie mi służyła konsola a na PC tylko w klasyki będę sobie grał. Gorzej było z TV Full HD, to mi zajęło pół roku, ale udało się, w sobotę odbieram Panasonica 42'' Full HD, a konsole krótko po telewizorze.
 8. arekskate

  Cytaty, motta, sentencje

  To ja może po angielsku, wyczytałem to w jakieś książce, niestety nie pamiętam dobrze w jakiej "People can fly ... if they want to" .
 9. arekskate

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Ja przeszedłem sam na Normalu, wiadomo, żadna sztuka ale było ciężko. (Spoiler) Najciężej było pokonać mi 2 Scorpiony na raz, całą noc nad tą misją siedziałem, ale udało się w końcu. (Spoiler) Ostatnia misja była trochę zbyt łatwa jak dla mnie, przynajmniej na Normalu :)
 10. arekskate

  Najgorszy RPG

  Hmm ... Gorasul?! Pamięta ktoś?! Hehe. Prawdę mówiąc to wszystkie RPG''i z Forggoten Realms podobają mi się. Myślę, że na rynku RPG''ów nie powstają jakieś wyjątkowe kaszany, każda pozycja w miarę trzyma poziom.
 11. Racja, mój błąd. Chodziło mi o rękojeść oczywiście.
 12. arekskate

  Forgotten Realms vs. świat Tolkiena

  Co do śmierci Wulfgara to nie jestem pewien, nie czytałem Ścieżek Mroku. A co do potomka Drizzta ... może Salvatore chce po prostu pozostawić go w stanie legendy i nie ciągnąć dalej jego przygód. Może nie będzie tworzył żadnego potomka. Chociaż nie ukrywam, że miło by było.
 13. arekskate

  Forgotten Realms vs. świat Tolkiena

  Grzbiet Świata opowiada o losach Wulfgara po powrocie z Otchłani. Nawiedzają go cały czas wspomnienia związane z doznanymi cierpieniami.
 14. arekskate

  Forgotten Realms vs. świat Tolkiena

  Jeśli chcesz się dowiedzieć dużo o jednym z byłych członków drużyny Drizzta i jego przygodach to polecam R.A. Salvatore''a - Grzbiet Świata. Opowiada o losach barbarzyńcy Wulfgara. Książka wciąga i jest dobrze napisana. Polecam.
 15. Nie no gadżet świetny, świetnie by się prezentował na ścianie. Co do walki to nie nadaje się, prawdopodobnie klinga jest za ciężka w stosunku do ostrza. Ale wykonanie naprawdę ładne, podoba mi się. Ciekawe, czy zobaczę to gdzieś u nas na Allegro?