nico5

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nico5

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ech brakuje bardzo tej strony. 4 miesiące to bardzo długo. Czy tak trudno przenieść stronę na inny serwer? Tutaj zwracam się do tych co prowadzili KPC? :) Panowie to, że ukazała się NWN 2 nie oznacza, że gracze porzucili NWN 1. Wielu z nas gra w sieci na serwerach NWN. Wymogi jakie od samego początku postawiła NWN 2 odnośnie stawiania serwerów w sieci wielu graczy odstraszyły. Między innymi mnie. NWN pod tym względem się bardzo dobrze sprawiła. Niestety odnoszę wrażenie, że naszym nie zależy już NWN. Tylko uwagę zwrócili wyłącznie na NWN 2 :/
 2. Jak większość pewno zauważyła już od pewnego czasu nie działa strona: http://nwn.cdprojekt.com/ Czemu została usunięta? Komu przeszkadzała? Tyle różnych fajnych dodatków do NWN było min. mody :( Czy strona jeszcze powróci, a jeśli tak to kiedy?
 3. Ech.. swoją drogą to sobie robią jaja, że Windows Vista będzie tylko pod DirectX''a 10
 4. Przede wszystkim NWN 2 stawia bardzo dużą poprzeczkę na serwery w multi. Nasi będą mogli przez bardzo długi czas zapomnieć o polskich serwerach. No jeśli już się ukażą to będą z dużo mniejszą ilością lokalizacji i z gigantycznymi lagami. Chyba, że wymienią sprzęt na dużo lepszy niż obecnie mają od tego gdzie stawiają serwery na NWN 1. :) Po za tym w porównaniu do NWN nie będzie działać zmiana naliczania bonusów do cech. Tzn. nie będzie można ich razem sumować. :/ Niektórym się to uśmiecha, ale nie wszystkim.
 5. Jeśli się tyczy Wiedźmina to ta gra będzie dużo lepsza od NWN :)
 6. nico5

  EMPIK - temat ogólny

  acha. Dzięki :) Ciekawe jak to jest z grami? Czy na podobnej zasadzie się odbywa? Jeśli tak to super :)
 7. Czy nie wydaje wam się, że NWN 2 będzie bardziej simsowata? :P Przyjrzyjcie się uważnie postaciom :) W ogóle ta cała NWN 2 zapowiada się o wiele gorzej niż NWN 1.
 8. nico5

  EMPIK - temat ogólny

  Hm? Bardzo ciekawe, ale jak to się dokładnie odbywa? Mógłbyś podać więcej szczegółów? :) Dlaczego np. nie listonosz tylko EMPIK Cię zawiadamia o odebraniu przesyłki? :P Rozumiem, że zamawiasz na ich stronie internetowej. :)
 9. Te odcinki są udostępniane legalnie. Są jeszcze inne strony. Ja podałem jedną z wielu. Każdy może sobie ściągnąć . Więc mi tutaj nie wciskaj tekstu o regulaminie :)
 10. nico5

  Patriotyzm

  a jaki to patriotyzm jak żeby lepiej żyć zmuszani wręcz jesteśmy do porzucania ojczyzny? Czy państwo nie powinno zapewnić lepszych i godnych warunków życia? W końcu jesteśmy w UNI w NATO i co tak naprawdę z tego wielce mamy? Odpowiedź jest bardzo krótka: gówno, bo oni dbają o swoje interesy, ale już to wcześniej pisałem zresztą! :P O jakim ty stosunku do ojczyzny mówisz? :) O tym, że większość pracodawców zatrudniających ludzi wykorzystuje ich maksymalnie jak się da, że mają ich za nic, że są maszynką do zarabiania jeszcze większej im kasy? U nas za dużo się nie zarobi. No chyba, że się ma " bardzo duże plecy" :/ Takich się czasów doczekaliśmy i Ty oczekujesz lepszego stosunku do ojczyzny, patriotyzmu? LOL.. Myślisz, że będzie u nas lepiej, a może uważasz, że jest lepiej? :P
 11. Nie grałem w Planescape, ale z galerii wnioskuję, że ta gra była bardzo podobna do BG, a jeśli tak to bardzo fajnie. :P Tyle, że teraz jeśli nawet coś na wzór tego zrobią to nie będzie w 2D tylko w 3D :)
 12. Wszystkie odcinki LOST''a łącznie z najnowszymi, które się ukazały już na "ABC" możesz pobrać z tej strony: http://lost1.mylog.pl/ :P
 13. nico5

  Patriotyzm

  Kiedyś to ten patriotyzm był. Teraz to już jest go coraz mniej. Ludzie coraz bardziej są zmuszani do wyjeżdżania za pracą zagranicą, bo u nas to można tylko krocie zarobić i często za ciężką charówkę z nadgodzinami za które większość pracodawców nie płaci, a jak już to takie grosze, że woła to o pomstę do nieba! Mają gdzieś tą całą naszą Polskę i nie ma się temu co dziwić. Nasi wszyscy politycy dbają tylko o to swoje interesy i o to żeby ich wybrać w kolejnych wyborach. Prostych, zwyczajnych ludzi za przeproszeniem mają w "dupie"!
 14. Jasne, że lubię czytać komiksy, ale te bardziej dla dorosłych :) Co do "Star Wars''a" to go nie lubię. Jakoś nie przypadł mi do gustu :P