spectralheaven

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  269
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O spectralheaven

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. spectralheaven

  CD-kay do fear

  A jak kupiłeś pirata to /.../ :]
 2. spectralheaven

  Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

  Na Last FM siedzę już od roku i muszę przyznać, że jestem zadowolony z działania strony. Czego słucham i co preferuję, można sprawdzić pod tym adresem jakby ktoś nie zauważył w podpisie:P http://www.last.fm/user/SpectralHeaven/
 3. Oczywiście, że taki system jest możliwy, ale nie licz na to że CDP coś takiego zrobi bo dla nich to nie jest opłacalne, w szczególności w kraju, gdzie nie kupuje się tak dużo oryginalnych gier, a dlaczego się nie kupuje? Bo piraty są dużo tańsze i jak ktoś ma swojego zaufanego pirata to wie, że dostanie dobrą wersję gry, a w razie czego może liczyć na wymianę, czyli obsługa niejednokrotnie lepsza niż od markowych firm. WPLN to tylko wabik na klienta i jako taki sprawdza się znakomicie, a jak ktoś nie umie sobie przeliczyć, że taniej wyjdzie mu ruszyć 4 litery do sklepu i kupić grę po cenie niższej niż na promocji w sklepie internetowym to jest tylko i wyłącznie sam sobie winien. Ja nie kupuję gier dla wPLN czy dla jakiś punktów bo dobrze wiem, że to żadna promocja, kupuję gry oryginalne bo mam takie życzenie, a kto je wydaje czy LEM, Cenega czy CDP to mnie nie interesuje, ważne żeby nie spaprali sprawy tak jak to miało miejsce przy produkcjach HoMM5 czy Dreamfall itp. W Polsce na promocje takie jak są "na zachodzie" długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
 4. spectralheaven

  Zbieramy kasę

  171,70
 5. CDP coś ostatnio przegina z wydaniami gier. Ja rozumiem, że to Edycja Kolekcjonerska i z wiadomych powodów powinna być droższa, ale jeśli ta edycja ma kosztować aż 180 złotych to zawartość jest nieadekwatna do ceny. Zamiast dodawać jakieś naklejki i koszulkę (która i tak może się okazać za mała/duża na kogoś) lepiej byłoby obniżyć cenę, albo zastąpić je czymś bardziej adekwatnym do treści gry.
 6. spectralheaven

  Kamil i Maciek klakierami CDP Akcja Resistance rośnie w siłę.

  Konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, w szczególności w sytuacji, gdzie może się okazać, że rynek dystrybutorów gier w Polsce stanie się monopolem dla jednego wydawcy.
 7. spectralheaven

  Kamil i Maciek klakierami CDP Akcja Resistance rośnie w siłę.

  Czy mógłbyś rzucić światło na sprawę i napisać to w sposób bardziej przystępny niż tylko skrawki informacji, bo nie mam pojęcia o co chodzi z tą akcją RESISTANCE.
 8. spectralheaven

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Od razu się człowiekowi lepiej robi jak przeczyta jednego posta człowieka o zupełnie odmiennym zdaniu niż cała reszta tłumu, która powtarza tylko utarte schematy bez większego zrozumienia. Prawda jest taka, że nie ma żadnego przykazu znalezienia sobie kogoś, bo jeśli ma to się skończyć rozwodem i różnego rodzaju problemami to po cholerę sobie głowę zawracać. Zaraz się podniosą głosy sprzeciwu, ale najwięcej kłopotów to kobiety jednak sprawiają i sobie i innym, fakt że potrafią też sprawić dużo dobrego ale często jest tak, że liczba problemów przyćmiewa wszystko inne.
 9. spectralheaven

  Piękne Kobiety :-D

  Ojjj widać, że duet makijaż + photoshop poszedł w ruch.... a bez makijażu to wygląda pewnie tak, że ludzie z krzykiem uciekają
 10. Ja myślę, że lepsze wrażenie zrobiłaby paczka z maską przeciwgazową i butelka ukraińskiej wódki, jako swoista pierwsza pomoc w razie znalezienia się na terenie skażonym;)
 11. spectralheaven

  Podwójna groza S.T.A.L.K.E.R. - a

  No wszystko ładnie pięknie, ale nie ma tam jakiegoś przycisku do zmiany do języka, bo cyrylicy za cholerę nie odczytam. Chodziło im chyba raczej, że książka i gra są o podobnej tematyce.
 12. spectralheaven

  Unia Europejska kontra Apple

  ALERT ALERT Słownictwo gimnazjalno-czatowe na horyzoncie!! ALERT ALERT A na serio to na drugi raz polecam czytanie ze zrozumieniem, to pomaga wierz mi.
 13. Ogólnie to zawartość pudełka mnie mało interesuje, liczy się sama gra i jeśli ta nie będzie zbyt wysokich lotów to nawet maska gazowa jakby była dołączona do pudełka nie podniesie wartości produktu.
 14. Ta naklejka to chyba jakiś żart, ale do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu zostało. Ogólnie wydanie jak wydanie niczym się nie ma zachwycać, gdyby nie to że pudełko to nie standardowy DVD box to można by było pomylić z wydaniem EA <lol2> BTW: EK chyba nie będzie;]
 15. spectralheaven

  Jade Empire - wyznania tłumaczy

  Zastanawiałem się nad kupnem tej gry i na początku byłem przekonany, że będzie to dobry zakup, ale w momencie kiedy obejrzałem na Hyperze program o Jade Empire to przeżyłem niemałe deja vu. To co przychodzi na myśl to KotOR KotOR i jeszcze raz KotOR: *dwie ścieżki do wyboru - otwarta i zamknięta pięść (jasna i ciemna strona mocy) *jesteśmy uczniem wielkiego mistrza i dopiero rozwijamy swoje uśpione zdolności w trakcie wędrówki (to samo w KotORach) *zaczynamy w szkole gdzie jesteśmy najlepszym spośród uczniów (hmmm ten schemat też już był) *wygląd postaci zmienia się wraz z zagłębianiem się w ścieżki otwartej/zamkniętej dłoni (to też już było - KotOR 2) *w trakcie podróży przyłączają się do nas towarzysze, na których wpływ będą miały nasze wybory dokonane w trakcie rozgrywki (to samo już było w obydwu KotORach) *no i na koniec wisienka na torcie, która przelała kielich goryczy - tłumaczenie imion bohaterów i to jeszcze w taki sposób (chociaż nie można się powoływać na taką próbkę, bynajmniej po przygodzie z HoMM V jaką CDP zgotował wszystkim można mieć obawy)