TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4995
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TigerXP

 1. Mi pewien osobnik na tym forum obwieścił że jako zwolennik zamknięcia granic i usunięcia imigrantów jestem nazistą i faszystą. Ty w takim razie pewnie też
 2. A to tylko politycy zmieniają zdanie? Normalni ludzie, pod wpływem rozsądnych argumentów już nie?
 3. Za trzy lata, czy tam za ile ma być premiera 8700k i 1080ti to już będzie średnia półka, jak nie niżej. A przecież czeka nas jeszcze optymalizacja... chyba
 4. Tak naprawdę dopóki gra nie wyjdzie ciężko stwierdzić jakie będą wymagania. 8700 i 1080ti? Za trzy lata sprzęt tej klasy już nie będzie robił takiego wrażenia, należy również pamiętać że gra będzie optymalizowana, w czasie produkcji, jak i w patchach już po premierze. Pożyjemy, zobaczymy.
 5. TigerXP

  Najwięksi nieobecni targów E3 2018

  Przecież Techland nie będzie sam sobie robił konkurencji do Dying Light 2
 6. TigerXP

  Najwięksi nieobecni targów E3 2018

  A ja najbardziej żałuję gier spod znaku gwiezdnych wojen. Jestem wielki fanem uniwersum i po prostu nie mogę znieść jak EA traktuje tą markę. To jest tak wdzięczny temat, można by tworzyć naprawdę niesamowite historie, a co za tym idzie oczywiście i gry w tym świecie. A mamy to co mamy. Włodarzy EA powinno się potraktować mieczem świetlnym po tych głupich łbach.
 7. Grafika nie ma z tym nic wspólnego. Producenci po prostu siedzą w robocie i patrzą na kalendarz - mamy czerwiec 2018? No to gra musi zajmować ponad 50gb na dysku, inaczej lipa. A czy tam jest taka grafika, czy otwarty świat, to już sprawa drugorzędna
 8. Epickie. A ja nie napisałem że Ty tak napisałeś, napisałem że je ignorujesz, a to już coś innego. Więc jednak nie skłamałem dwukrotnie Mogę tak dyskutować cały dzień.
 9. Chyba pomyliłeś FPP z FPS. Niby tylko jedna literka, ale różnica w znaczeniu kolosalna.
 10. Czekaj czekaj, czy Ty mnie właśnie zaraportowałeś, nie wiadomo za co, po czym bez ceregieli jedziesz mi od buraków, bo mam odmienne zdanie? To jest właśnie hipokryzja na najwyższym poziomie, proszę państwa. BTW kim Ty jesteś w ogóle, czemu do mnie piszesz i czemu bełkoczesz coś tam o perspektywie skoro nikt o tym nawet nie wspominał?
 11. Teraz to wywołałeś wilka z lasu. Xelos zaraz Ci zacytuje definicje słowa RPG, stworzoną przez siebie oczywiście. Potem stwierdzi że Wiedźmin ma ograniczenia, więc nie może być RPG, całkowicie ignorując że każda gra je ma. Na koniec postawi granice pomiędzy RPG i grami akcji akurat w takim miejscu, żeby pasowało to do jego definicji. Przerabiałem to już kilka razy z nim.
 12. Dwie literówki "cłą" i "rzynależna". A co do walki, to nie przepadam za walką bronią białą w trybie FPP, nigdy mi się to nie podobało i to się raczej nie zmieni. Na szczęście będzie można postrzelać, a to już do FPP jak najbardziej pasuje.
 13. Zwiastun GTA Zdajecie sobie sprawę że cyberpunk to jest takie GTA w przyszłości, na tym ten system polega. Czego wy oczekiwaliście? 150h przegranych w nocy, w deszczu? Wtedy by dopiero był płacz, że nic nie widać i jak to tak nierealistycznie żeby cały czas padał deszcz. Ot takie czepianie się dla zasady.
 14. Cyberpunk 2077 będzie pierwszoosobowym RPG - jak uzupełnia CDP RED na Twitterze, będzie jednak wiele okazji do zobaczenia swojego bohatera, gdyż to w końcu RPG, a nie FPS (z pokazów gry na E3 wynika, że perspektywa trzecioosobowa używana jest w przerywnikach filmowych Alleluja. Jak ja nie cierpię jak w przerywnikach filmowych widzimy wszystko oczami gracza!
 15. Z tego co widać to akurat EA i obrońcy poprawności politycznej bardziej rozdmuchali ten temat, niż ludzie którym faktycznie się to nie podobało i gdzieś o tym napisali. To coś w stylu jak się idzie ulicą i człowiek się zaśmieje że ktoś się przewrócił. Póki to będzie biały katolik to wszystko jest ok, ale jak trafi się to gejowi, albo murzynowi to już ten śmiejący się to wielki rasista, nazista i faszysta. Często i gęsto można się spotkać z opiniami że bohater w grze jest niewyraźny, niepasujący do koncepcji itp. I wszystko jest świetnie, no chyba że ten bohater to akurat murzyn, albo kobieta. Wtedy to już wielki płacz nadgorliwych i sztucznie wyluzowanych lewaczków, że równouprawnienie i tego typu bzdury, podczas gdy nie o to w ogóle chodzi.
 16. Ależ obaj dokładnie wiemy, że wiesz jaką grę mam na myśli. Nie bądź taki skromny.
 17. Najpierw w tytule sugerujecie że spadek akcji spowodowany jest trailerem zaprezentowanym na E3, a już w samym artykule tłumaczycie że prawdopodobnie to nie miało ze sobą nic wspólnego. Profesjonalne podejście, nie ma co.
 18. Jaranie się grą to już fanbojstwo? Wyjdź na dwór się przewietrzyć, bo się strasznie spinasz w tym temacie.
 19. TigerXP

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Ty widzę też masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Cała nasza rozmowa tyczy się grafiki i to grafikę oceniam, nie grę. Która swoja drogą ssie, ale to temat na inną rozmowę
 20. TigerXP

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Wg Ciebie F4 wygląda ładnie. Z kolei W3 już nie i żeby to udowodnić wrzuciłeś filmik prawdziwej natury nagrany w 4k? Czy Ty jesteś poważny?
 21. TigerXP

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Fanboy alert! Skoro wg Ciebie F4 wygląda ładnie, z kolei natura w Wiedźminie wywołuje ataki śmiechu, to dalsza rozmowa nie ma sensu. Albo kup sobie kartkę graficzną droższą niż 100 pln, albo idź do okulisty