TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5235
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TigerXP

 1. Oczywiście kto jest normalny, będą decydować tacy ludzie jak Ty? Cóż za niespodzianka. Nie masz jakiejś parady równości do obskoczenia, zamiast znowu się ośmieszać na forum?
 2. Ja wiem czy takie niskie, GTX1080 do fullhd i 60 klatek?
 3. Fajnie to wygląda, kto wie może nawet przytulę ten tytuł jak będzie w rozsądnej cenie.
 4. O ile mnie pamięć nie myli DX12 trafił do WoW-a razem z najnowszym dodatkiem, czyli w sierpniu poprzedniego roku. Ale dopiero pod koniec poprzedniego roku, w jednym z patchy, usprawnili działanie najnowszego DX-a, tak że ten wzrost wydajności stał się zauważalny. Wcześniej większość ludzi odnotowywała nawet spadek wydajności na DX12.
 5. Patrząc na tendencję spadkową, jeśli chodzi o jakość, ostatnich produkcji Netflixa, zaczynam mieć coraz większe obawy co do tego Wieśka.
 6. Masz rację powinni iść w ślady bethesdy i wydawać nieskończone gry, ewentualnie w stronę Ubi i pykać niewiele różniące się sequele co rok
 7. A to spoko, jak Ty nie masz problemów, to nikt inny zapewne też ich nie ma.
 8. A ja życzę mniej naiwności
 9. Oczywiście. Ale skoro sama je ignorujesz, kontynuując rozmowę mimo wszystko, to ja chyba też mogę je zignorować Ty za to jesteś mistrzem w wyciąganiu błędnych wniosków
 10. Gdzie się podziały te czasy kiedy portal zajmujący się grami, naprawdę się nimi zajmował?
 11. Wiem co to znaczy, po prostu to ignoruje. I chcesz mi powiedzieć że kilku gości nie cierpiących murzynów zmieniło podejście bo ktoś im przeczytał jakieś listy? Film oglądałem jakiś czas temu, ale z tego co sobie przypominam, to żona czytała te listy koleżankom, a nie tym gościom. I o taką właśnie naiwność miałem na myśli. EOT
 12. Ale co te listy mają do tych pięciu gości i ich naiwnej zmiany pod koniec filmu?
 13. I nie ma nic naiwnego w sytuacji gdzie widzimy pięciu chłopów, koczujących w domu Tonego, bo akurat miało przyjść dwóch czarnych hydraulików (chyba hydraulików). A na koniec widzimy tych samych gości którzy radośnie zasiadają do stołu z murzynem, dzielą się z nim jedzeniem, tylko dlatego że ich kumpel Tony machnął dla niego fuchę. Pięciu gości, mających rasizm głęboko zakorzeniony we krwi (kto zna Włochów ten wie o co mi chodzi) zmienia podejście do tematu bo... no właśnie nie wiadomo czemu. Bo tak jak Tony miał ku temu powody, tak oni nie mieli żadnych.
 14. Jego rasizm był płytki? Gość wyrzucał szklanki, tylko dlatego że murzyn je dotknął I skąd wniosek że on i jego rodzina nie mieli przedtem dłuższych i głębszych interakcji z czarnymi, skoro filmie w ogóle nie ma o tym mowy?
 15. Tak jak napisałem, naiwny film dla naiwnych ludzi.
 16. Film jest całkiem niezły, niestety strasznie naiwny i wpisuję się świetnie w dzisiejsze lewackie realia. Prawda jest taka że gdyby to Irlandczyk wiózł Holendra, a w dodatku nie geja, to nie było by tyle szumu wokół tej produkcji. Chociaż trzeba przyznać że Mortensen zagrał rewelacyjnie.
 17. Cóż, kolejny raz potwierdza się to że recenzenci dla gier AAA mają tylko oceny 5-10. No ale 9/10 dla tej gry, to już przegięcie pały. Nawet jak na obecne, durne, growe standardy.
 18. Wiesz co, może i masz rację. Tak sobie teraz właśnie pomyślałem o tych wszystkich ocenach tytułów AAA, gdzie recenzenci operują tylko wartościami 5-10, bo to EA/Ubi...itp. Potem ten cały system ocen się zaciera, bo gra bywa zjechana po całości, a dostaje 7 (a 7/10 to powinna być gra co najmniej przyzwoita) bo recenzent zapatrzył się na producenta/wydawcę. Także zwracam honor. Więcej ocen 1-5 dla gier z segmentu AAA! może by to coś zmieniło w branży...
 19. Pewnie przesadziłeś z tą oceną. Ogólnie lubisz przesadzać raz w jedną, raz w drugą stronę, z recenzjami i nie tylko. Pewnie dzięki temu masz wrażenie że jesteś wyzwolony i "jedyny oświecony". Wierz mi bądź nie, nie mam zamiaru Cię tutaj atakować, ani obrażać, po prostu zauważyłem coś takiego w Twoich publikacjach. Edit: Fallout to nie MMO
 20. 3? Serio? Nie za nisko? To już nowy fallout dostał u was więcej. Chcecie mi powiedzieć że ta gra jest gorsza pod każdym względem od fallouta?
 21. Niedawno pisałem o zakręcie, na którym znalazło się Activision-Blizzard. Szybko okazało się, że w podobny dołek wpada kolejny branżowy gigant – Electronic Arts Tak jest Acti i Blizz w Twoim artykule to już się ledwo nosem podpierają. A się okazuję że 2018 to rekordowy rok jeśli chodzi o zarobki dla nich. To jak to w końcu jest, upadają czy nie?
 22. - Choć nasze wyniki finansowe w roku 2018 były najlepsze w historii-  Przypadkiem nie spłodził tutaj ktoś artykułu o tym jak to Acti/Blizz słabo ciągnie, jest na kolanach i wieścił im prawie że upadek? :) 
 23. Mi gameplay battlefrontów podobał się przez jakieś 2 godziny, potem było strasznie nudno. Wszystko to jakoś za bardzo uproszczone dla mnie. I miałem to samo odczucie przy obu częściach.
 24. O Blood Dragon zapomniałem, ale widać że ta gra była robiona od początku jako taki pastisz produkcji z lat 80tych. No i nie jest to pełnoprawna część więc... A co do FC5, fabuła w tej grze jest poprowadzona w taki sposób że nie wiadomo co tam się robi i po co. A jak już człowiek się dowie/domyśli to się okazuje że to nie ma w ogóle sensu. Także nie polecam.
 25. Ja już nie wierzę w to że EA wyda dobrą grę. Tak jak sądzę że uda się to jeszcze ubisoftowi i bethesdzie, tak w EA już nie wierzę.