Kowal155

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kowal155

 • Ranga
  Przodownik
 1. W "Wyświetl dostępne DLC" są widoczne wszystkie paczki. Na razie ściągnąłem 3 GB i dociągają się paczki - jak będzie finito to się obaczy czy działa.
 2. Tak jak Kresegoth - jakby wyszedł RACER to skakałbym z radości :)
 3. Cóż - CCP właśnie odebrało ode mnie pełnego niechęci maila. Pies ogrodnika wobec projektu i gry, która obrosła legendą, którą wspominam w samych superlatywach dzięki genialnemu projektowi i nastrojowi stworzonemu przez Troikę oraz jakiemukolwiek sensownemu działaniu zagwarantowanemu tylko i wyłącznie przez społeczność. Skoro od samego wydania prawie tylko społeczność utrzymywała istnienie gry i jej wsparcie mogło zachęcać do jakichkolwiek zakupów takie postawienie sprawy CCP wobec fanów jest strzałem w kolano. Prawdopodobnie niegroźnym bo społeczność fanów Bloodlines na pewno nie jest tak wielka jak ludzi płacących za EVE, niemniej jednak mają moją najgłębszą niechęć za te działania!
 4. Kowal155

  ArmA III - recenzja trybu singleplayer

  > Jak dla mnie 8.0 nie jest zbyt dobrą ceną dla singleplayeru Army III, przynajmniej w > moich oczach. Czyli zacznijmy od początku. > > 1.Faktycznie gra od początku postawia wysoki próg, ale nie dawno wprowadzono tryb Bootlecamp > , w którym można potrenować te standardowe rzeczy, również jest strzelnica, więc ten > minus jest ciut naciągany ;) > 2.Gra aktorska nie jest w cale aż taka zła, są te emocjonalne teksty typu - roger that, > affromative, enemy spoted itp. i mi się to bardzo podoba :D > 3.Sama tematyka Army mówi, że misje mają być nudne, bo to jest służba w wojsku, i tu > musi być raz z przytupem , a raz po prostu powtarzające się patrole. :) > 4.Gra zasługuje na 8.5 - 9.0 za niebywały realizm, i możliwości modyfikowania, zmiany > ekwipunku, oraz tego braku liniowości, co według mnie jest najważniejsze w tego typu > grach, służba w wojsku to nie jest praca w biurowcu tu wszystko może się wydarzyć podczas > akcji, co może też być niezwykłą katastrofą.. > > Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. :) Nie grałem nigdy w żadną ARMĘ, ale dam sobie palucha uciąć, że komunikat, który miałeś na myśli to "affirmative" :P affromative... gosh...
 5. Wow!!! Patrzcie jedyne 400 zł! [m] A nie sorry - jeszcze 400 zł za dostawę :D A moje zamówienie bezpiecznie siedzi na koncie cdp.pl :)
 6. Mnie akurat materiały te nie zachwycają podobnie jak żadne z poprzednich. W DA:O jeszcze grałem, choć poza dobrym systemem bitewnym gra ta nie prezentowała wysokiego poziomu (pominę to, że walka zawsze po jakimś czasie zaczyna mnie nużyć). II była słaba a Inquisition zapowiada się głównie na naparzankę. Dziękuję, postoję.
 7. Kowal155

  GOG zapowiada wsparcie dla Linux

  Ja tam się cieszę :) Produkcyjnie sporo przeniosłem już na linucha, przy windowsie trzymają mnie gry właśnie. To muszę jednak przyznać, że biblioteka gog''a całkiem całkiem zachęca do kompletnego przerzucenia się (oczywiście dopóki w jakiegoś tylko windowsowego exclusive''a nie będę chciał pograć :P)
 8. Co za mendy pokazują w trailerze Spider-men''a Gwen! Można się było spodziewać, że to w tej części skoro występuje Green Goblin i sięgnęli do jej postaci, ale no ludzie... Widać już jak to się w filmie odbędzie :( bez zaskoczenia, czy wzruszenia będzie premiera...
 9. > > Znając Lucasa to jakiś tydzień do dwóch, chociaż tu może być nieco inaczej bo nvidia > > > pewnie też musi ocenić prace > Czytam, ale w sumie jest jakieś 300 prac do przejrzenia. Na szczęście kolejne setki osób > poległy na pytaniach, bo bym się prędko nie przekopał... W piątek posyłam selekcję do > Nvidii, pewnie w sobotę będzie ogłoszenie. Hej Lucas, jest szansa, że dziś będą wyniki?
 10. Dzięki za info :) już się w sumie zaczynałem niecierpliwić ;) choć jak znam życie nie uda się niczego wygrać, ale konkurs z małą formą literacką był nawet fajny sam w sobie :)
 11. Mam maila, z którego korzystam prywatnie (m. in. gram.pl i funkcje towarzyskie), drugiego z którego korzystam zawodowo, a trzeciego założyłem w poczuciu paranoi specjalnie dla facebooka (którego założenie i tak wymusili na mnie ludzie na roku, bo na mailu terminów egzaminów oczywiście nie dało się ustalać :P), coby nie śledził moich aktywności poza swoją "magiczną" siecią. Stąd wątpliwości i pytania. Stąd też, dopóki suma mojej chęci otrzymania nagrody, prawdopodobieństwa otrzymania nagrody i konieczności upublicznienia tamże, któregoś z pozostałych maili nie przekroczą wartości krytycznej nie zamierzam tego robić :P
 12. > > Czy jest jakiś regulamin tego konkursu może? > http://www.gram.pl/konkurs_xregulamin.asp?id=276 No dobra - nie rozwiał on moich wątpliwości. Czy konto na gram.pl musi być na tym samym adresie e-mail co konto na facebooku? Bo mam dwa różne (kto nie ma kilku adresów :P?)
 13. Don''t see one - searched really hard :P
 14. Czy jest jakiś regulamin tego konkursu może?