Flesh00er

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  609
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Flesh00er

 • Ranga
  Delegat
 1. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Mam pytanie do graczy US, wy też macie WSZYSTKIE postacie Free to Play, czy tylko ja zostałem tak przyjemnie obdarowany?
 2. Flesh00er

  GITARA!

  Gratuluje, Jaguary są nieziemskie. Wrzuć jakieś próbki!
 3. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Dobra, napisz to jeszcze raz, ale po polsku, bo to jest jakiś chaotyczny bełkot.
 4. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Ehh, jak mnie śmieszy jak ludzie szufladkują w tej grze postacie w kategoriach słabe (bo nie potrafią nią grać) i op (bo mnie jechał). Nie ma czegoś takiego. Jest z postaci są łatwiejsze, a drugie trudniejsze do ogarnięcia. Wszystkie za 6k są trudne do ogarnięcia, a Corky szczególnie.
 5. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Dzisiaj miałem strasznie wkurzający mecz. My vs. drużyna z czterema tankami. Otóż ich taktyka, którą ponoć stosują obecnie wszyscy pro gracze, ograniczała się do wbicia całą czwórką na mid. Byli kompletnie nie do ruszenia. 25 min i było po meczu. 25 min straconego czasu, bo zabawy w tym nie było żadnej. Spotkaliście się z tym?
 6. Flesh00er

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Witam mam takie pytanie. Czy efekty przyspieszenia z butów szybkości i togi ciemnego księżyca kumulują się?
 7. Flesh00er

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Ja mam takie pytanie - zastanawiam się nad kupnem AC2 i interesuje mnie jedna rzecz. Ogólnie mechanika i akrobacje Altaira z pierwszej części mnie zachwyciły, ale nie przeszedłem jej z powodu monotonii, który wkrada się do gry stosunkowo szybko. W związku z tym pytania: - Czy jeżeli jedynka mi się podobała, ale po pewnym czasie znudziła, warto inwestować w 2? - Czy nieznajomość zakończenia pierwszej części znacznie wpływa na czerpanie przyjemności z części drugiej?
 8. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ja tam obejrzałem na youtube, bo jestem przekonany, że w życiu nie przejdę tej gry w taki sposób. Faktycznie dziwnie to wygląda, ale ma w sobie coś wzruszającego.
 9. Flesh00er

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Witamy w XXI wieku :D
 10. Flesh00er

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Ej! Tylko cytuj mnie dokładnie. Napisałem: Gość wyraźnie zaznaczył, że w książce nie było podanych przez was zagadnień (chyba, że coś przeoczył) . Tak czy siak, drążenie tego, nie ma sensu.
 11. Flesh00er

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Przestań się zgrywać facet. Gość wyraźnie zaznaczył, że w książce nie było podanych przez was zagadnień (chyba, że coś przeoczył) więc nie rozumiem po cholerę drążysz temat. A może chodzi ci to, że powinien zaczerpnąć wiedzy z innych źródeł? Być może, ale na ocenę celującą...
 12. Flesh00er

  Mass Effect 2

 13. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ehh, no i przeszedłem! Gra fantastyczna - wszystko to za co kochaliśmy ME1 tylko znacznie lepsze. Mam tylko jedną obawę - po tym, co zobaczyłem w ME2 trudno będzie mi znowu wrócić do jedynki ;] Ogólnie grę polecam, jest fantastyczna, ale jedna uwaga - nie warto grać w ME2 bez uprzedniego zagrania w ME1. Takie jest moje zdanie.
 14. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Damn i kolejne pytanie. Jak rozwijaliście swojego biotyka - kiedy maksowaliście jakąś umiejętność wybieraliście większy zasięg czy większą siłę? Chodzi głównie o umiejętności rzutu i przyciągnięcia.
 15. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ok, wielkie dzięki za info na temat adepta. A co ze szturmowcem? :D W jedynce wymiatał, proszę o jakieś refleksje ;]