Flesh00er

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  609
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Flesh00er

 1. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Mam pytanie do graczy US, wy też macie WSZYSTKIE postacie Free to Play, czy tylko ja zostałem tak przyjemnie obdarowany?
 2. Flesh00er

  GITARA!

  Gratuluje, Jaguary są nieziemskie. Wrzuć jakieś próbki!
 3. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Dobra, napisz to jeszcze raz, ale po polsku, bo to jest jakiś chaotyczny bełkot.
 4. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Ehh, jak mnie śmieszy jak ludzie szufladkują w tej grze postacie w kategoriach słabe (bo nie potrafią nią grać) i op (bo mnie jechał). Nie ma czegoś takiego. Jest z postaci są łatwiejsze, a drugie trudniejsze do ogarnięcia. Wszystkie za 6k są trudne do ogarnięcia, a Corky szczególnie.
 5. Flesh00er

  LOL - League of Legends

  Dzisiaj miałem strasznie wkurzający mecz. My vs. drużyna z czterema tankami. Otóż ich taktyka, którą ponoć stosują obecnie wszyscy pro gracze, ograniczała się do wbicia całą czwórką na mid. Byli kompletnie nie do ruszenia. 25 min i było po meczu. 25 min straconego czasu, bo zabawy w tym nie było żadnej. Spotkaliście się z tym?
 6. Flesh00er

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  Witam mam takie pytanie. Czy efekty przyspieszenia z butów szybkości i togi ciemnego księżyca kumulują się?
 7. Flesh00er

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Ja mam takie pytanie - zastanawiam się nad kupnem AC2 i interesuje mnie jedna rzecz. Ogólnie mechanika i akrobacje Altaira z pierwszej części mnie zachwyciły, ale nie przeszedłem jej z powodu monotonii, który wkrada się do gry stosunkowo szybko. W związku z tym pytania: - Czy jeżeli jedynka mi się podobała, ale po pewnym czasie znudziła, warto inwestować w 2? - Czy nieznajomość zakończenia pierwszej części znacznie wpływa na czerpanie przyjemności z części drugiej?
 8. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ja tam obejrzałem na youtube, bo jestem przekonany, że w życiu nie przejdę tej gry w taki sposób. Faktycznie dziwnie to wygląda, ale ma w sobie coś wzruszającego.
 9. Flesh00er

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Witamy w XXI wieku :D
 10. Flesh00er

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Ej! Tylko cytuj mnie dokładnie. Napisałem: Gość wyraźnie zaznaczył, że w książce nie było podanych przez was zagadnień (chyba, że coś przeoczył) . Tak czy siak, drążenie tego, nie ma sensu.
 11. Flesh00er

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Przestań się zgrywać facet. Gość wyraźnie zaznaczył, że w książce nie było podanych przez was zagadnień (chyba, że coś przeoczył) więc nie rozumiem po cholerę drążysz temat. A może chodzi ci to, że powinien zaczerpnąć wiedzy z innych źródeł? Być może, ale na ocenę celującą...
 12. Flesh00er

  Mass Effect 2

 13. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ehh, no i przeszedłem! Gra fantastyczna - wszystko to za co kochaliśmy ME1 tylko znacznie lepsze. Mam tylko jedną obawę - po tym, co zobaczyłem w ME2 trudno będzie mi znowu wrócić do jedynki ;] Ogólnie grę polecam, jest fantastyczna, ale jedna uwaga - nie warto grać w ME2 bez uprzedniego zagrania w ME1. Takie jest moje zdanie.
 14. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Damn i kolejne pytanie. Jak rozwijaliście swojego biotyka - kiedy maksowaliście jakąś umiejętność wybieraliście większy zasięg czy większą siłę? Chodzi głównie o umiejętności rzutu i przyciągnięcia.
 15. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Ok, wielkie dzięki za info na temat adepta. A co ze szturmowcem? :D W jedynce wymiatał, proszę o jakieś refleksje ;]
 16. Flesh00er

  Mass Effect 2

  Panowie, sprawa jest. Jeszcze nie zacząłem grać, a mam prośbę. Mógłby ktoś podzielić się refleksjami z gry szturmowcem i adeptem. Pierwszą cześć przeszedłem szturmowcem i zakładałem, że i drugą nim przejdę. Ale kiedy zobaczyłem filmiki prezentujące obie klasy to mi trochę szczena opadła. Szarża szturmowca jest świetna, ale to w jaki sposób adept miotał przeciwnikami po planszy było genialne! Ktoś może powiedzieć jak gra się tymi klasami? :D
 17. Flesh00er

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Heh, grę zakupiłem w dniu premiery, a przeszedłem... Przed chwilą. W sumie od Mass Effect odbiłem się trzykrotnie, a dopiero za czwartym razem historia mnie wciągnęła. Grę przeszedłem jako szturmowiec i, chociaż popełniłem sporo błędów w rozwijaniu postaci (za dużo wpakowałem w odkształcanie, które jak słyszałem, przydaje się dopiero na wyższych poziomach trudności, bo u mnie robiło wrażenie na najsłabszych getach), to ogólnie grało mi się świetnie. Niestety gra ma istotne wady. Przede wszystkim: tragiczne misje dodatkowe i MAKO. O ile misje w cytadeli były znośne, to te, które zmuszały nas do odwiedzania innych planet, były beznadziejne. MAKO to już w ogóle porażka. Natomiast wątek główny jest znakomity. Sporo wyborów moralnych i dużo sytuacji, w których możemy użyć perswazji/zastraszania. Zawiodłem się trochę na rozmowach z towarzyszami i wątku romansowym - oba aspekty zostały bardzo spłycone. Gra spodobała mi się na tyle, że w poniedziałek pobiegnę do empiku po kontynuację :D
 18. Flesh00er

  GITARA!

  Ale xefs dobrze ci odpowiedział. IMO ludzie, którzy chcą grać na elektryku, zaczynają od klasyka lub akustyka z dwóch powodów: 1) Gitara elektryczna + piec wymagają większych funduszy niż gitara klasyczna lub akustyczna (oczywiście mówię tutaj o sensownych gitarach, a nie sounderach, skyway''ach i innych dziwadłach) i zwyczajnie na jakiś optymalny zestawik na początek ich nie stać. 2) Wiąże się z punktem pierwszym - ludzie nie wiedzą czy gra im się spodoba i nie chcą przeznaczać zbyt dużo pieniędzy na sprzęt. Natomiast to gadanie, że lepiej zaczynać grę od klasyka lub akustyka uważam za bzdurę. Każdy z tych instrumentów jest różny, każdy wymaga innego podejścia dlatego, jeżeli na przeszkodzie nie stoją finanse, kupuj to, na czym chcesz grać.
 19. Flesh00er

  GITARA!

  Całkiem możliwe. Wielu basistów udowodniło, że bas może śmiało być używany do gry solowej. Polecam zapoznanie się z takimi artystami jak Victor Wooten, czy polski basita, Wojtek Pilichowski. Być może ktoś bardziej zorientowany w temacie rzuci kilka ciekawych nazwisk.
 20. Flesh00er

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  jak facet growluje, dziewczyna szczytuje
 21. Flesh00er

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Gramowicze, sprawa jest. Na jutro muszę przygotować pytania na dyskusję o adaptacjach filmowych. Napisałem już 5 pytań i chciałbym, aby ktoś sprawdził ich poprawność. Ponadto, skończyły mi się już trochę pomysły i może rzucilibyście jakimiś propozycjami innych pytań dotyczących filmowych adaptacji? 1.Have you ever watched any films based on books? If yes, give me titles. 2.More precise question, did someone read a book and watch film based on it? What did you do first - read book or watch film and why? 3.Don''t you think that film adaptations have bad influence on our imagination? 4.We have many cases when film adaptation is more famous than prototype, for expample: Forrest Gump. Why? What do you think? 5.Many film adaptations are on the top of the “best movies list”. Why? Beacuse of good prototype or something else?
 22. Hah, sorry pomyliłem się :D Chodziło mi oczywiście o FPS''y a nie RTS''y :D Mimo wszystko dziękuje za porady :D
 23. Dobra panowie, ostatnio mnie wzięła chętka na jakiś dobry tytuł. Rozważam zakup jednej z dwóch gier: najnowszego Batmana lub Left 4 Dead 2. Oba tytuły zebrały niezłe recki. Wiem, że gatunkowo są to zupełnie inne gry, ale problem w tym, że z chęcią bym sobie pograł i w jakiś dobry tytuł batmanopodobny jak i jakiegoś dobrego RTS''a, więc proszę o poradę.
 24. Flesh00er

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Przywal jej z bańki! Bardzo skuteczne, na 100% jej przejdzie!
 25. Flesh00er

  Co dostaliście na święta :)

  To nie była mądra odpowiedź na posta, w którym gość bardzo inteligentnie podsumował sporo postów w tym temacie. Wypije za twoje zdrowie.