pejoti

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pejoti

 • Ranga
  Robotnik
 1. Wielkie dzięki, sprawdzę wszystko po kolei jak znów padnie. Mam tylko takie pytanie - po formacie i zainstalowaniu systemu na nowo wszystko przez parę dni chodzi dobrze, potem zaczyna wariować. Czy to przypadkiem nie wyklucza możliwości zasnidzenia taśmy do dysku twardego i innych takich? Czy cała sytuacja może być spowodowana np. wirusem jakimś?
 2. Dzięki, wszystko zaczęło działac i chodziło sobie jak trzeba...przez kilka uruchomień, do dziś konkretnie. Po napisie Verifying DMI Pool Data pojawia się napis o nieprawidłowym dysku. w Biosie wszystko jest ustawione jak trzeba. W napedzie brak jakiejkolwiek płytki :)
 3. mój problem pewnie ma jakieś banalne rozwiązanie, ale wór. Mam Windowsa 98, ostatnio sformatowałem dysk C. Wszystko grało jak trzeba, ale po kilku uruchomieniach przy włączaniu komputera po napisie "Boot from CD", który był zawsze i wszystko działało jak trzeba, wyskoczył napis o nieprawidłowym dysku. dało się włączyć tylko i wyłącznie DOSa i jedyny sposób na uruchomienie Windowsa jak trzeba to ponowne zainstalowanie go. Da się cos z tym zrobić? Jakoś nie mam ochoty co pare dni instalowac znów Windowsa.
 4. pejoti

  Jan Paweł II

  Gdzie ja coś takiego napisałem? Nie twierdzę, ze JPII nic nie zrobił, bo tak nie jest. Irytuje mnie cała szopka związana z jego śmiercią i czczenie go. Czemu nie czcimy żołnierzy poległych w obronie granic kraju? Oni przecież także wiele dla nas zrobili.
 5. pejoti

  Jan Paweł II

  Tak, to jest bardzo przykre. Może zacytuję fragment piosenki Kultu która jak sądzę jest właśnie o papieżu. "Na pałacu Pana Pancernogo rozwieszono sznury, kolorowe, wielobarwne, w obecności popkultury" Powyższe ładnie całą szopkę odddaje. KrzysztofT - nie jest, tylko cała Polska czci go jakby już był.
 6. pejoti

  Jan Paweł II

  To właśnie tzw. pokolenie JPII jest. Pamiętam jakie oburzenie w mojej szkole wywołał t-szirt dla wolności pt."Nie płakałem po papieżu". A ja nie płakałem, nie gasiłem światła i cała szopka denerwuje mnie nieziemsko. Ale ja już nic nie piszę, bo jeszcze olki77 da mi w ryj.
 7. Lubię, ale stary Dżem. Nowy nie podchodzi, jakoś. Jedno co mnie w Dżemie irytuje - utwór "Whisky". Każdy jak wypije za dużo to zaczyna spiewać właśnie ten kawałek, a ja jakos specjalnie nie lubię.
 8. pejoti

  Rodzice coraz rozważniejsi

  Pogadamy jak kuzyn będzie miał powiedzmy 15 lat i bedzie prał po mordach rówieśników w gimnazjum. Nie twierdzę, że na pewno tak będzie i że gry wypaczają psychikę, ale teraz niczego nie możesz powiedzieć. jak miałem 9 lat to byłem grzecznym dzieckiem, a teraz co się ze mna porobiło ;)
 9. pejoti

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  ano tak :) aczkolwiek po tym jak zobaczyłem to zdjęcie przestało mnie to z tym łokciem śmieszyć jakoś :)
 10. pejoti

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  >(...) (To jest naprawdę niemożliwe) sorry, że odpowiadam na posta sprzed tygodnia, ale nie mogę się powstrzymać: http://qwe.pl/~jedrek/lokiec.JPG z pewnego forum.
 11. pejoti

  Ubrania i dzisiejsza moda

  żeby wsadzić CD to mam kostkę, albo moją cudowną torbę sanitarną pobrzękująca kapslami po Tymbarkach :) ten cyber dziwnie jakoś wygląda, aczkolwiek ja sam w mniemaniu rówieśników wygladam dziwnie, więc siedzę cicho.
 12. pejoti

  Ubrania i dzisiejsza moda

  nie kieruję się modą. jakieś dżinsy, tiszert, glany upieprzone błotem (bo czyścić mi się nie chce :)) torba na ramię/kostka na plecy i tyle. bo mody są ZŁE!
 13. pejoti

  Zdjęcia forumowiczów

  Aj, czemu tu nie ma edycji postów :| Ja jestem oczywiście nad tą drugą dziewczyną, nie obok niej
 14. pejoti

  Zdjęcia forumowiczów

  http://szman.aikmedia.com/Coppermine/albums/userpics/10003/IMG_0035.JPG Na dole na pierwszym planie jest dziewczyna zezująca jednym okiem, w lini prostej od niej w górę jest jeszcze jedna dziewczyna i ja, ze śmieszną miną. Koncert WOŚP w Bielsku, zagrały Psy Wojny, Arka taty Marka, Analogia Snu i On Yer Bike
 15. pejoti

  Co najczęściej pijecie?

  >(tylko nie mow ze w butelce?!) No co ty, te w butelce nie są tru, tru są np. Leśne Dzbany w tych woreczkach foliowych (czy jak to coś zwać) albo Grand Cherry w takich kartonikach fajnych. ;)