mjr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mjr

 • Ranga
  Przodownik
 1. RSS Link do kanału RSS powiniem być łatwo widoczny. Gdzie on jest?
 2. Ponieważ autor recenzji zdaje się być małolatem, podpowiadam że dorośli mężczyźni bez większego problemu są w stanie zapłacić śmieszne 20$ za kolejną edycję swojej ulubionej gry, nawet jeżeli oferuje jedynie odpalenie na ich kolejnej, nowej zabawce. Tutaj tablet.
 3. Na mnie Blur nie zrobił wrażenia w przeciwieństwie do Chumbawamba i Fatboy Slim, których płyty bardzo polubiłem, Tubthumper (1997) i You’ve Come a Long Way, Baby (1998). W nowe piłki nie gram, ale w międzyczasie kilka boksów od EA sprawdziłem, też niezłe ścieżki...
 4. mjr

  Dlaczego sklep gram.pl?

  Jestem pod wielkim wrażeniem magazynu. Punkt odbioru, to dla mnie rewelacja. Wybieram w domu, podjeżdżam, płacę i mam. Płatności i umawianie się z kurierem zawsze tylko utrudniały mi życie :)
 5. Historia zatoczyła koło. Ostatnio, całe grające rodziny widziałem przy Atari 2600 i paddles. Proste gry = Dużo kasy. Dobre gry = Zapaść. Branża odrobiła lekcje.
 6. Grałem całymi dniami w The Great American Cross-Country Road Race i nie uwierzyłbym wtedy w coś takiego. A już na pewno nie uwierzyłbym, że dzieci będą w przyszłości tak zblazowane, że uznają tych dwóch ze debili :)
 7. To jest chyba australijskie studio, a nie brytyjskie. W każdym razie ten chłopiec za dużo gada, a za mało myśli. Chyba mu mury przeszkodziły w obronie :)
 8. Nie będzie łatwo uciec, bo będą mnie gonić zakopani pod ziemią? Na pewno zagram bez sejwów.
 9. Zasłona dymna, aż w oczy szczypie. Wiedźmin wyjdzie w lutym i będzie pozamiatane. Mój DA kupiony za pół ceny jeszcze nie tknięty. Znowu kupię kolekcjonerskiego Wieśka w preorderze, a DA2 po roku.
 10. Najwyższy czas zobaczyć oryginalną wersję i to za parę marnych brzdęków.
 11. Pranie mózgów. Nie ważne dlaczego wojna wybuchła i w jakim celu trwa. Ważne emocje uczestników. Nie ważne dlaczego polski emeryt nie ma na leki i jedzenie, ważne co czuje chorując i umierając... i że ostatecznie szybko i sprawnie odciąża system emerytalny.
 12. Świetny artykuł. Dzięki!
 13. Dzióra oraz Operacja Złośćchaka zwanego też Złośćkótwom.
 14. Ważniejsze od grafiki są nowe pomysły na grę na telefon. Co z tego, że Eliminate Pro, Nova, czy Settlers3 wyglądają ładnie, skoro w takie gry zawsze fajniej będzie się grało na PC czy konsoli. Nawet stworzony specjalnie Doom Ressurection skupia się na grafice, i choć przeszedłem z przyjemnością, to wątek podsumuję krótko. SZKODA OCZU. Zamiast graficznego wyścigu z konsolami, oczekuję pomysłów na grę na telefon. Takich jak np. Rolando.