LoLo84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  239
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LoLo84

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Bagiński o zwiastunie: "Prowadzącym projektu był Grzesiek Kukuś ( Nes ) , za plastykę odpowiadał Maciek Jackiewicz, w końcówce przez chwilę projekt pilotował też Staszek Marek. Produkowała w ostrych warunkach Marta Staniszewska. Myślę, że Nes wrzuci niedługo więcej informacji o zespole i technologii. Ja już byłem tylko reżyserkiem w szaliczku i hipsterskich trampkach i mógłbym kogoś opuścić a każda z osób w zespole zasługuje na duże brawa. To był piekielnie wymagający projekt. Może najtrudniejszy z tych które robiliśmy. (...) Od strony CDP duży wpływ na ostateczny efekt miał Adam Badowski z Pawłem Mielniczukiem i teamem literackim . Na nich też powinny spłynąć pochwały ."
 2. Teraz już wiemy dlaczego zniesiono Online Passy.
 3. Jeśli można proszę o klucz :).
 4. https://twitter.com/tipheret/status/298713808166346752 https://twitter.com/tipheret/status/298374112911441921 Teaser od Platige Image w okolicach weekendu.
 5. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  "Blizzard annoucment: due to high logging rate we are unable to service all the connections to our servers. Having said that, we want to assure you that our services will be available within approximately 6 hours. We are sorry for the inconvecniance."
 6. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Nie to nie moje konto :). Ja nawet Diablo nie mam :D. Jeśli było to sorry.
 7. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Diablo 3 na poziomie Inferno skończone : http://imgur.com/a/7wLWQ#7
 8. "W międzyczasie prowadzimy rozmowy o możliwym przyśpieszeniu tej dostawy, ale jest jeszcze zbyt wcześnie żeby cokolwiek w tym temacie potwierdzić." Jesli te rozmowy będą tak samo owocne jak te przy "dostosowaniu ceny do polskiego rynku" to Ja bym się nie spodziewał dostawy przed lipcem...
 9. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Na jednym ze streamów przed chwilą padł Azmodan na Inferno. Wlaśnie czyszczą 4 akt :).