Ambr0ktn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  506
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ambr0ktn

 • Ranga
  Delegat
 1. Między usunięciem części cieni z pomniejszych obiektów, a całkowitym wywaleniem SSAO jak dla mnie jest duża różnica. 
 2. W przypadku Epic store jest zupełnie tak samo. 
 3. Od kiedy rok 1899 to XVIII wiek?
 4. "hmm ale na Origin nie widzę opcji opłacenia roku z góry, jest tylko opcja miesięczna. A jest zdecydowanie lepsza opcja." niestety roczny abonament dotyczy tylko EA Access na Xone.
 5. > Trochę to dziwne. Skoro zebrali kasę na pierwszą część i zarobili na niej, bo gra jest > bardzo dobra, to dlaczego znowu zbierają na kolejną część, zamiast reinwestować zarobione > pieniądze? Dokładnie, tym bardziej, że niedługo pojawi się również wersja konsolowa, która pewnie też trochę zarobi. Mogli by sobie darować to żebranie na część drugą.
 6. > Wszyscy? Ciri też? Ciri też biorąc pod uwagę, że sama się na to decyduje. Ukrywając ten fakt do samego końca przed Geraltem.
 7. @Buckkk Piszesz o Crysisach, które są w programie AMD Gaming Evolved? no straszna praktyki Nvidii. Weź się człowieku najpierw dowiedz jakie problemy techniczne ma ten port, a później komentuj i snuj teorie spiskowe. Gra działa tak samo źle z efektami od Nv jak i bez nich.
 8. Wymagania podstawki były i tak zawyżone. Ja wtedy grałem na starym Phenomie II x4 965BE i radku HD6870 w stabilnych 30 klatkach w ustawieniach medium/high. Zresztą przeczytaj dobrze, Pepsi nawet napisał, że wymagania minimalne są niższe niż te z podstawki. Tam teoretycznie wymagany do minimum był i7.
 9. > Gościu do mnie, żebym kupił sobie i3, będzie o wiele lepiej śmigać niż CPU od panów z > AMD i wiecie co? Śmiga o wiele lepiej : P Jeśli idzie o procki, AMD to nieporozumienie. Z kartami jest dużo lepiej.
 10. > > > > Blisko, mam i5 i GTX 970. > Gościu z niemieckiego Gamestara twierdził, że odpalił ultra z włączonym futerkiem od Nvidii właśnie na i7 i GTX 980, wszystko śmigało przy 60 klatkach. Spadki były tylko w Novigradzie, ale do premiery miało to zostać naprawione. Sam mam 970 i mam nadzieje, że na high/ultra bez problemu pogram. 60 klatek nie muszę mieć, lock na 40-45 w zupełnosci mi wystarczy.
 11. > Śniło mi się że grałem na ultra i miałem 60 FPSów ^^ Dobry omen, może optymalizacja została > poprawiona. Jeśli masz i7 i GTX 980 to pograsz ;P
 12. Jeśli się nie mylę ostatni/przedostatni gameplay > trailer był na XONE i wyglądało to ładnie. Mylisz się ostatni trailer i każdy inny był z PC. Z xone jedyny gameplay to ten z E3 2014, wszystko inne było nagrywane na PC.
 13. Myślę, że tym razem nie będzie problemów jak to miało miejsce przy premierze W2. Podejrzewam, że dla wersji pudełkowych aktualizacja i tak bedzie szła z serwerów GoG.com, a one są raczej stabilne. O steamowych nie wspominając :)
 14. > > To ciekawe ile wersja PC będzie zajmować. > Z racji wyższych rozdzielczości tekstur i większej liczby szczegółów i opcji ustawień > graficznych strzelam w przedział od 40gb do 55gb. To nie trafiłeś , wersja PC ma zajmować 35Gb tak samo jak edycja na PS4.