audioslave2000

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  733
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O audioslave2000

 • Ranga
  Delegat
 1. audioslave2000

  Realtek HD Audio pod Win 7 - problem z mikrofonem.

  Tak. Ale sprawdzałem teraz i w opcji South Bridge wyłaczyłem Front Panel. Teraz mi mikrofon działa bez zarzutu (podłączony z tyłu).
 2. audioslave2000

  Realtek HD Audio pod Win 7 - problem z mikrofonem.

  Niestety mam UEFI a nie biosa. A pod Front panel mam dostępne tylko AUTO i Disable. W tej chwili jest na AUTO.
 3. Witam. Otóż od 2 tygodni posiadam nowy kumputer z płytą głowną AsRock P67 Pro 3, która ma wbudowaną zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek HD Audio. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem, iż mikrofon podłączony do wejścia mikrofonu nie działa. Próbowałem podłączania w przednim i tylnym panelu i jest to bez różnicy. Udało mi się go uruchomić raz po updatcie sterownika do najnowszego ale po ponownym włączeniu komputera już nie działał. Mikrofonu używam do komunikacji na TS, więc jest mi on bardzo potrzebny. Czy ktoś ma jakieś pojęcie jak sobie z tym problemem poradzić?
 4. Hm... paradoks. IW chciało zapobiec piraceniu ich gry co zmotywowało piratów jeszcze bardziej. Dobra robota IW, nie ma co. Wszyscy gracze, którzy kupili waszą grę bardzo wam dziękują (szczęście, że ja jej nie kupowałem :P)!
 5. audioslave2000

  STAR WARS: EMPIRE AT WAR - temat ogólny

  Zgodzę się z Revanchistem, szkoda, że nie wydali wersji kinowej tej gry. Nie grałem w wersję ang. ale wątpię by oni byli w stanie aż tak spartaczyć sprawę jak u nas. Ogólnie gra się przyjemnie więc mimo tego dubbingu polecam.
 6. Witam. Pisałem niedawno o pewnym problemie z KOTORem II dotyczącego Handmaiden, problem w zasadzie rozwiązał się sam. Niestety teraz natrafiłem na kolejny problem. Mianowicie, gdy po raz pierwszy docieram z Dxun na Onderon i chcę przejść do Merchant Qarter wywala mi raportowanie o błędach i łącznie z nim grę. Czy ktoś natrafił na podobny błąd?
 7. Tak obydwa patche bo 3 dni temu wyszedł nowy.
 8. Witam. Mam problem z grą. Otóż po wystartowaniu z Telos i rozmowie z Handmaiden proszę ją o nauczenie mnie techniki walki Echani, niestety w momencie, gdy w czasie walko powinienem ją pokonać nic się nie dzieje (tzn. wlka trwa dalej mimo tego, iż pasek HP u mnie i u niej sięga zera). Jak zaradzić temu? PS: Mam zainstalowany Restoration Project Mod.
 9. audioslave2000

  Nobel dla Obamy!

  Świat wykańcza poprawność polityczna. Wielu myśli, że Obama dostał nagrodę dlatego, że jest pierwszym prezydentem USA rasy innej niż biała lub dlatego, że nie jest Bushem. Mylicie się, Obama dostał nagrodę nobla (tak z małej litery pisze nobla, bo to już nie jest elitarna nagroda) bo jest czerwony. W USA wprowadza się systematycznie socjalizm. Ktoś powie, że to brednie w stylu JKM albo coś w tym stylu. Powiedzcie mi więc dlaczego np. ubezpieczenia zdrowotne w USA do tej pory nieobowiązkowe, teraz staną się obowiązkowe (a najlepiej jeszcze państwowe w stylu naszego ZUSu). Kto był chociaż raz w gmachu ZUSu wie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.
 10. /cut/ Coś z serii C&C na początku polecam Command & Conquer Generals z dodatkiem Zero Hour.
 11. /cut/ Command&Conquer Tiberium Wars albo Red Alert 3
 12. audioslave2000

  Mass Effect 2

  /cut/ Ja miałem dość polskiego dubbingu już po obejrzeniu zapowiedzi w rodzimym języku. Grałem w wersję ang. z napisami :P. Poza tym nie pasuje mi jakoś język polski w klimatach kosmosu. Co do misji z przesłuchaniem też dobry pomysł. Zobaczymy tylko jak to wyjdzie "w praniu".
 13. audioslave2000

  Mass Effect 2

  Jeez, niezła nowa towarzyszka. Mam nadzieję, że w końcu zrobią jakieś bardziej zróżnicowane misje poboczne. Znudził mi się już schemat - zwiedź planetę, odkryj złoża, zabij złych gości, ewentualnie z kimś pogadaj. Marzy mi się chociaż jedna misja typowo infiltracyjna - dostań się do budynku, ukradnij dane lub przedmiot, wyjdź tak by ciebie nie zauważyli. Poza tym mogliby stworzyć taki system misji, który w zależności od profesji naszego bohatera wymagały danych umiejętności jego, lub jego towarzyszy.
 14. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  Po polsku to zdaje się, że nic nie ma (no może Native Expansion), ale ogólnie polecam bardzo Prophesy of Pendor - świetny mod, bardzo rozbudowany i trudny.
 15. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  /cut/ To już naprawdę zaczyna się robić ciekawe (i frustrujące - wiem!). Instalowałeś może jakiegoś moda teraz? Jeśli nie, to spróbuj z jakimś (coś bardziej rozbudowanego niż Native Expansion). Może być coś takiego, że brakuje jakiegoś pliku, a plik podobny może znajdować się w folderze z modem. Polecam Prophesy of Pendor - zmienia też mapę gry.