Rusty-Luke

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2414
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rusty-Luke

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Rusty-Luke

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Czy da się importować sejwy na Xboxie 360? Jeśli tak, to czy ktoś może mógłby podesłać mi sejwa sprzed misji "Szybka robota" ( http://pl.gta.wikia.com/wiki/Szybka_robota)? Trafiłem na jakiegoś buga i na mapie nie pojawia mi się w ogóle znacznik, po dojechaniu do którego mógłbym rozpocząć misję. Próbowalem wygooglować odpowiedź na ten problem, ale żadne z podanych rozwiązań nie pomaga.
 2. Nie, to było pierwsza rzecz, jaką sprawdziłem. To jest standard, dlatego najlepiej zapisywać w pdfie.
 3. Dobra, następne pytanie. Ustawiam sobie lewy margines na 3,5cm, a po wydrukowaniu - gdy mierze linijką - jest tam 5cm. Wydruk jest robiony na kartce formatu A3 w orientacji poziomej. Tak to powinno wyglądać w tym formacie czy to jakiś błąd?
 4. Pytanie wyżej już nieaktualne, grzebiąc w opcjach Worda poradzilem sobie z tym. :)
 5. Jestem na ostatniej prostej z magisterką. Muszę ją jeszcze sformatować wg zaleceń wydziałowych. Korzystam z szablonu wydziału, ale problem jest taki, że oprócz spisu treści musi być też spis tabel, wykresów itd. W szablonie jest już "zainstalowany" spis tabel, ale nie ma spisu ilustracji. A ja właśnie potrzebuje spisu ilustracji. Jak zrobić, żeby spis tabel podmienić na spis ilustracji, a potem "podpiąć" ilustracje, żeby autoamtycznie wyświetlały mi się w spisie? Dodam, że korzystam z Worda 2007.
 6. Rusty-Luke

  Piractwo

  No ok, ale co to jest: attribution parties, licence notice albo disclaimer notice? Mam jeszcze podawać link do strony NPG...? Przecież nikt w pracach dyplomowych raczej tego nie robi... O, a tego, co widzę, na WikiMedia jest ten sam obrazek, ale chyba w innej licencji, CC PD. Nie lepiej "wziąć" z wiki, żeby było ławiej? http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Descriptive_Sketch_of_the_Print_of_the_Death_of_Gen_-_Sir_Ralph_Abercrombie_by_Sir_Robert_Ker_Porter.jpg
 7. Rusty-Luke

  Piractwo

  Orientuje się ktoś w tych wszystkich licencjach? Chciałbym umieścić w pracy magisterskiej to: http://www.npg.org.uk/collections/search/portrait/mw66424/Descriptive-Sketch-of-the-Print-of-the-Death-of-Gen-Sir-Ralph-Abercrombie?search=sp&sText=Descriptive+Sketch+of+the+Print+of+the+Death+of+Gen%3A+Sir+Ralph+Abercrombie&firstRun=true&rNo=0 Klikam "Use this image", wybieram "Creative Commons". Czy po umieszczeniu obrazka w pracy muszę podać jakieś odniesienie do tej strony (National Portait Gallery) czy wystarczy jak podam autora "Sketchu" i wydawcę? Czy muszę jakoś (jak?) wskazać licencję?
 8. Rusty-Luke

  Wiedźmin 3 znalazł 4 miliony nabywców

  Dla porównania moglibyście podać, w jakich ilościach sprzedały się poprzednie dwie części.
 9. Rusty-Luke

  Książki - temat ogólny

  Haha, czytałem sagę po angielsku i dopiero teraz zauważyłem, jak komicznie brzmi cebulowy rycerz. Polski wątek w Grze o Tron? :D
 10. Rusty-Luke

  Książki - temat ogólny

  "Kim" Kiplinga. Nie czytałem, ale to standardowa odpowiedź na to pytanie. :P Kipling był jednym z brytyjskich autorów promujących etos imperialny, miał zresztą indyjskie korzenie.
 11. Rusty-Luke

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Mam problem w Monterze. Przez przypadek odrzuciłem questa od Bradleya, żeby zmienić niewolników pracujących na wykopaliskach, przez co (chyba) nie mogę dostać innych questów i zdobyć odpowiedniej reputacji, żeby dostać się do zamku. Da się to jakoś naprawić? A na marginesie: jak zabić te krowy? Zabijam jedną, pozostałe uciekają. :/
 12. Rusty-Luke

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Najwidoczniej tak właśnie jest, bo ta decyzja w dwójce chyba na nic nie wpływa.
 13. Uf, na szczęście nie przegapiłem. Seria Gothic to jedna z najlepszych serii gier ever. Jedynkę i dwójkę z dodatkiem mam, ale trójki nie. Kiedyś miałem pożyczoną od znajomego, ale w dodatek w ogóle nie grałem. Teraz z przyjemnością to nadrobię.
 14. To są przychody i rozchody, a nie dochody i wydatki. Jak znalazłeś inne dane to znalazłeś zle. Ja ściągnąłem ustawę budżetowa ze strony ministerstwa finansów i tam właśnie jest to info. Jest masa rzeczy do prywatyzacji. Szpitale, przychodnie, szkoły, uczelnie, lasy, jeziora, domy "kultury". Wymieniać można długo, nie wspominając nawet o sprzedaży udziałów, które posiada III RP.
 15. "Art. 3. 1. Ustala się łączną kwotę planowanych przychodów budżetu państwa w wysokości 421 538 779 tys. zł oraz łączną kwotę planowanych rozchodów budżetu państwa w wysokości 372 023 276 tys. zł – z tytułów wymienionych w załączniku nr 5" - Ustawa budżetowa na rok 2015. Przecież propozycja Korwina jest głęboką reformę. Kasę na spłatę emerytur chce wziąć z prywatyzacji. Tak, również prywatyzacji lasów - bo niby dlaczego nie?