twilitekid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  66
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O twilitekid

 • Ranga
  Obywatel
 1. Polecam dowiedzieć się, na czym polega różnica między remasterem i remakiem oraz używać tych określeń zgodnie z definicją.
 2. twilitekid

  Pracownicy Riot Games zastrajkowali!

  Traktują jak ludzi drugiej kategorii. Poczytaj, jest kilka artykułów na ten temat w sieci.
 3. Chodzi o to ze do gry wydanej na Epic nie da się kupic klucza poza Epic. Takze nie da się zakupić klucza w szarej strefie za pieniądze z kradzionych kart kredytowych, o co cześć braci pecetowej, w której wciąż płynie piracka krew, ma żal.
 4. twilitekid

  Gry ze Steam na Xboksie One? Teraz to możliwe

  Czyli MS udostępnił aplikacje która z konsoli robi Steam linka? Normalnie rewolucja :D
 5. Grasz w gre po 10h dziennie. Ja tu widzę wyraźny problem.
 6. Czyli co? Wszystkim równo i sprawiedliwie? Niektóre komentarze są tak populistyczne, że szkoda gadać. Wszystkim równo i sprawiedliwie według tego, co potrafią i jak ciężko pracują.  Jesli uważasz ze pogłębiające się dysproporcje finansowe i to, ze coraz więcej pieniędzy jest w rękach coraz mniejszej grupy osob jest zdrowa sytuacja, to współczuje braku wyobraźni. 
 7. Bo to korporacja. Korporacja polega na tym, by setki osób pracowało na zysk garstki na samym jej szczycie, której zarobki są zupełnie nie proporcjonalne do wkładu pracy. Ale wysokie zarobki są również dobra przynęta, stad pracownicy cisną, bo chcą być tymi na samej gorze. A cisnąc przyczyniają się do jeszcze większych zysków, niestety rzadko kiedy swoich zysków. I tak to się kręci.
 8. Pani Katarzyno! Recenzja tak super napisana. Dlaczego newsy nie trzymają tego poziomu?
 9. Co za problem założyć konto na USA? 
 10. Moment, jaki jest sens porównywania obu remakow kiedy dzieli je 17 lat?
 11. 55 dolarów plus 23% podatku w przeliczeniu na złotówki wychodzi ok 260zl, wiec prawdopodobnie to jest ta sama obniżka co u nas. A możliwość złamania konsoli to raczej nie jest powód dla którego słabo się sprzedała, bardziej to kwestia kiepskiego sprzętu który nie radził sobie z emulacja.
 12. > Przykładem może być dziewczyna pewnego użytkownika serwisu Reddit. Produkcja wciągnęła ją na tyle, by użytkownik ten postanowił oświadczyć się w jej w oryginalny sposób   Polecam czytać tekst przed publikacja...
 13. Gra usługa - dla mnie odpada. Już predzej przejdę sobie ponownie jedynkę.
 14. > Od dawna jednak pożegnał się z Konami Dawno, nie od dawna ;)
 15. Ajaj, dzieki, już poprawione :)  Dalej jest babol - merytoryczny. Dodatek jest udostępniany na serwerach cyfrowych sklepów a nie gry.