Zbicku

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  894
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zbicku

 1. Witam. Chciałbym założyć temat o nowej grze studia TaleWorlds Mount & Blade Ogniem i Mieczem. Akcja gry przenosi nas do połowy XVII wieku na tereny dawnej Rzeczypospolitej. Planowana data premiery: Listopad 2009 (może ulec zmianie). Możecie tutaj zamieszczać swoje opinie na temat tej oto gry.
 2. Co muszę zrobić aby pamięci pracowały w 2133MHz? Wystarczy, że zmienię te wartości w biosie? Co z opóżnieniami, jest CL11(o ile dobrze czytam z CPU-Z) a powinno być CL9?
 3. Może trochę nie odpowiedni temat, ale myślę, że uzyskam tutaj odpowiedź. Otóż zakupiłem ostatnio komputer i odpalając np. CPU-Z zauważyłem, że moje podzespoły pracują na niższych taktowaniach i napieciu niż powinny (w przypadku cpu napięcie zmienia się bardzo często). Czy jest to normalne, co można zrobić aby podzespoły pracowały w swoim nominalnym taktowaniu i napięciu? Moje podzespoły: i5 4690k MSI Z97 GAMING 5 Pamięć G.SKILL RipjawsX 2x4GB 2133MHz CL9 GTX 970 MSI GAMING 4G 4GB Załączam również screeny z cpu-z. EDIT Dodam, że podczas obciążenia taktowania i napięcia wydają się prawidłowe
 4. Witam, przymierzam się do kupna nowego PCta, który głównie będzie służył do gier. Mój budżet to ok 4800zł. Oto moja propozycja: http://www.morele.net/inventory/info/ybriQ4/ Co warto zamienić? Czy ten zasilacz który podałem będzie wystarczający w przypadku gdy kręciłbym tego intela do powiedzmy 4,5GHz na rdzeń?
 5. Zbicku

  World Of Tanks

  Jednym zdaniem: Straciłeś masę ekspa na szkolenie załogi.
 6. Zbicku

  World Of Tanks

  Po skrinach które przed chwilą wrzuciłeś widać, że bida u cb z załogą. Uwierz mi 75% a 100% to ogromna różnica.
 7. Zbicku

  World Of Tanks

  Przeszkol załogę, dobij do 100%, kup wyposażenie, poczuj moc 122mm.
 8. Zbicku

  Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

  Cześć, jestem początkującym graczem w poe. Szukałem dobrego buildu dla Maraudera i znalazłem coś takiego: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEADjwUIBRxGS4n7TpSUEdQUFRJVw1YY18_ah5yqXzZjM-ezacwqBisqrndxtjSIdlh37_nUu8O8i_2SA== W tym buildzie przy Blood Magic Keystone, nie został rozdysponowany najbliższy passive strength a mimo to sam keystone już został. Jest jakaś możliwość by miało to miejsce, czy to zwykle przeoczenie autora?
 9. Zbicku

  World Of Tanks

  Jak można mieć taką załogę na X tierze? Aż oczy bolą...
 10. Zbicku

  World Of Tanks

  Od kiedy M4 odkrywa się z M7? Jak już coś to z M3 Lee.
 11. Zbicku

  World Of Tanks

  T1 to jeden z lepszych czołgów do robienia fragów (jedynie kw1 jest Ci w stanie zagrozić). Sam gdy było do robienia 30 fragów daily, zrobiłem je w 7 bitwach właśnie tym czołgiem.
 12. Zbicku

  Diablo 3 - recenzja wersji konsolowej

  > Całości nie pomaga też fakt, że fabuła nawet nie próbuje udawać, że gra, jak i wszystkie > zawarte w niej questy, polegają tylko i wyłącznie na wybijaniu potworów. > > Chyba ktos tu pomyslil H&S z RPG. Nie podoba mi sie recenzja, strasznie stronnicza. Dokładne, też wydaje mi się, że ktoś tutaj pomylił gatunki. Co jak co ale w każdym h&s wszystko kręci się wokół bicia mobów i zbierania coraz lepszego sprzętu.
 13. Zbicku

  World Of Tanks

  Nie zabrali 122 i nie wiadomo czy w ogóle to zrobią.
 14. Zbicku

  World Of Tanks

  Dostałeś 25k free expa w ramach rekompensaty za zabranie niemieckiego silnika 1200hp.
 15. Zbicku

  World Of Tanks

  Na kogo z tych czołgów potrzebowałeś wywalić golda? KT z topowym działem (nawet z 88mm) jest wstanie przebić każdy czołg do których strzelałeś z APeka, bez wielkiego przymierzania.
 16. Zbicku

  World Of Tanks

  Takie rzeczy można po paru randomkach na danym tierze ogarnąć, także jak dla mnie to zbędny pikuś.
 17. Zbicku

  LOL - League of Legends

  Splash rework...
 18. Zbicku

  World Of Tanks

  To po co pchać się z tą ambicją na randomki? Przecież wiadomo co może z tego wyniknąć.
 19. Zbicku

  World Of Tanks

  Nie rozumiem po co po n razy piszecie, jak w tą grę nie da się grać, jacy gracze grają itp.. Ogłosiliście raz wystarczy, ale po co wałkować jeden i ten sam temat. Wiadomo zdarzają się wygrane w stylu 15:2 jak i przegrane w podobnym, nie brakuje również wyrównanych gier. Po naszej stronie jest 14 graczy, których jak nie wiem bylibyście ''ogarami'' nie dacie rady wycarrować, mi osobiście nie raz jakiś random ocalił dupsko, także w tej grze na każdym kroku są dwie strony medalu. Wrzućcie już na luz, albo skończcie z tą grą definitywnie, bo powoli staje się to śmieszne.
 20. Zbicku

  World Of Tanks

  1. Potrzeba 12 570. 2. Obj 205: celność 0.66. G.W. E100: celność 0.84. T92: celność 0.92. B-C 155 58: celność 0.68-0.70.
 21. Zbicku

  LOL - League of Legends

  Na niższych levelach i tak masz bardzo mało slotów na runy także te wszystkie low tier runy i tak będziesz mógł założyć o wiele później.
 22. Zbicku

  LOL - League of Legends

  Kim on jest, żeby mu hołdy składać? :D
 23. Zbicku

  World Of Tanks

  Zaobserwowałem, że w tych feralnych plutonach praktycznie zawsze top tierem jest jakiś Polak w ISie...
 24. Zbicku

  World Of Tanks

  Krótko i na temat: jakie perki/skille na KT?
 25. Zbicku

  World Of Tanks

  Na pewno te 1.6k expa dostałeś na czysto? tzn nie masz czasem premki lub wbiłeś first wina? Ja mam na czysto 1273 expa i as siedzi.