Sinirio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  607
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sinirio

 • Ranga
  Delegat
 1. To latanie to jakieś nieporozumienie. sterowanie podczas lotu czy pod wodą projektował jakiś lunatyk. przynajmniej na klawie i myszy. Jeśli znasz jakieś ustawienia na poprawę stanu rzeczy to byłbym wdzięczny jakbyś się podzielił bo po 1h prób i 3 disconnectach dałem sobie spokój.
 2. "Ostatecznie fani serii nie powinni przywiązywać aż tak dużej wagi, do platformy, która będzie obsługiwała ich tytuł"   Co ja czytam... Ktoś albo nie wie o czym pisze albo ma klapki na oczach.
 3. End Times a zwłaszcza Age of Sigmar powinno zniknąć z powierzchni ziemi...
 4. Wolałbym już kogoś innego. Bear McCreary jest idealnym kandydatem.
 5. Steam Controller to super sprzęt. Sam w Wieśka też na nim grałem.
 6. W końcu! Może nareszcie dostaniemy Homeworld 3, chociaż muszę powiedzieć, że Deserts of Kharak bardziej przypadło mi do gustu.
 7. TESO jest tak toksyczne i zepsute na podstawowym poziomie a deweloperzy robią w balona graczy i mają ich gdzieś, że się niezmiernie dziwię, iż YouTuberzy zajęli się sprawą Destiny a o TESO było cicho. Zeni robił gorsze rzeczy od dużo dłuższego czasu.
 8. Miejmy nadzieję. Zażarta konkurencja w tym biznesie przynosi bardzo dobre rezultaty.
 9. Mi akurat nowy projekt złoczyńców się bardzo podoba.
 10. DLC ogłaszane przed premierą, gry w odcinkach, wycinanie zawartości, early acessy a teraz wydawanie przedpremierowo zapowiedzianego DLC w odcinkach... Gdzie ten świat zmierza...
 11. "Minorowe"? W języku polskim jest takie słowo, czy to coś nowego, coś czego "używa się w branży"? Pytam serio. Pierwszy raz to widzę i czuję się jakbym żył w jaskini.😢
 12. Heh. Dla mnie gra skreślona. Gardzę FPP i psuje mi to niezmiernie wrażenia z rozgrywki. Do tego tylko trzy klasy, coś ostatnio twórcy idą w złą stronę. Opcji rozwoju w ostatnich grach jest mało i są naprawdę nudne. Szkoda, liczyłem na tą grę.
 13. Te frazy są tak nienaturalne, że startujący w tym konkursie będą mieli mocno pod górkę :-) Tłumaczenia od EA Polska...
 14. Myślałem, że Hellraid nie został całkowicie skasowany... To jedyna gra od nich, na którą czekałem.