Sinirio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  611
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sinirio

 • Ranga
  Delegat
 1. Gry i tak nie kupię, ale trailer jest jednym z najlepszych.
 2. Z tym lataniem i strzelaniem bym mocno polemizował, przynajmniej na PC.
 3. Zrobiłbym to samo na miejscu tych pracowników. Chwała im za to.
 4. Jest przecież napisane, ze droższa wersja ma kosztować 500 dolców a nie tańsza. Ten "przeciek" wydaje się rzeczywiście bardzo mało prawdopodobny. Taka rozbieżność w specyfikacji, plus 1 (wspomniana) gra startowa, która miała by działać na 4 urządzeniach o różnych specyfikacjach. Dysk też mi się wydaje podejrzany, ale nie byłbym w szoku jakby jednak dali z tym radę, choć w to bardzo wątpię.
 5. To latanie to jakieś nieporozumienie. sterowanie podczas lotu czy pod wodą projektował jakiś lunatyk. przynajmniej na klawie i myszy. Jeśli znasz jakieś ustawienia na poprawę stanu rzeczy to byłbym wdzięczny jakbyś się podzielił bo po 1h prób i 3 disconnectach dałem sobie spokój.
 6. "Ostatecznie fani serii nie powinni przywiązywać aż tak dużej wagi, do platformy, która będzie obsługiwała ich tytuł"   Co ja czytam... Ktoś albo nie wie o czym pisze albo ma klapki na oczach.
 7. End Times a zwłaszcza Age of Sigmar powinno zniknąć z powierzchni ziemi...
 8. Wolałbym już kogoś innego. Bear McCreary jest idealnym kandydatem.
 9. Steam Controller to super sprzęt. Sam w Wieśka też na nim grałem.
 10. W końcu! Może nareszcie dostaniemy Homeworld 3, chociaż muszę powiedzieć, że Deserts of Kharak bardziej przypadło mi do gustu.
 11. TESO jest tak toksyczne i zepsute na podstawowym poziomie a deweloperzy robią w balona graczy i mają ich gdzieś, że się niezmiernie dziwię, iż YouTuberzy zajęli się sprawą Destiny a o TESO było cicho. Zeni robił gorsze rzeczy od dużo dłuższego czasu.
 12. Miejmy nadzieję. Zażarta konkurencja w tym biznesie przynosi bardzo dobre rezultaty.
 13. Mi akurat nowy projekt złoczyńców się bardzo podoba.
 14. DLC ogłaszane przed premierą, gry w odcinkach, wycinanie zawartości, early acessy a teraz wydawanie przedpremierowo zapowiedzianego DLC w odcinkach... Gdzie ten świat zmierza...