LelandGaunt

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LelandGaunt

 • Ranga
  Przodownik
 1. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Wydaje mi się, że w tym roku o 100 gemach za 1g możemy zapomnieć. Chwilę temu było 56, za parę dni, jak ludzie już kupią te zestawy do zmiany wyglądu, pójdzie pewnie trochę w dół... ale to będzie już grudzień. Ludzie mają teraz więcej pieniędzy w grze, więc zaczną kupować gemy na świąteczny event.
 2. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział: dodano przedmiot pozwalający zmieniać fryzurę i zarost oraz drugi, dzięki któremu można zmienić cały wygląd postaci, a także płeć. Koszt to odpowiednio 250 i 350 gemów. Jednym z minusów jest fakt, że cena gemów poszła jeszcze bardziej w górę. Za 1g można nabyć tylko 62 gemy.
 3. LelandGaunt

  Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

  Chciałem sprawdzić jak tam gra sobie teraz radzi, ale mam mały problem. Czułość myszki jest absurdalnie wysoka, wystarczy dosłownie leciutki ruch, a postać wykonuje obrót o 360 stopni. Sprawdzałem w opcjach, ustawione na minimum, ale nic się nie zmienia. Miał ktoś taki problem? Jak temu zaradzić? Dodam, że kiedy grałem ostatnio czyli po samej premierze, tego problemu nie było.
 4. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Wybaczcie dubla, ale zaczęło się. Lagi i 5 crashów w ciągu 30 minut. Poszczególne osoby co chwile wywala z dungeona, a teraz już nawet zalogować się nie mogę. Poczekam do 22, może trochę później i spróbuję, szkoda czas marnować na ten event.
 5. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ja już teraz przy Claw of Jormag mam kilkudziesięcio sekundowe przystanki i opoóźnienia. Pomijając oczywiście 0.5 FPS, podczas gdy normalnie mam w takich miejscach ok 10.
 6. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jakieś ciekawe nagrody za ukończenie fraktali? Przy pierwszym podejściu, jedna osoba wyszła po pierwszym, więc trzeba było zaczynać od nowa. Przy drugim, na końcu trzeciego fraktala, całe moje party zostało wywalone. Od początku jakoś niespecjalnie mnie te fraktale interesowały, teraz interesują mnie jeszcze mniej.
 7. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie da się. Tak po prostu się nie da. Portal do Fractal of the Mist nie działa chyba na większości serwerów. Wszystkie te questy związane z eventem jakoś dziwnie zrobione, że nie wiadomo o co chodzi. Jedni dostają maile z informacjami, inni nie. Dla mnie porażka, już nawet pomijając lagfest. Nawet nie wiem czy jest sens logować się podczas tego weekendu, czy lepiej poczekać z tydzień, aż ANet wszystko ogarnie.
 8. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zapomniałem dodać, że przy ponownej próbie wejścia do instancji, wyskakiwał error. Ostatecznie skończyło się na tym, że jeszcze dwie osoby wylądowały na zewnątrz i również nie mogły wejść. Po jakichś 5 minutach udało się, ale stworzyła się dla nas nowa instancja.
 9. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Skończyłem dzisiaj levelować mojego guardiana, więc growy dzień uznałem za udany. Muszę jednak podzielić się bólem jakiego doświadczyłem później. 180 tokenów z CoF zmarnowane - zamiast ciężkich rękawic, kupiłem lekkie. Przeglądając cultural armor, nie wiem jak, ale chcąc przeciągnąć okno, kliknąłem w taki sposób, że kupiłem zbroje za 2g. I to najgorszą, w sensie - zupełnie mi się nie podoba. I na koniec disconnect w pięknym stylu przy 70% ostatniego bossa w TA. Jak pech, to pech :P Co jak co, ale możliwość odsprzedania towarów za taką samą cenę, dopóki otwarte jest okno sklepu, powinna być. Tak samo z rzeczami za karmę czy tokeny - przez powiedzmy jedną godzinę, mamy możliwość zwrotu, jeżeli przedmiot nie został użyty.
 10. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  W tym przypadku drużyna musi wyciągnąć odpowiednio duży DPS, innego wyjścia nie ma. Jak nie jesteście w stanie zjechać jednego burrowa do powiedzmy 20%, a już pojawia się następny, to raczej tego nie zrobicie. Jak wszyscy będą w stanie zadawać duże obrażenia, to w tym miejscu nie ma najmniejszego problemu. Niszczy się je jeden po drugim, spokojnie jest czas na dobiegnięcie do kolejnego, zanim jeszcze się pojawi. Oczywiście nie można też zapominać, że taki nekromanta czy inna klasa z buildem opartym o condition damage jest tu bezużyteczna.
 11. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dzisiaj o szesnastej zaczął się Akt IV. Zbyt wiele w sumie nie wprowadził: zniknęła walka z Mad Kingiem, zamiast tego przechadza się on po LA, opowiadając dowcipy. Co jakiś czas jest też event ''Mad King Says'', z którego dostaje się Witch''s Hat.
 12. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Wczoraj, kiedy ludziom staff zaczął wypadać ze skrzyni, cena bardzo spadła, do około 20g właśnie. Jeszcze rano było 126g dokładnie. Ale nic straconego, wystarczy przeczekać Halloween, a ceny znowu pójdą w górę, przynajmniej w tym przypadku, bo jak to ktoś na innym forum napisał: ''to zawsze będzie must have dla nekromantów''.
 13. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Udało mi się w końcu wejść w party, jedna osoba zgarnęła The Crossing - Halloweenowy staff, warty ponad 120g.
 14. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  U mnie nawet ''świetne'' wprowadzenie nie było zbyt dobre, na filmiku nie było widać Mad Kinga :P Potem pojawił się problem z grupami w instancji, a na dokładkę nie działa mi czat gildiowy. Ale bądźmy szczerzy... czy ktoś spodziewał się, że wszystko pójdzie dobrze? :D
 15. LelandGaunt

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ten halloweenowy to mój cel na trochę lepsze czasy :P Póki co zbieram eventowe składniki i kiedyś, jak będzie mnie stać na pozostałe, się go zrobi. Dzięki za linka, ale chyba ostatecznie zdecyduję się na staff z AC.