Shu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  127
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O Shu

 • Ranga
  Robotnik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Twoje osobiste zdanie na temat gry nie determinuje czy była ona hitem czy nie, o tym świadczy sprzedaż i OGÓLNE przyjęcie. A jako, że w tym przypadku i jedno i drugie było świetne - mamy zatem do czynienia z hitem :) 
 2. Myślę, że tu nie chodziło tak naprawdę o dopracowanie techniczne (bugi itp) a poziom dopracowania świata. Detale, takie jak kurczące się jaja konia ;)  Co nie zmienia faktu, że RDR2 faktycznie ma znacznie mniej błędów niż W3, chociaż "latającego konia" już pare razy widzialem :D 
 3. Dobrze gość powiedział. Taki jest biznes - jak ludzie chcą kupować to się im to sprzedaje, prosta sprawa.
 4. A ja w ogóle nie rozumiem o co ta cała afera. 
 5. Ale wy wiecie, że to jest przymiarka? Wyznacza kierunek, a nie finalny efekt. 
 6. Nie wiem co w tym niepokojącego, przecież właśnie po to są beta testy.
 7. Wiadomo, troche to słabe, że Fringille będzie grała osoba czarnoskóra (tym bardziej, że to moja ulubiona "dziewczyna" Geralta). Miałem nadzieję, że zostawią sobie takie zabiegi dla postaci nowych. Ale fakt jest taki, że jeśli chodzi o czarodziejki to takie rzeczy można przynajmniej w miarę logicznie wyjaśnić - iluzja, której owe czarodziejki używały do wiadomo jakich celów ;) 
 8. Aktorka grająca Ciri ma 15 lat, a ta która wcieli się w Yennefer ma 22. W wytycznych castingowych z tego co wyczytałem w internetach było napisane, że szukają kogoś w wieku między dwudziestukilku do trzydziestukilku lat, więc się zgadza. Z opisów w książkach też wynika że Yennefer wyglądała bardziej jak 20-latka (za sprawą magii oczywiście) więc, mimo że sam miałem takie pierwsze odczucie (że aktorka wygląda za młodo) teraz myślę, że jest ok. Bardziej bym się przyczepił, że wygląda za mało "suczo" :P 
 9. Jak już piszecie takiego newsa to może warto by było w jednym zdaniu napisać czym zajmuje się to Digital Scapes i na czym ta współpraca ma polegać. Najpierw 2 razy przeczytałem newsa, żeby się upewnić czy czegoś nie przeoczyłem, a potem i tak musiałem googlować. 
 10. Bzdury gadasz. Po za tym ostatnim zdaniem. Może się domagać, i akurat prawo autorskie miałem na studiach i co nie co liznąłem tematu. Tym bardziej że sam zarabiam na swoich produktach wg. tego prawa ;) Dodam że CDPRED wie o takim czymś i pójdzie spokojnie na ugodę. Nie będzie to 60 baniek ale kilka milionów Andrzej przytuli, czego mu życzę. I znów podkreslam nie znam marki wiedzmin i mnie nie interesuje. Uwielbiam za to trzecią część gry ;) Ja na studiach nie miałem, ale też w ten sposób zarabiam ;) W większości przypadków sam nie muszę się tym na szczęście zajmować, ale jak ładnych parę lat temu konsultowałem się w tych sprawach z prawnikiem to mniej więcej tak mi nakreślił temat. Nie wydaje mi się więc żebym pisał bzdury ;)
 11. Prawa autorskie majątkowe według polskiego prawa są zbywalne - czyli jeśli sprzedałeś dzieło za określoną kwotę i w tej cenie przekazałeś nabywcy prawa autorskie - nie możesz domagać się żadnego dodatkowego wynagrodzenia niż to za które owe prawo odsprzedałeś. Chyba że masz w umowie odpowiedznie zapisy, ale jak było w tym przypadku nie wiemy ;)
 12. Można znaleźć na necie listę z wszystkimi reżyserami sezonu pierwszego i Tomka na niej nie ma.  Widziałem tę litę, ale wydaje mi się, że nie była to informacja oficjalna. 
 13. Na statystów też robi się castingi, więc pewnie dokładnie tak zrobili :)  A co do Bagińskiego - dalej pozstaje producentem serialu, a to wbrew pozorom chyba nawet ważniejsze stanowisko niż reżyser ;) Do tego chyba nie zostalo nigdzie oficjalne potwierdzone, że nie będzie reżyserem jednego odcinka na sezon. 
 14. Seria Souls też z niewiadomych dla mnie powodów nazywana jest RPG akcji, więc pewnie poszli po prostu za tym trendem. Trailer wygląda fajnie, jeśli chodzi o grafikę i mechanikę walki, ale jeśli RPG będzie w tym tyle co w Soulsach to ja podziękuję. 
 15. Kolejna recenzja, z której nie dowiedziałem się niczego o innych trybach niż myClub. Co np. z karierą zawodnika, zmieniło się coś względem poprzedniej odsłony?