Korvino

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  96
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Korvino

 • Ranga
  Przodownik
 1. A co mnie w grze typu CoD czy BF interesuje fabuła i singiel? Ja chce multi, a nie pełnej dramatycznych zakrętów historii...
 2. Korvino

  Co w gramsajtach piszczy #7

  Jeżeli chcesz rozreklamować gramsajta to odwiedzaj ludzi o podobnych tagach, czytaj pisz komentarze, może wejdą coś napiszą, nawiąż kontakt, może dodadzą Cie do znajomych, może Ty ich dodasz. A co do tego jak są dobierane wpisy to na pewno nie siedzi tam sztab ludzi i nie czyta dokładnie każdego wpisu. Napisz sensowny wstęp, ciekawe rozwinięcie, licz na szczęście, pisz na ciekawe tematy w ciekawy sposób, a za którymś razem trafisz. Mi się udało.
 3. Korvino

  Co w gramsajtach piszczy #7

  Mała uwaga. Przy mnie jest napisane "...przypomina mu pewnie wydarzenie..." a powinno być "...pewne..." ;)
 4. Cóż gra zła nie jest. Problem trochę ze sterowaniem, ale z drugiej strony wcale tak nie trzeba tego kontrolera używać jak na przedstawionym obrazku. Chyba ;] Nie wiem też o co chodzi z tym striptizem.
 5. Korvino

  Co w gramsajtach piszczy #4

  "cytując wpis jednego z użytkowników" Nie ma to jak ktoś pisze o tobie, że cytujesz kogoś, gdzie tak na prawdę to twój post, a ten "użytkownik" to twoja postać. W ogóle czytacie te wpisy, które tutaj potem trafiają? Czy tylko tytuł i nagłówek?
 6. Korvino

  Dungeon Siege III z datą premiery

  Chyba raczej niebem dla bogatych ;]
 7. Korvino

  Co w gramsajtach piszczy #2

  Dobra rzecz, może namiesza trochę w top, ale mam jedną uwagę, jeżeli ktoś z ekipy to czyta; przydała by się jakaś nawigacja między kolejnymi edycjami.
 8. Żale? Dość proste. Przydała by się lepsza kontrola umieszczanych artykułów. Bo jak czytam, że w Fable 2 nowością jest kupowanie i wynajmowanie nieruchomości. Czy cytując Walida Pharesa, podsumowując pogardliwie, że to znowu wina gier, mimo, że ten sam człowiek twierdzi inaczej... No cóż... Przydałoby się też popracować nad funkcjonalnością gramsajtów. Pomysł z wyciąganiem wpisów gramowiczów genialny, ciekaw jestem czym jeszcze świetnym pan redaktor naczelny nas zaskoczy.
 9. Nie różnicie się od komercyjnych mediów i brukowców absolutnie niczym. Po prostu szukacie taniej sensacji. Wyciągniecie jedną wypowiedź(która i tak została usunięta z ostatecznej wersji filmiku na kanale RTA), walniecie durne podsumowanie i proszę bardzo. Niech się zacznie wrzawa na forum. Walid Phares w tym samym materiale dla RTAmerica(kwestia, która pozostała. Była przed tą zacytowaną w artykule): "W rzeczy samej to jest niepokojące patrząc na grę, a potem na rzeczywistość. Kwestią jest - musimy wiedzieć - czy ekstremiści używają tych gier wideo by zwyczajnie zastosować model"(do inspiracji) Było rosyjskie lotnisko, jest rosyjskie lotnisko. Widać inspirację? A co do waszego idiotycznego stwierdzenia w ostatnim zdaniu. Zapraszam na stronę walidphares.com, pierwszy headline; "Gry wideo NIE tworzą terroryzmu, ale ideologie Jihadu tak". Jednak my w redakcji wiemy jak wzbudzić sensację. Prawda? Po prostu gratulację. Nie dość, że można znaleźć nieścisłości w artykułach o grach, to jeszcze tania sensacja.
 10. Chyba tym razem poczekam aż LBP wyjdzie taniej :] Ostatnio kupiłem premierówkę, zawsze sobie mogę pograć w nią.
 11. W ogóle co wy u licha robicie? Jakieś porównywanie? Nie rozśmieszajcie mnie. Bulletstorm może być lepszą grą pod każdym względem, po sto kroć, ale król jest tylko jeden. You want it You need it and now We''re fucking Bringing It Co tu więcej gadać? Oczywiście narzekajcie na grafikę - żałosne. Porównywajcie dynamikę (ciekawe jak niby konieczność myślenia o tym, by stylowo rozwalić przeciwnika, ma wpłynąć na większą dynamikę oO) Mówcie, że Duke Nukem powinien dawno umrzeć. Jednak wreszcie wróciła, bezsensowna strzelanina, z dużą dawką humoru i testosteronu. To jest właśnie to co tygrysy lubią najbardziej. Jedyne na co można narzekać to czas gry. :/ Mimo wszystko. Od Duke Nukem 3D, jednej z pierwszych gier z jakimi się spotkałem na PC wyczekiwałem tej premiery. W pewnym momencie już myślałem, że zapowiedź z przed 9 lat tylko mi się uroiła. Manhattan Project był świetny, choć zostawił pewien niedosyt. A teraz? Największy comeback w historii! Hail to the King Beybe!
 12. Korvino

  Beyond Black Mesa - zobacz cały film!

  Ładna realizacja, ale nuuudny jak diabli. Ostatnia scena moim zdaniem głupia. Nie widzieli tego świecącego światełka od granatu? Serio pytam? No i to żerowanie na "right man in a wrong place". W ogóle nie pasuje to do postaci tego Sheparda. Gordon Freeman, swoimi teleportacjami zapoczątkował eskalację konfliktu w dwójce. Nie bez przyczyny pojawił się, gdzie się pojawił. W przeciwnym razie Barney by go nie przechwycił. Wtedy nie przeteleportowałby się do siedziby antagonisty. Nie zaczęto by go szukać, więc nie wybuchła by walka z ruchem oporu. Więc jak to zdanie odnosi się do tego krótkiego filmu? Do bohatera? Ładnie wykonane, ale nudne. Nic dodać, nic ująć.
 13. Dodali kamerkę, i nagle konsola stała się centrum multimedialnym? blu-ray to czyta? Nie. Przeglądarkę ma? Z tego co widziałem to nie. Więc panom z M$ jeszcze trochę brakuje by nazwać swój sprzęt centrum multimedialnym. Zresztą czy to w ogóle ma znaczenie? Fakt, na ps3 mogę sobie oglądać blu-raye i nie tylko. Co z tego? Mam od tego porządne kino domowe w "salonie". Więc służy mi ona jedynie do grania. Tak samo jak xbox.
 14. Czytając triple pack myślałem, że będzie to cała trylogia. Mimo wszystko 1, 2 + dlc za 90 pln (zakładając, że za tle u nas będzie, jeśli będzie) to niezła cena. Aż bym sobie zakupił.