NeroNarmeril

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2007
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O NeroNarmeril

 • Ranga
  Sekretarz
 1. NeroNarmeril

  Manga i Anime - temat ogólny

  Nikt nie wspomniał o Mononoke? http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke
 2. Da się gdzieś dorwać trylogię Dartha Bane''a poza allegro?
 3. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  A co takiego zrobili? Standardowy bełkot tylko w swoim języku na czacie co chwila i gra jakby z Bronze V?
 4. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Od dawna nie przyjmują zwrotów.
 5. Thrawn pojawił się też w czasach Starej Republiki (czasy Pozagalaktycznego Lotu).
 6. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Alistar - tankowata puszka cc, odpalasz ulta i masz wywalone na damage przeciwnika. Jak ktoś coś próbuje, to walisz z dyńki i przeciwnik leci hen daleko. Janna - jak ją ogarniesz to nawet debil nie zginie, rzucasz tarczę, ewentualnie klikasz ''fuck you'' button (czyt. ulta) jak ktoś próbuje engagu (niestety, na Malpha czy Vi nie zadziała). Soraka - chodzący rak, nic tylko leczysz sojuszników, tylko ogarnij pozycjonowanie, bo niemal na pewno będziesz głównym targetem. Annie - gwarantowany stun, 0 skillshotów, broken engage.
 7. NeroNarmeril

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Zauważ, że po drodze był Hobbit, w którym Freeman odgrywał główną rolę.
 8. Nie wiem jak z Węgrami, ale Turcja to strategiczny partner dla takich USA, więc karanie ich z różnych powodów mija się z celem (a nawet jakby coś było to szybko rozejdzie się po kościach). Polska w porównaniu z Turcją to taki śmieszny kraik w Europie Środkowej, mimo że różne opcje będą twierdzić inaczej. >Jedź sobie np. do USA i powiedz tam, że ich odpowiednik TK, czyli Sąd Najwyższy jest " śmieszny ". >W USA Konstytucja i jej przestrzeganie to świętość i trzeba brać pod uwagę fakt, że są kraje wyczulone na tym punkcie. Nie porównuj USA do Polski, kompletnie inne systemy polityczne i mentalność (u nich świętość, chociaż z tym też różnie bywa, u nas to zło konieczne, bo spuścizna zaborców, komuny i Bóg wie czego jeszcze).
 9. W większości przypadków ludzie przyszli protestować tylko dlatego, że nie mogliby ściągać torrentów (znam paru takich osobników), niektórzy przyszli dla samego protestu a jeszcze inni liczyli na jakieś zadymy. 90% ludzi w ogóle nie wiedziało, o co w ACTA chodzi, ale wystarczyło postraszyć ograniczeniem internetu i już się zrobił ruch społeczny. Nie przemówisz takim. Mam jednego kumpla (chociaż ciężko go teraz nazywać kumplem), który ostatnio się zrobił ostro pro-Pisowy (chociaż jak on mówi ''nie jest za PiS, jest przeciw PO'', ta jasne). Chwali wszystko, co robi PiS, bo naprawia to, co PO popsuła (w jego mniemaniu), jeszcze bredzi coś o Petru i jego komitetach, ale nie chciało mi się czytać jego wypocin od czasu, gdy w jednej dyskusji na temat działań Dudy powiedziałem, że nic nie usprawiedliwia łamania prawa, to on wypalił, że w takim wypadku Polacy za okupacji też nie powinni łamać prawa III Rzeszy.
 10. Kasa misiu, kasa, na 100% wyjdzie edycja specjalna/reżyserska z tymi scenami a wtedy hordy fanów się na nią rzucą...
 11. Niemożliwe. Więc lepiej nie brać tych rewelacji na poważnie.
 12. Randomowy tekst, co by spoiler nie wyskakiwał.