NeroNarmeril

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2007
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez NeroNarmeril

 1. NeroNarmeril

  Manga i Anime - temat ogólny

  Nikt nie wspomniał o Mononoke? http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke
 2. Da się gdzieś dorwać trylogię Dartha Bane''a poza allegro?
 3. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  A co takiego zrobili? Standardowy bełkot tylko w swoim języku na czacie co chwila i gra jakby z Bronze V?
 4. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Od dawna nie przyjmują zwrotów.
 5. Thrawn pojawił się też w czasach Starej Republiki (czasy Pozagalaktycznego Lotu).
 6. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Alistar - tankowata puszka cc, odpalasz ulta i masz wywalone na damage przeciwnika. Jak ktoś coś próbuje, to walisz z dyńki i przeciwnik leci hen daleko. Janna - jak ją ogarniesz to nawet debil nie zginie, rzucasz tarczę, ewentualnie klikasz ''fuck you'' button (czyt. ulta) jak ktoś próbuje engagu (niestety, na Malpha czy Vi nie zadziała). Soraka - chodzący rak, nic tylko leczysz sojuszników, tylko ogarnij pozycjonowanie, bo niemal na pewno będziesz głównym targetem. Annie - gwarantowany stun, 0 skillshotów, broken engage.
 7. NeroNarmeril

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Zauważ, że po drodze był Hobbit, w którym Freeman odgrywał główną rolę.
 8. Nie wiem jak z Węgrami, ale Turcja to strategiczny partner dla takich USA, więc karanie ich z różnych powodów mija się z celem (a nawet jakby coś było to szybko rozejdzie się po kościach). Polska w porównaniu z Turcją to taki śmieszny kraik w Europie Środkowej, mimo że różne opcje będą twierdzić inaczej. >Jedź sobie np. do USA i powiedz tam, że ich odpowiednik TK, czyli Sąd Najwyższy jest " śmieszny ". >W USA Konstytucja i jej przestrzeganie to świętość i trzeba brać pod uwagę fakt, że są kraje wyczulone na tym punkcie. Nie porównuj USA do Polski, kompletnie inne systemy polityczne i mentalność (u nich świętość, chociaż z tym też różnie bywa, u nas to zło konieczne, bo spuścizna zaborców, komuny i Bóg wie czego jeszcze).
 9. W większości przypadków ludzie przyszli protestować tylko dlatego, że nie mogliby ściągać torrentów (znam paru takich osobników), niektórzy przyszli dla samego protestu a jeszcze inni liczyli na jakieś zadymy. 90% ludzi w ogóle nie wiedziało, o co w ACTA chodzi, ale wystarczyło postraszyć ograniczeniem internetu i już się zrobił ruch społeczny. Nie przemówisz takim. Mam jednego kumpla (chociaż ciężko go teraz nazywać kumplem), który ostatnio się zrobił ostro pro-Pisowy (chociaż jak on mówi ''nie jest za PiS, jest przeciw PO'', ta jasne). Chwali wszystko, co robi PiS, bo naprawia to, co PO popsuła (w jego mniemaniu), jeszcze bredzi coś o Petru i jego komitetach, ale nie chciało mi się czytać jego wypocin od czasu, gdy w jednej dyskusji na temat działań Dudy powiedziałem, że nic nie usprawiedliwia łamania prawa, to on wypalił, że w takim wypadku Polacy za okupacji też nie powinni łamać prawa III Rzeszy.
 10. Kasa misiu, kasa, na 100% wyjdzie edycja specjalna/reżyserska z tymi scenami a wtedy hordy fanów się na nią rzucą...
 11. Niemożliwe. Więc lepiej nie brać tych rewelacji na poważnie.
 12. Randomowy tekst, co by spoiler nie wyskakiwał.
 13. Tylko jak się zrobiło maraton przed seansem to ciężko nie zauważyć, że coś tu nie gra (w zasadzie kalka z ANH). Do tego są rzeczy, których nie da się załatwić ''wyłączeniem mózgu'' jak brak wyrazistego soundtracku (poza Binary Sunset nic nie wyłapałem, może jeszcze motyw zapadł w pamięć, a tak to nic, E1 miał Duel of the Fates, E2 Across the Stars, E3 Anakin vs. Obi-Wan, o starej trylogii nie wspomnę) czy fakt, że poza Hanem Solo i Rey (i trochę BB8) aktorstwo jest trochę lipne (Finn mi nie pasował od momentu, gdy wylądował z Hanem i spółką na tej leśnej planecie, Leia miała za mało czasu ekranowego, a o Wielkim Zaginionym to w ogóle szkoda gadać. Kylo Rena pominę milczeniem). Co tu dużo mówić, pojechali na nostalgii i tyle. Nie jest to imho zawód na miarę czwartego Indiany Jonesa, ale trochę jestem zawiedziony.
 14. Coś ciekawego. Znajdźcie na youtubie utwór . Potem ''Palpatine''s Teachings''. Porównajcie. Potem spójrzcie na . Jakby to powiedział Antoni M. - przypadek? Nie sądzę.
 15. Randomowy tekst, żeby nie wyświetlało na dzień dobry. Nie zdziwiłbym się, oni zawsze gdzieś się zaszyją i wyjdą z cienia. Albo Palpatine miał sekretnego ucznia albo Vader. Albo jakiś samozwańczy Sith jak Darth Ruin.
 16. To że był, to jedno, ale cała ta otoczka związana z Sithami i szkoleniem Palpatine''a jest bardziej interesująca, niż to, że ''był, kombinował z Mocą by uzyskać nieśmiertelność'' i tyle.
 17. Lel, dla mnie. Może dlatego, że zawsze wolałem czasy przed-imperialne niż te po RotJ.
 18. Znalezione na reddicie: https://i.imgur.com/DKSWRJq.jpg Wszystko, co jest obecnie viable (nie lubię słowa kanon). Osobiście dalej twierdzę, że rzeczy ze Starej Republiki są viable. Zwłaszcza Exar Kun, Revan, Bane i Plagueis. Szkoda, że gry z Kylem Katarnem się nie załapały, chociaż na upartego można coś wykombinować...
 19. Jeszcze co do głupot fabularnych.
 20. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Dziwne, wziąłem pierwszego lepszego prosa i wszystko się wyświetla.
 21. NeroNarmeril

  LOL - League of Legends

  Probuilds ma wszystko aktualne. Oprócz tego zajrzyj na champion.gg, na jakieś mobafire czy solomidy nie warto wchodzić, chyba że wiesz, że autor jest wyjadaczem na danym champie.