Lamenre

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  292
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lamenre

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ładnie z jego strony. A ich wsparcie wcale nie musi sięgać tysięcy czy milionów dolarów. Każdy grosz się liczy. A Internacui jak zwykle, połowa to debile.
 2. To rozszerzenie skończy jak każda inna misja cierpiąca na migrację hosta, pełna grindu, którą każdy będzie chciał "przelecieć" w 2-5 minut, żeby w niej nie siedzieć, bo nie warto.
 3. Niech pracują nad doszlifowaniem tej gry. Wyreżyserowane scenki oczywiście będą wyglądać dobrze, ale w materiałach animacje NPCów nadal są ubogie. Póki co siła pokazywanych scen leży w jakości grafiki, w realistycznych teksturach itp, strona opowieści jak narazie drętwa wg mnie.
 4. Cieszę się z kontynuacji. Wygląda przepięknie, czekam na premierę.
 5. To tak wygląda wybudzenie z hibernacji? Szybko. Ja z normalnego snu wybudzam się godzinę.
 6. Życzę im powodzenia. Oby się tylko nie potknęli o te wysokie progi, które sobie wyznaczają.
 7. Nie chcę streamingu, ponieważ chcę grać offline w gry singleplayer. " a ogłoszenie jakiś gier" JAKICHŚ, nie jakiś. SJP PWN: " Aby się nie pomylić i nie powiedzieć jakiś zamiast jakichś lub na odwrót, można na chwilę pominąć końcowe -ś, wybrać właściwą formę zaimka pytajnego, a następnie dokleić -ś, przywracając mu znów nieokreślony charakter. Na przykład: „Spotkałam jakich znajomych?” – „Jakichś!”.
 8. Ta gra coraz bardziej przypomina symulator. Z jednej stronie wygląda to ambitnie, z drugiej zaś strony potłuczona ta wizja.
 9. Od dawna mówili, że chcieliby zrobić co-op z czterema jeźdźcami w jednej grze. Ciekawe czy o to im chodzi.
 10. Tej subskrybcji nigdy bym nawet nie kupił. Musiałbym nie miec wyrobionego gustu w grach wideo, wtedy może bym kupił, żeby grać w cokolwiek. A tak te 5 gier które mnie ciekawiły w ich ofercie juz mam kupione.
 11. W tym roku na pewno nie wyjdzie. Już po dodatku 'Serce z kamienia' obstawiałem, że to będzie 2020 rok, lub póżniej. Chodza słuchy, że nawet z 2020 moga sie nie wyrobić.
 12. BioWare odsłonęło karty w sprawie mikrotransakcji w Anthem Odsłoniło :)