Unpredictable

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  584
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Unpredictable

 • Ranga
  Delegat
 1. Unpredictable

  Zdjęcia forumowiczów

  Fajnie pomarzyć o nowym Cayenne :).
 2. Unpredictable

  Nowa matura ;/

  Jednak za nim to nastąpi niezbędna jest gruntowna reforma oświaty, która powoli postępuje, nie mam oczywiście na myśli zasług pana Giertycha. Mam na myśli to, iż coraz mniejszą wagę przykłada się do wiedzy stricte książkowej, najlepszym przykładem jest obecna matura z polskiego. W głównej mierze sprawdza się na niej umiejętność czytania ze zrozumieniem i udzielania jednoznacznych odpowiedzi, na niejednoznaczne pytania. Gorzej sprawa się ma, jeżeli chodzi o matematykę, w przeważającej większości szkół lekcje matematyki polegają na zrobieniu przykładów od a), do d). Nikt nie stara się zrozumieć, nikt nie stara się analizować, każdy kolejny przykład wtłacza się w schemat i rozwiązuje (szczególnie widoczne jest to na lekcjach fizyki, jednak o tym później). Natomiast gdy następuje delikatna zamiana danych, nikt nie potrafi rozwiązać, gdyż wtłoczenie w schemat już nie wystarczy i trzeba wysilić swój rozum i wykazać się logiką. Jeżeli mowa o fizyce to w wielu szkołach jest to czysta abstrakcja. Oczywiście lekcje odbywają się regularnie, jednak albo sam nauczyciel jest delikatnie mówiąc mało kompetentny, albo uczniowie go olewają. Nie narzucam obowiązku zdawania matury z fizyki, ale należy rozumieć podstawy, zresztą fizyka tak naprawdę jest łatwiejsza od matematyki, gdyż fizykę wystarczy zrozumieć, matematykę trzeba jeszcze zapamiętać. Ludzie z reguły nie rozumieją matematyki, a o fizyce już nie wspomnę. A jest to konsekwencją fatalnych podręczników, do osób je piszących nie dociera to, że jeżeli użyją fachowego języka żaden pierwszoklasista nie będzie w stanie pojąć sensu zapisanych przez nich słów. Dopóty dopóki w Polsce nie zmieni się zasada pisania podręczników, sytuacja nie ulegnie znaczącej poprawie.
 3. Unpredictable

  Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

  Dlatego ja kultywując tradycje, ze swojego gramsajta zrobiłem jedną wielką wizytówkę, na której jak za starych dobrych czasów jest tylko grafika. Oczywiście to przekreśla moje szanse na dobry wynik, ale tradycje przecież trzeba pielęgnować.
 4. Unpredictable

  Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

  No tak, wiedziałem, że coś mi tu nie pasuje, oczywiście zapomniałem screena... syndrom zmęczenia.
 5. Unpredictable

  Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

  Od razu się usprawiedliwię, po prostu zabrakło mi czasu na wykonanie czegoś ambitniejszego. Natomiast to co przygotowałem może nie powala na kolana, ale na pewno przykuwa wzrok. Unpredictable ==> http://ja.gram.pl/Unpredictable
 6. Dokładnie jest to liczba około 3,5 – 4 mln telewidzów każdego poniedziałkowego wieczoru. Co więcej produkcja jednego odcinka kosztuje około 300 – 400 tys. zł. Także sam widzisz, że jest to dość poważny program, przynajmniej pod względem kosztów, zysków, oglądalności i co najważniejsze – nagród, które zdobył. Teraz odnosząc się do meritum, niepotrzebnie się tak unosisz, ten program nie ma za grosz treści, więc nie może wpływać na opinie innych. Ludzie oglądają go nie dlatego, żeby się czegoś nauczyć, dowiedzieć, lecz z czystej chęci rozrywki i po to, aby poprawić sobie nastrój. Sam osobiście nie trawie tego typu humoru, bo jak dla mnie jest to po prostu żenada i nic więcej. Jednak należy uszanować gusta innych i nie ekscytować się tak tymi bredniami, jakie zawiera w sobie ten program. Należy dodać, że te głupoty są niegroźne, w przeciwieństwie do niektórych idiotycznych pomysłów wymyślanych przez naszych ukochanych polityków. Co więcej każdy "kapitalistyczny" kraj ma swojego nadwornego komika, który wyśmiewa wszystko i wszystkich, także jest to swoista oznaka dzisiejszych czasów.
 7. Unpredictable

  Londyn czyli piekne miasto

  Tylko zapominasz, że w okolicach Londynu bezrobocie sięga 4 procent, albo prawie w ogóle go nie ma. Poza tym stolica Anglii ostatnimi czasy staje się centrum europejskiej, o ile nie światowej bankowości. A ogólnie rzecz ujmując nie da się porównać Polski do Wielkiej Brytanii, to tak jakby porównywać Chiny i USA - to dwa kompletnie inne światy, rządzące się innymi prawami, obyczajami, wartościami.
 8. Unpredictable

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Mam tylko nadzięję, że nie jest to Twoja ostatnia wypowiedź na naszym forum i znów tutaj zagościsz... na stałe oczywiście.
 9. Unpredictable

  Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

  Nie, nie uparła się, działa prawdopodobnie należycie, na moim gramsajcie jest tylko i wyłącznie grafika, być może kiedyś to się zmieni.
 10. Unpredictable

  Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

  Niestety musze Cię rozczarować, gdyż już kiedyś pokazałem swoje biureczko, fakt, że było to dość dawno. Oto dowód ;) ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9281&pid=20 Znów musze Cię rozczarować, nie telewizor tylko wieża ;). Nie bałaganie, to sprzątać nie musze ;), genialne i proste zarazem ;D. Stoi na biurku dla czystej funkcjonalności, znacznie łatwiej jest wyciągać płytki, etc. Poza tym dość często rozkręcam swojego kompa i zawsze mam go pod ręką (w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)).
 11. Unpredictable

  Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

  Dla mnie jest to wystarczająca ilość miejsca na sam komputer ;). Oczywiście mam jeszcze jedno biurko, gdzie trzymam książki, gazety i innego typu mniej, lub bardziej przydatne rzeczy :).
 12. Unpredictable

  Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

  A oto moje biureczko ;).
 13. Unpredictable

  Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

  Unpredictable ==> http://ja.gram.pl/Unpredictable
 14. Unpredictable

  NWN2 - gramy przez net

  I ostatnia seria ;).
 15. Unpredictable

  NWN2 - gramy przez net

  kolejne...