Catherinesa

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Catherinesa

 • Ranga
  Robotnik
 1. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Zatem liczę na Was Panowie:) Swoją drogą chyba posiedzę i poczytam wcześniejsze edycje:) Polecacie któreś szczególnie?:) Ziemas, zgodnie z zamówieniem zmiana ksywki z ka_le;) Takie co Catherinopodobne;) Nowe życie, nowy nick ;) Mam nadzieję, że się przyzwyczaicie:)
 2. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  MG - ka_le się deklarowała z tego co pamiętam :) 0. kindziuk 1. Ziemas 2. Zendemion (ale dopiero po majówce) 3. Garrincha 4. Wayzin 5. Kalenos 6. ka_le (o ile nie będzie MG ;))
 3. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Może być ciężko, bo takich atrakcji jakie miały miejsce podczas linczu Kalenosa to ja Wam raczej nie zapewnię;) Zastanowię się, ok? Jak mi wpadnie do głowy jakaś fajna historyjka, to mogę prowadzić:) Ale jeśli zgłosi się kto inny wcześniej, to gram!:)
 4. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Eee, nie zrobiłam tego z premedytacją;) Nie miałam pomysłu na swoją postać i jakoś tak ta zakonnica wpadła mi na myśl:)
 5. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Dla Ciebie wszystko:) Ha! I jest na kogo zwalić moją porażkę;) MG naprowadził miasto na mnie A FE! ;)
 6. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Cała przyjemność po mojej stronie:) Na drugi raz będziemy bardziej odważni;)
 7. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Głos oddałam na dwie minuty przed czasem, bo wahałam się bardzo, miałam wielką ochotę, żeby dobić Roba:)
 8. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Wiedziałam! Kurcze, no naprawdę wiedziałam, że właśnie jego sprawdzi! Aaaaaaa :)
 9. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  JA! :)
 10. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  No i jeszcze podziękowania dla Ziemasa, za super fabułę (świetnie się bawiłam:)) i za oszczędzenie mojego ciała przed rozdarciem na strzępy:) Magi? Kogo wczoraj sprawdziłas?
 11. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  ;) Niniejszym dziękuję wszystkim za grę:) Jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności psychoanalitycznych :) dzięki czemu gra była pełna emocji (bynajmniej jak dla mnie:)). To był zaszczyt grać w tak zacnym gronie:) A teraz kilka słów wyjaśnień:) Przede wszystkim - nikt z nas nie przodował i nikt nikogo nie prowadził za rączkę:) wszystkie mordy ustalaliśmy wspólnie:) Zabójstwo Lewkonia i Katjapestki: chcieliśmy być ambitni i nie mordować aktywnych i dobrych graczy:) Mord Katjapestki to był taki swego rodzaju żart (przemyślany:)), bo i tak by poleciała na drugi dzień, wprowadziło to trochę zamieszania, a tym samym pozostawiło przy życiu ciekawych graczy:) Mord na Fiarocie odbył się z niemałym i szczerym żalem. Rozważaliśmy prawdopodobieństwo, że Magi tego dnia jednak nie sprawdzi siebie - nie podjęliśmy ryzyka, a szkoda. Następnego dnia w zasadzie nadal nie byliśmy pewni czy Magi naprawdę sprawdziła siebie, mieliśmy ochotę Ją nawet zostawić, jednak uznaliśmy to za duże ryzyko (i znowu szkoda). No i nie trafiliśmy (Magi - SZACUN;)). A dalej to już wiecie jak było:) Wczorajsza akcja Kalenosa to czysty akt desperacji:) Zrobił z siebie głupka, ale mnie uratował:) Niestety nie daliście się mi dziś przekonać, że jednak nie jestem mafią. Upartusy jedne no! Swoją drogą nie wiem dlaczego, bo wcześniej jak zbytnio nie analizowałam to byłam podejrzana, a później jak analizowałam, to na plus mi się to też nie liczyło;) Mam nadzieję, że aż tak surowi w ocenie mojej gry nie będziecie;) Naprawdę grałam jak umiałam i bardzo się starałam:) Momentami nawet wierzyłam sama sobie, że jestem niewinna (zwłaszcza po dokonywaniu osądów na temat możliwej kandydatury do bycia mafią każdego z Was;)) Pierwszy raz grałam jako zdrajca i momentami nie ogarniałam;)Za błędy biję się w piersi:) Nie znałam Was, nie wiem ile już edycji przerabialiście i jaka jest Wasza taktyka, więc wierzcie mi było trudno:) Ze swej strony dziękuję:) Również Tobie Kalenos za partnerowanie:)
 12. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  >, a szkoły do których będą chodzić Wasze dzieci będą nazywać moim imieniem :P A może jednak nie:P
 13. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  Ależ jesteście bezlitośni Panowie;) Wobec tego będę męczennicą - Św. Ka_le, a szkoły do których będą chodzić Wasze dzieci będą nazywać moim imieniem :P
 14. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  A to to wiem, tylko ciekawa jestem w jaki sposób zginę;) Oj tam, oj tam. Się okaże czy taki wspaniały męczennik z Ciebie? :)
 15. Catherinesa

  Forumowa Mafia

  na Wayzina