Fhaeil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  77
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fhaeil

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. A ja nie chcę kalki z innych gier. Kupiłem FC3 i nie zamierzam kupić FC4, bo zapowiada się na kalkę z poprzedniczki. Chyba, że wersja "demo" tak mnie przekona do siebie, że uznam, że Ubishit zasłużył na ten hajs, ale w to wątpię.
 2. Jakby była fizyka ubrań, a nie dwie nachodzące na siebie tekstury, Jak był pokazany widok normalny, czyli z daleka, to murawa dla mnie wyglądała tak samo, jak w ostatniej fifie, w jaką grałem (11), jakby było widać te źdźbła murawy z takiej odległości, a nie, że widać je tylko na powtórkach, a podczas normalnej rozgrywki cały czas murawa wygląda jak jedna, wielka tekstura.
 3. Problemem nie jest to, że jest dużo młodych graczy, problemem jest to, że większość ogólnie, to banda skończonych idiotów, którzy od gry bardziej skomplikowanej, niż budowa cepa się odbijają. Kiedyś czytałem wpisy na zagranicznych forach, lwia część ludzi nie ogarnia fabuły Crysisa 2 i 3...
 4. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
 5. > Sam jesteś sponsorowany... ... "Realizm do potęgi - FIFA 15 i jej wizualne fajerwerki" Gdzie tu fajerwerski? Z bliska to wygląda ładnie, ale na krótkich urywkach z widokiem z normalnej kamery, która będzie podczas gry, to wszystko wygląda cały czas bez szału. Nie grywam w te gierki sportowe, nie obchodzi mnie, jaki jest standard grafiki w tych grach, ale to "wizualnymi fajerwerkami" nazwać nie można.
 6. Kolejny artykuł sponsorowany? Serio?
 7. Tylko skończony moron będzie polecał FX''a do gier, zwłaszcza z kartą AMD, które nie potrafią pięknie rozłożyć narzutu na wiele rdzeni, jak to robią karty NVidii, a jak wiadomo, FX''y mają bardzo, bardzo, bardzo słaby wątek. Taki artykuł jest nieetyczny.
 8. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnią betę wywaliłem po niecałych 10 minutach gry, to nie zapowiada się obiecująco.
 9. Za zniszczenie takiej marki powinna być kara porządkowa w wysokości kary śmierci.
 10. BC2 uwielbiam za: Single: Genialny humor, historia choć prosta, to ciekawa i wciągająca, wracałem do niej kilka razy, nie to co w BF3, a 4''ki nawet nie przeszedłem, za dużo bugów i nudno, nie wiadomo o co come on. Multi: genialne mapy do mojego ulubionego trybu: gorączki. Balans na serwerach (w BF4 nikt nie słyszał o balansie), rozwalenie śmigłowca nie jest tak banalne, jak w BF4, i nie są one tak OP jak w BF3 i 4. Brak broni OP. BRAK CAMPERÓW. A jak byli, to ogarnięta osoba mogła ich bez większych problemów wykurzyć. Dlatego też nie gram w BF4, bo serwerów rush no snipers/drm NIE MA, a z noobami camperami grać nie zamierzam.