Jacentix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  521
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jacentix

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Intel 4400 Graphics HD. Nic się nie zmieniło, powróciłem jednak z 10 do 8, ale to było dawno. I wtedy jeszcze działało. Dodam, że gry wymagające DX8, DX11 chodzą ok.
 2. Mikrotransakcje są niemal wszędzie, za każdym rogiem je widzę (szczególnie w gry na Andorida). Nie rozumiem ludzi, którzy ładują w swój ukochany produkt całe portfele tylko po to, aby mieć lepszy sprzęt, albo przyspieszyć pewne czynności.
 3. W Bully wyskakuje komunikat, że gra wymaga DX9, Pixel Shader 3.0. A w PK gra nie może znaleźć Rendereru DX9. Więc raczej wina leży po DX9. > Windows 8.1.
 4. Witam, po przeniesieniu moderatora do tego tematu, chcę przedstawić mój problem. Mam problem z moim DirectX 9, ponieważ takie gry jak: Bully, Painkiller, Risen, czy chociażby The Settlers II: Dziesięciolecie nie chcą działać, przedtem wszystko było ok, teraz za Chiny nie chcą się uruchomić. Próbowałem przeinstalować Direct''a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.
 5. Jacentix

  DirectX 9.0 nie chce dzialac...

  Witam, mam problem z moim DirectX 9, ponieważ takie gry jak: Bully, Painkiller, Risen, czy chociażby The Settlers II: Dziesięciolecie nie chcą działać, przedtem wszystko było ok, teraz za Chiny nie chcą się uruchomić. Próbowałem przeinstalować Direct''a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.
 6. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  W końcu sobie odpuściłem. Ściągnę sobie save i importuje do W2. Ważne, że już raz przeszedłem. :D
 7. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  Dodam, że jak pierwszy raz to przechodziłem, to działało.
 8. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  Witam, posiadam W1, gra się odpala, ale gdy zabijam bandytów na dziecińcu, powieninien być dialog , a kamera jest oddalona od Vesemira i nic nie słychać, a gra nie odpowiada. Proszę o pomoc!
 9. 1. Hitman: Krwawa Forsa 2. Rayman 3 3. Rayman 3
 10. Jacentix

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Dzięki wielkie, Powerdrome okazał się strzałem w dziesiątkę.
 11. Jacentix

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam gry... to była wyścigówka, latało się takimi "odrzutowymi samochodami" gra miała na pewno tryb "Mistrostwa", była w Clicku! z demo PES''a (chyba 6)
 12. Jacentix

  Mafia - problem z misją[problem rozwiązany]

  Czasem najprostsze metody są najlepsze, lub jak to się mówi. Płyta mimo, że porysowana, to odpaliła się normalnie, zrobiłem reinstall i wszystko śmiga jak złoto. Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
 13. Jacentix

  Jaka gra dla 9-latka?

  Rayman Legends. EDIT: Zapomniało mi się użyć belki ODPOWIEDZ, a nie chce już pisać posta nad postem, przepraszam.