CDS_Baxian

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  121
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CDS_Baxian

 • Ranga
  Przodownik
 1. A ja mam taki ma3y problemik. I tu mam problem, misja się odpala, otwierają sie wrota, moi ludzie przechodzą przez nie, kończy się scenka i pojawia sie błąd, załączam screena. Spróbowałem zacząć misje od nowa, nic to nie dało, zawsze w tym samym momencie, wyskakuje mi to samo .. ehhh. Ma ktoś jakiś pomysł ? Bo 3 dni grania pójdzie się "kochać" :(((
 2. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  No cóż przeszedłem grę 2 razy, teraz przechodzę 3 bawiąc się w lingwistę ;p I sterowanie jakoś specjalnie mi nie przeszkadzało. WSAD poruszanie się, LPM uderzenie, PPM celowanie, LPM + PPM strzał z broni, R - przeładowanie, pozostałe czynności też nie są jakieś specjalnie uciążliwe. PPM + C staza, PPM + F kineza, PPM + ctrl skok w 0 grawitacji. Co w tym takiego strasznego? Czynności są dość dobrze rozłożone na klawiaturze. szczerze gdybym mógł zmieniać konfiguracje klawiszy, to i tak niczego bym nie zmienił :)
 3. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  Zadymek ---> Masz tu tłumaczenie :) Przetłumaczyłem ten najbardziej czytelny, biorąc pod uwagę kąt pod jakim zrobiony jest zrzut ekranowy. http://img519.imageshack.us/my.php?image=tumaczenieop8.png
 4. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  misiakpitra --> Cieszę się że mogłem pomóc. http://img176.imageshack.us/my.php?image=saveag9.jpg <--- screen z ekranu z zapisami, widać że gra przeszła na wyższy poziom trudności.
 5. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  Zadymek --> metodą "koła fortuny" :D Na zakończenie gry pokazuje nam się info tak jak wspomniałem , dzięki temu że wiadomo co tam jest napisane, można sobie podstawić litery pod konkretne znaki, a potem już z górki. W dodatku w 6 rozdziale można znaleźć kamień na którym są wszystkie znaki alfabetu unitów wraz z podstawionymi literami i cyframi. Ale żeby nie było zbyt łatwo, niektóre z nich są zamazane :) pinoyz --> hmmm no ja użyłem po prostu continue game. I po spojrzeniu na poziom trudności który się pokazuje przy zapisach, ewidentnie jest wyższy. http://img376.imageshack.us/my.php?image=konieczi1.jpg
 6. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  Jest jakiś błąd na gram.pl i nie mogę dodać obrazka, ale czy ktoś z was próbował tłumaczyć język unitów którym po bazgrane są ściany Ishimury?? Jeden z napisów to po przetłumaczeniu : Do you believe? deadspace.ea.com/ibelieve Heh ja wracam do gry po raz 3 z ołówkiem i kartką papieru w ręce XD Ahh po skończeniu gry pokazuje się "chapter 12" "Dead space" i "Completed" w języku Unitów:)
 7. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  Super , Tylko że hmm ja starałem się pomóc koledze ;p .. Sam przeszedłem grę już 2 razy ;p;p;p BTW za 2 podejściem można kupić fajny pancerzyk XD
 8. CDS_Baxian

  Quiz Dead Space

  Artefakt z planetki "Znak" lub "The Mark" jeśli ktoś woli .. spotkałem się też gdzieś w trakcie gry z określeniem "marker" Jak nazywa się boss którego macki ciągają nas kilka razy po pokładzie Ishimury? I z którym walczymy w składzie żywności ?
 9. CDS_Baxian

  Dead Space - temat ogólny

  Nie, chodzi o moment w którym trzeba przywrócić dopływ paliwa do silników Ishimury. Jest tam taka winda/podest poruszająca się w poziomie, trzeba ją do siebie przyciągnąć za pomocą kinezy.
 10. CDS_Baxian

  Fatalne sterowanie w Dead Space? "Przesada"

  nie skrytykowałem Ciebie, ale ogólnie ten wątek. A nie chciałem pisać dwóch postów po prostu. Nie było moją intencją Cię urazić. Sorry Mate.
 11. CDS_Baxian

  Fatalne sterowanie w Dead Space? "Przesada"

  I co w tym złego ?? Przynajmniej dostajemy gry w tym samym czasie lub zbliżonym do premier w innych krajach. Co do innych wydawców, to jeśli CDP nie zajmie się tłumaczeniem, to PL nie uświadczymy. Przestańcie w koncu narzekać, ludzie posłuchajcie siebie, teraz gadacie na EA, innym razem pod wasz ogień pójdzie Cenega albo BioWare .. narzekacie na wszystko i na wszystkich, normalnie ręce opadają.
 12. CDS_Baxian

  Fatalne sterowanie w Dead Space? "Przesada"

  Hmm a mi właśnie to że nasza postać nie wywija salt i nie skacze po sufitach bardzo odpowiada. (nie mam na myśli momentów w stanie zerowej grawitacji), mam już serdecznie po dziurki w nosie wypasionych komandosów, którzy odziani w ciężkie pancerze wywijają jak nie przymierzając Mroczkowie w "tańcu z głąbami". Nasz bohater jest tylko inżynierem, w dodatku chodzi w niezbyt wygodnych (z wyglądu) stalowych trepach, więc co mu się dziwić że nie śmiga jak mały samochodzik? Włóż choćby gumowce i sprawdź wtedy jak tam Twoje sprinterskie umiejętności. Jest przynajmniej bardziej realistycznie. A klimat gry daleko w tyle zostawia dooma.
 13. Ja tam nie brałem nigdy żadnego pobocznego questa. Co więcej, nigdy nie eskortowałem żadnych stalkerów (zawsze jak do nich dochodziłem to leżeli już martwi, a o anomalii dowiadywałem się z pda znalezionym przy jednym z ciał). A mimo to RPK w czołgu był zawsze XD
 14. Zgadza się. Ale niektóre bronie dostały nowe tekstury ( to znaczy jest ich na nich więcej i są podzielone na więcej części) więc wczytanie tekstury z cienia czarnobyla, może się skończyć tym że nasza broń będzie miała białe, nie pokryte teksturami miejsca.