Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Star Wars Knights of the Old Republic 3

146 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 17:32, Wiadroman napisał:

Visas - tak. Mira - nie. Nie lubilem Miry. Denerwowala mnie i do tego ma glupie imie. :D Za
to wszystkie rozmowy z Visas byly rozmowami, ktore sprawialy mi duzo przyjemnosci. :)


Podobnie. Visas lubiłem, Mira dołączała się bardziej na siłę, nie wiadomo właściwie dlaczego. Ale najbardziej chciałbym zobaczyć znowu Jolee i jego komentarze. Jeśli tradycja zostanie zachowana, w trójce pogramy znowu kimś zupełnie innym, a wtedy Jolee miałby powód by się kręcić wokół bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy której wersji się trzymamy, bo jak wiesz w jedynce ginie z ręki Revan i Bastili. Mogliby jasno określić wydarzenia, nie byłoby tych niedokończeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZA to moim pupilkiem jest HK 47 meatbagi:P...
A jeśli chodzi o tytuł trujki bo ktoś tam kiedyś się pytał to są dwie opcje...
Search after Revan...nawet ktoś zrobił Fan Arta na ten temat...nawet niezły...niestety drugiego nie pamiętam .
Po za tym z tego co słyszałem (a mogę się poszczycić że tak powiem wiadomościami z pierwszej ręki)To Lucas poważnie zastanawia się nad zrobieniem kolejnej serri SW...jednak tym razem istnieje możliwoś(i to duża) że znów zrobi to wspak..Gdzieś na Amerykańskich Forach i Serverach Lucas Arts wyczytałem,że Ta nowa seria(jeśli powstanie) ma nawiązywać do Samej Republiki,a to znaczy do czasów KotOR 1,oraz 2...
Jakby ktoś o moje źródło pytał to mam rodzinkę w stanach , a mój wujcio pracuje w Obsidianie:P( to nie żąrt jak to niektórzy twierdzą ale nie zamieżam się kłucić jeśli ktoś nieuwieży...też bym nie uwieżyj jednak znam swoją rodzinkę:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za błędy w 1 poście..
Mimo ,że są dwa zakończenia to z tego co mi wiadomo poprawne zakończenie jest na Light Side...To z resztą także słyszałem od Wujka:P...ponoć wątek w 2 w którym jest mowa o tym jak Revan coś sobie przypomniał i zniknął można przyuważyć na końcu jedynki po jasnej stronie mocy...Gdy zebrali się na nieznanej planecie i Mistrz Vandar gratulował im zwycięstwa a myśliwce przelatywały nad głową Revana widać było wyraźnie,że się nad czymś poważnie zastanawia lub coś sobie przypomina:P....
Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje możliwość,Aby obsidian wpłynął jakoś na Lucas Arts do wydania trzeciej części...Pamiętajmy ,że na projekt niezłe pieniądze trzeba wydać, a ponoć porzucono project KotOR 3 do odwołania...Nie wiem czemu ,a wuj mi nie chciał powiedzieć:/Jednak mogę porozmawiać z nim o tej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mu nie mów, że to wszystko piszesz na forum. :P Będziesz informatorem teg tematu. :P:P A tak na serio to pogadaj, bo jestem ciekawy(oczywiście jeśli możesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadać zawsze mogę,wkońcu rodzina,i nie zamieżam mu mówić ,że rozmawiam o tym na forum,bo by się chyba do mnie nie odezwał a KotORa jemu zawdzięczam:)zaraz po Premierze w USA miałem:)Nie wiem jak wiele mi zdradzi ,bo mimo ,że project chwilowo zawieszony to obowiązuje go że tak powiem...Przysięga milczenia jakby wyczaili,że zdradza wszystko o grze którą dopiero robią to pewnie po sądach by go ciągali:P...Jednak wyciągnę ile się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć, że Twój wujek maczał też palce w Baldurs Gate i fallout? Mi nie musisz nic udowadniać, polonię mamy liczną (choć w Kaliforni to nie bardzo) wiec wiele moze się zdarzyć. Ale chciałbym to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Baldurs Gate nie wiem..aczkolwiek jeśli chcesz zapytać kiedy wyjdzie Fallout 3 to powiem krótko...Nie doczekasz się...Projekt zamknięty...A tak po za tym to większy wkład w te dwie gry miał akurat Black Isle A nie sam Obsidian:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zabrzmi tłumaczenie bo według mnie njest troche bezsensu ale piastuje urząd
Młodszy doradca do spraw praw autorskich (zabespieczeń czy coś takieg)po ngielsku wygląda to tak.."Younger chief Advisor_Copyrights"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:25, Dark Lord Revan napisał:

O Baldurs Gate nie wiem..aczkolwiek jeśli chcesz zapytać kiedy wyjdzie Fallout 3 to powiem
krótko...Nie doczekasz się...Projekt zamknięty...A tak po za tym to większy wkład w te dwie
gry miał akurat Black Isle A nie sam Obsidian:P

Eeee? Obsidian powstał z Black Isle i Interplay tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawię cię tutaj , bo Interplay nie miał praktycznie nic do powstania obsidian ,Interplay przerobiło się w Black Isle a Obsidian powstał z mniejszej firmy po dołączeniu Black isle więc proszę o czytanie ze zrozumienie,tam gdzie pisałem,że obsidian miał mniejszy wkład niż black issle...To prawda większość Obsidian to niegdyś Interplkay( Black isle,jednak nie całość a mój wujek nie należał z tego co wiem do interplay ani black issle...jeśli chcesz to przy okazji mogę go zapytać jak doszedł i kiedy doszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno..Nie całe Black Isle przeszło do Obsidian..(obsidian wtedy w prawdzie powstał ale jeszcze przed fuzją z Black Isle)Tych lepszych posiało po EA i Cenega...(większość z black isle poszła właśnie do Cenega...potem na próbach Fallouta wydali taki chłam jak Ufo Aftershock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 17:52, Black Dog napisał:

Zależy której wersji się trzymamy, bo jak wiesz w jedynce ginie z ręki Revan i Bastili. Mogliby
jasno określić wydarzenia, nie byłoby tych niedokończeń.


Nie w mojej wersji :->
Skoro żyje Carth, to i Jolee oraz pozostali powinni.
Słyszałem wręcz, że Mandalore z drugiej części to Canderous, ale nie pamiętam argumentów za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:49, Black Dog napisał:

Taa, ale Carth w złym zakończeniu uciekł. Więc to obala twoją teorię.


niekoniecznie,ponieważ pościągnięciu odpowiednich modów wychodzi(jak grasz kobietą) że po zabiciu malaka Carth Onasi czeka na ciebie przy Ebon Hawku...jak porozmawiasz dobrze to Razem zabijacie bastile,a potem popełniacie samobójstwo zostając w Star Forge podczas ataku Republikańskich okrętów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:49, Black Dog napisał:

Taa, ale Carth w złym zakończeniu uciekł. Więc to obala twoją teorię.


Tchórz, wiedziałem! Nie wiem po co ciągałem ze sobą tego wymoczka przez pół galaktyki :-)

Poważniej, nie muszę widzieć Jolee''ego, ale kogoś o jego podejściu do życia i tekstach bardzo chętnie. Tak jak fani HK-47 mieli swojego ulubieńca w obu częściach i zapewne w trzeciej też będą mieli, tak ja chciałbym faceta, który na groźne pytanie "Czy wiesz ilu jest tutaj Sithów?" zaczyna ich spokojnie liczyć. Dla mnie to jeden z najlepszych NPCów jakich kiedykolwiek widziałem w RPGach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować