Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon, Destiny: House of Wolves - Premiery tygodnia (18.05 - 24.05)

16 postów w tym temacie

Nie chce mi się oglądać nic więcej oprócz wiesia.W ogóle nic mnie już nie interesuje tylko sama gra,której nadal niemam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostawa pudełek jutro. Takie jest odgórne zarządzenie. Spokojnie dostaniecie to CUDO w swoje ręce. Panowie z CDP bardzo Wam dziękuję za Waszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zamówili swój egzemplarz gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do Paczkomaty InPost* - kod do odblokowania skrytki z cenną przesyłką otrzymacie tuż po 23! Czeka Was cała noc zabijania potworów!
* dotyczy zamówień, które zostały opłacone do 11 maja do godziny 20:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 21:55, dragnil napisał:

nastepnym razem bede mial w nich [m-I] jak oni w nas:( pojde kupie w dniu premiery innym
sklepie:(


Rozumiem nerwy, ale swoją frustrację możesz wyrażać bardziej kulturalny sposób... Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem wieśka w marcu i nie dostałem, a o od 23 dziś jest sprzedaż w saturnie... nie dość ze wyszło mi drożej to jeszcze później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> zamówiłem wieśka w marcu i nie dostałem, a o od 23 dziś jest sprzedaż w saturnie... nie
> dość ze wyszło mi drożej to jeszcze później....
dokładnie, a powinno być najtaniej i najszybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:25, Tor23 napisał:

Dzisiaj grę mogą odebrać tylko ci co kupili wiedźmina przed 11 .05

Informacja nieprawdziwa Wieska zamowilem w 2013 roku i tez go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoją przesyłkę dostarcza firma DB Schenker. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.Przesylke nadano 16 maja przewidywana dostawa 18 maja nie ma ? nic dodac nic ująć FIRMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj, kiedy inni czekają

Ponad 90% naszych klientów otrzymało zamówioną w przedsprzedaży grę jeszcze przed premierą. Dzięki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy.Cos tu nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Gra zamówiona 5 maja ma status wysłane z dostawą na 18 maja i nie doszła. Nie ma też numeru przesyłki który powinien pojawić się po nadaniu. I teraz nie wiem, przyjedzie dzisiaj czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować