Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - premiera przesunięta o tydzień

52 postów w tym temacie

Dobrze to jest, że gry nie zamówiłem jednak =D
Ale na Allegro kupiłem sobie Rise of Legends nówke za 48zł więc osłodzi mi czas oczekiwania na Spellforce 2 (obyście nie przesunęli znowu premiery, grrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to przeczytałem premiera przesunięta o tydzień to mało ze śmiechu z krzesła nie zleciałem :D :D :D
po prostu brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten news i dobrze, że zaraz potem serwis na chwilę zawisł i nie mogłem dodać komentarza, bo chyba zarobiłbym degrada...
Ja już jestem tak napalony na tę gierkę, że tydzień dłużej to dla mnie katorga... Chyba będę musiał sie poświęcić w końcu i ściągnąć demko, bo nie wytrzymam.
CDP - a nie lepiej było wypuścić w terminie i w tym samym dniu dać na gram.pl tego patcha, którego macie zamiar zaimplementować teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:10, Nikt634 napisał:

Wredne chamsto !! Jak mogli wszystko sciągnąć od Blizarda !!?? wstyd! Blizard dojdzie swych
praw jak zawsze!!!!!!!!!!!!!!!


Chodzi ci o "Zasady" panujące w świecie Titan Quest? O to, że TQ jest Hack&Slash''erem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:15, KrisK91 napisał:

Chodzi ci o "Zasady" panujące w świecie Titan Quest? O to, że TQ jest Hack&Slash''erem?


Chodzi o to, że Blizzard jest rekordzistą jeśli chodzi o poślizgi, a termin "soon" niedługo będzie ich znakiem handlowym.

Tak swoją drogą... Soon Software... Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu pewnie chodziło o to, że TQ jest praktycznie klonem Diablo tylko z akcją w starożytności. Nie rozumiem tylko jego oburzenia, przecież klonowanie gier to normalna praktyka na rynku i nie ma sie co dziwić, że w końcu powstał jakiś lepsiejszy klon D2. A już zdania Blizard dojdzie swych praw jak zawsze!!!!!!!!!!!!!!! kompletnie nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:35, Tar The Dark napisał:

Lepiej mieć później grę i od razu z najnowszymi patchami niż później je instalować...

A ja wolałbym mieć grę tydzień wcześniej i poświęcić 15 min na ściągnięcie i instalacje patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba sami nie wiecie czego chcecie - gra wyjdzie w terminie bez poprawek - źle, nie da się grać, buu, złe CDP, mogli wydać później ale dorobione - wydają później, ale lepiej działające - jeszcze większa tragedia, trzeba czekać cały tydzień itd.

Ech, gdybym był pracownikiem firmy wydawniczej w takich momentach miałbym dość tej roboty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy ja czytac nie umiem wydawalo mi sie ,ze to jest info na temat "Titan Quest" ,a nie Spellforce 2
o Spellforce 2 piszcie sobie w innym temacie,nie zasmiecajcie ...
Co do Titan Questa to wcale sie nie zdziwie jesli znowu zmieni sie data premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować