Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of the Storm z ulepszonym systemem wyszukiwania graczy

5 postów w tym temacie

Serio dopiero teraz? Wypuścić grę, która jest typowym cash-grabem, sprzedawać dostęp do bety, packi po chorych cenach, a dopiero na końcu zająć się czymś tak krytycznym?

Blizzard, dokąd zmierzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... do perfekcji - HotS, chyba najszybciej rozwijająca się moba w historii (zarówno wśród casual graczy jak areny e-sportowej) - Diablo, najpopularniejszy hack''n''slash w obecnej chwili - WoW, nadal najbardziej oblegany (10lat?) mmo - HS, karcianka z milionami graczy. Nie widzę tutaj źle dobranego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ... do perfekcji - HotS, chyba najszybciej rozwijająca się moba w historii (zarówno wśród
> casual graczy jak areny e-sportowej) - Diablo, najpopularniejszy hack''n''slash w obecnej
> chwili - WoW, nadal najbardziej oblegany (10lat?) mmo - HS, karcianka z milionami graczy.
> Nie widzę tutaj źle dobranego kierunku.

Tylko dlatego, że robił to Blizzard. Po prostu przyjęła się taka chora zasada, że Blizzard robi tylko bardzo dobre gry i nie ważne co zrobi, to musi być to mega dobre, więc nawet się starać nie muszą za bardzo. Mają tyle kasy, że po prostu zrobią hype wywaląc ją w cinematici, które, przyznaję, że swoją drogą stoją na naprawdę wysokim poziomie, i na PR, że nawet w polskiej telewizji widzimy reklamy ich gier, więc nie ważne co zrobią, to cały świat o tym usłyszy i sprzeda się w milionach egzemplarzy. Założę się, że daliby radę sprzedać swoją wersję Pacmana i sporo na tym zarobić. I powiadam ci, że ostatnimi laty gry Blizza naprawdę schodzą na psy, a grałem w nie od pierwszego Diablo i Warcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować